reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
No mój gin przyjmuje od 16 do ostatniej pacjentki. Więc zależy ile dziewczyn będzie. Ostatnio była tylko jedna przede mną a nie raz jest tak że jest 10. No wiesz załatwia już sobie w pracy żeby wrócić wcześniej, jemu też zależy więc myślę że będzie ze mną.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Co do tego poradnika to ja też pokazałam go mojemu P zaraz na początku ciąży, to śmiał się że po moich dwóch ciązach wie już wszystko[emoji16]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Mój P jak byłam w pierwszej ciąży to się przeglądarka nie umiał obsługiwać (i chwała mu za to) bo wszystkiego ja musiałam go uczyć i tłumaczyć co do czego i dlaczego tak a nie inaczej i ogarnął temat w miarę dobrze. Wiadomo że żadne poradniki nie pomogą na nasze hormony. [emoji23] u nas plusem było że nie mieszkaliśmy razem jak byłam w pierwszej ciąży.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry