reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry dziewczyny[emoji4]
Dawno mnie tu już nie było - nie daje rady ogarnąć oba fora, pracy i córci[emoji6] liczę że jak przejdę na l4to się to zmieni.. jeszcze 1,5miesiąca - teraz to już odliczam[emoji1]

Poruszylyscie temat w którym w ogóle jestem zielona[emoji19] ja z powodu rozszywania krocza następnego dnia po porodzie dostałam antybiotyki i zakaz karmienia... po 7dniach pozwolili mi karmić ale musiałam wspomóc się herbatkami na laktacje itp. Efekt taki że mała przy piersi spędzała 1-2,5h jadła, odbijala po czym przesikala pielluche i za 30min płacz z głodu[emoji17] meczylysmy się ponad miesiąc a jak dałam spokój i przeszliśmy na mm to taka ulga... córcia spokojniejsza, najedzona , ja miałam więcej czasu dla siebie itp. A... i karmiłam na siedząco nawet w nocy - nie umialysmy obie inaczej.


Teraz bardzo chce karmić - nie wiem jak będzie bo to pewnie życie i maluszek zweryfikuje. Za spaniem z noworodkiem nie jestem ale to dlatego że boję się że mogłabym je przygniesc albo przydusic jak twardo zasnę.


Miłego dnia dziewczyny[emoji4] postaram się być na bieżąco i choć raz na jakiś czas się odezwać[emoji5]



Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sama chcę odstawić. Piersi strasznie mnie bolą przy karmieniu, a Natalka potrafi w nocy budzić się 5-7 razy i płakać o cyca. Karmienie jest teraz dla mnie czymś okropnym, budzi we mnie straszną frustracje, a nie chce złościć się na dziecko, któro nie jest winne takiemu stanowi.
Z somodstawieniem bywa różnie - jedno dziecko zrezygnuje z piersi, a inne niekoniecznie, dlatego myślę że nie ma na co czekać, bo im dłużej będę to odkładać tym gorzej. A karmienia tandemu sobie nie wyobrażam.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To może rzeczywiście wyprowadź się na 3-4 noce. Myślę że efekt gwarantowany ;)

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
To może rzeczywiście wyprowadź się na 3-4 noce. Myślę że efekt gwarantowany ;)

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za wszystkie rady, jakoś będziemy próbować rozwiązać tą sytuację. Będę dawać znać o postępach na bieżąco [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gina a nie bedzie Ci niewygodnie wstawac skoro lozeczko postawisz obok lozka to jednak nie masz jak zejsc. Ja rozwazam rozne opcje bo nie wiem na jaka sie zdecydowac i jaka bedzie najlepsza. Musze miec jeszcze cos na dole wiec pierwotny pomysl to bylo next2me w sypialni i lozeczko turystyczne(albo zwykle) na dole a pozniej to next2me zastapic zwyklym drewnianym lozeczkiem.
Nie mam doswiadczenia wiec ciezko mi to wyobrazic sobie w praktyce

Powiem Ci, że nie będzie. Mieszkam w bloku i nie mam sypialni, a więc i typowego łóżka z materacem (mamy 3 pokoje i postanowiliśmy zrezygnować z sypialni po to, żeby każde z dzieci miało swój pokój). Śpimy na wielkiej sofie w kształcie podkowy, która po rozłożeniu ma 3×2 m i cała jest na sprężynach jak materac. Więc łóżeczko stanie w miejscu przedłużenia jednego z ramion sofy. Także spokojnie będę miała jak wstać. A te przystawki do łóżek to są tak niskie jak łóżko tak? Chodzi mi o kwestię schylania się. Patrzę na wszystko pod kątem cc, bo jednak do łóżeczka początkowo aż tak bardzo schylać się nie trzeba. Dziewczyny, które miały cc wiedzą jak cholernie ciagnie rana.
 
Powiem Ci, że nie będzie. Mieszkam w bloku i nie mam sypialni, a więc i typowego łóżka z materacem (mamy 3 pokoje i postanowiliśmy zrezygnować z sypialni po to, żeby każde z dzieci miało swój pokój). Śpimy na wielkiej sofie w kształcie podkowy, która po rozłożeniu ma 3×2 m i cała jest na sprężynach jak materac. Więc łóżeczko stanie w miejscu przedłużenia jednego z ramion sofy. Także spokojnie będę miała jak wstać. A te przystawki do łóżek to są tak niskie jak łóżko tak? Chodzi mi o kwestię schylania się. Patrzę na wszystko pod kątem cc, bo jednak do łóżeczka początkowo aż tak bardzo schylać się nie trzeba. Dziewczyny, które miały cc wiedzą jak cholernie ciagnie rana.
Tak mozesz na rozne poziomy znizac i miec na rowni z Waszym lozkiem
 
