reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

nie mam pojęcia, nigdy o czymś takim nie słyszałam.

ja zakładam zawsze rękawiczki jak robię mielone, zagniatam jakieś ciasto, obieram buraki czy marchewkę itp... tzn robię coś, co mi może powłazić za paznokcie albo zabarwić ręce.
ale to tylko ze wzgl praktycznych


Gina - na komputerze?
na komputerze "+ Cytat" I tak mozesz w kilka postów klikać, nawet jak przechodzisz między stronami. I dopiero na koniec wpisać odpowiedź swoja pomiędzy cytatami
na telefonie/ aplikacji też masz gdzieś tam cytat (teraz nie mogę sprawdzić) I jak ten cytat wskoczy ci do nowej odpowiedzi to mozesz zrobić "wstecz", ten cytat ci się zapisze, a możesz sobie do tego samego posta dodawać inne cytaty

Dobrze wiedzieć, bo ja też laik w sprawach forum i zawsze przez odpowiedź wchodzilam a tak to kilka odpowiedzi na raz można wkleić, sprytne.

Ale o co chodzi z tym mięsem, bo ja w rekawiczkach to tylko.brudne rzeczy typu ziemniaki, marchewka itp a mięso nam zagraża w jakiś sposob?
 
reklama
to na telefonie też jest "cytat", on wtedy przekierowuje do nowego posta, ale nie trzeba go wtedy pisać, można zrobić wstecz I ten cytat się zapisze, I dodawać nowe cytaty a potem wpisać swoje komentarze pomiędzy cytatami
 
Dobrze wiedzieć, bo ja też laik w sprawach forum i zawsze przez odpowiedź wchodzilam a tak to kilka odpowiedzi na raz można wkleić, sprytne.

Ale o co chodzi z tym mięsem, bo ja w rekawiczkach to tylko.brudne rzeczy typu ziemniaki, marchewka itp a mięso nam zagraża w jakiś sposob?
No od mięsa to ponoć tym samym co od kota można się zarazić.. tą jak jej tam.. toksoplazmozą.
 
Bez przesady z tym mięsem. Przecież każda potem ręce porządnie myje i naczynia, których się do przygotowania tego mięsa używa. Przecież paluchów po wymieszaniu na mielone nikt nie będzie oblizywał, no przynajmniej w ciąży hihi.

Dominika dzięki za wskazówki.
 
Dziewczyna z pociągu czeka na półce. Ja również polecam Kwiaty na poddaszu czytałam kilka razy.
Endles1 nie denerwuj się niedlugo zobaczysz jak maluch fika koziołeczki.
Dagi 89 masakra z Twoją siostrą, bidulka. Ty pewnie też miałaś stracha że hej jak planowalaś dzidzię???
Ja robiłam tylko usg genetyczne żadnego pappa ani nifty. To nasza wspólna decyzja.

Dziewczyny czy któraś czuje już coś w brzuchu ze strony maluszka??? U mnie koniec 14 tyg i czasem czuję szuranie i przesuwanie. A teraz zapuściłam Mozarta i tworzę obiad. Dziś fileg z kurczaka z warzyaami i ryżem.Zaraz po młodego do szkoły lecę.
Był strach tym bardziej ze pierwsze ciąża zakończyła się poronienie ale zanim zabraliśmy się za ciążę to zrobiłam wszystkie badania genetyczne które miała siostra, lekarz kazał być spokojny ale myślę że do końca nigdy nie będę bo mega duże ryzyko...
 
Dagi89 ciężko tak planować ciążę myśląc o wysokim ryzyku. Rozsądnie podeszłaś do sprawy. A teraz uszy do góry i wierzymy w potęgę naszej podświadomości, bo jak my sobie nie wmówimy, że będzie dobrze, to nikt za nas tego nie zrobi.
 
reklama
Do góry