Powiem Ci, że nie będzie. Mieszkam w bloku i nie mam sypialni, a więc i typowego łóżka z materacem (mamy 3 pokoje i postanowiliśmy zrezygnować z sypialni po to, żeby każde z dzieci miało swój pokój). Śpimy na wielkiej sofie w kształcie podkowy, która po rozłożeniu ma 3×2 m i cała jest na sprężynach jak materac. Więc łóżeczko stanie w miejscu przedłużenia jednego z ramion sofy. Także spokojnie będę miała jak wstać. A te przystawki do łóżek to są tak niskie jak łóżko tak? Chodzi mi o kwestię schylania się. Patrzę na wszystko pod kątem cc, bo jednak do łóżeczka początkowo aż tak bardzo schylać się nie trzeba. Dziewczyny, które miały cc wiedzą jak cholernie ciagnie rana.
Gina mam identyczna sytuację. Mieszkam w bloku 3pokoje i będziemy oddawać sypialnię aby dzieci miały swoje pokoje a co za tym idzie szukam wygodnej opcji spania w dużym pokoju. Możesz wstawić zdjęcie (niekoniecznie własnej) kanapy na której śpicie? Jeżeli rozkłada się 3x2 i jest na sprezynach to dla mnie idealna sprawa. Z tym że mój "salon" ma ok. 20m2 i nie chciałabym go całego zawalić kanapą.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gina mam identyczna sytuację. Mieszkam w bloku 3pokoje i będziemy oddawać sypialnię aby dzieci miały swoje pokoje a co za tym idzie szukam wygodnej opcji spania w dużym pokoju. Możesz wstawić zdjęcie (niekoniecznie własnej) kanapy na której śpicie? Jeżeli rozkłada się 3x2 i jest na sprezynach to dla mnie idealna sprawa. Z tym że mój "salon" ma ok. 20m2 i nie chciałabym go całego zawalić kanapą.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo chętnie wyślę Ci foto, tylko napisz proszę jak je wstawić, bo bladego pojęcia nie mam. Nietechniczna jestem kompletnie. Piszę z telefonu. Podejrzewam, że taką sofę tylko na zamówienie zrobisz. My tak właśnie podeszliśmy do tematu. Bo gotowce to tylko pianka i gąbka, a od początku zależało nam na komforcie, bo jak już kupiliśmy mieszkanie, to od razu wiedzieliśmy, że z sypialni nici. Mój salon ma 25m i ta sofa go nie zajmuje całego. Jest jeszcze dużo wolnej przestrzeni.
 
Bardzo chętnie wyślę Ci foto, tylko napisz proszę jak je wstawić, bo bladego pojęcia nie mam. Nietechniczna jestem kompletnie. Piszę z telefonu. Podejrzewam, że taką sofę tylko na zamówienie zrobisz. My tak właśnie podeszliśmy do tematu. Bo gotowce to tylko pianka i gąbka, a od początku zależało nam na komforcie, bo jak już kupiliśmy mieszkanie, to od razu wiedzieliśmy, że z sypialni nici. Mój salon ma 25m i ta sofa go nie zajmuje całego. Jest jeszcze dużo wolnej przestrzeni.
Jak odpisujesz to poniżej mam aparat i taki prostokąt z dwoma trojkatami symbolizujacymi zdjęcie i jak tam się klika to otwiera się galeria[emoji1] nie wiem tylko jak z rozmiarem bo moje od razu wchodzą ale jak już chciałam z netu dodać zdjęcie wózka które znalazłam to miałam komunikat że za duże[emoji37]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jestem wsciekla jak cholera.... maz przyjechal po miesicu byl u siebie w kraju terqz przyjechal do mnie na miesiac i znow wraca do siebie bo tam obecnie pracuje... ja obecnie mieszkam u mamy mam tu swoj pokuj na pietrze...chce rodzic w Polsce a nie za granica dlatego z nie moge dolaczyc do meza a on stara sie czesto do mnie przyjezdzac .... wkurza mnie niesamowicie od paru dni bo pali w naszzym pokoju a mnie az dusi i strasznie glowa zaczela mnie bolec, mysle ze to od tego.... jak mu mowie zeby nie palil przy mnie to mowi , ze jestem przewrazliwona i nic mi nie bedzie a jak otwieram okno to krzyczy zeby zamknac bo zimno... mam go dosc czekam kiedy wyjedzie... jestesmy w zwiazku 9 lat i rok po slubie ... na poczatku kiedy rok nie moglam zajsc w ciaze zarzucal mi ze nie moge miec dzieci i pewnie o tym wiem, ale przed nim ukrywam, a kiedy w koncu sie udalo zachowuje sie jakby mial to gdzies ktoregos razu podczas klotni stwierdzil, ze ta ciaza to pomylka.... przepraszam, ze pisze tak chaotycznie, ale jestem strasznie wsciekla, a nawet nie mam z kim pogadac....
 
Do góry