reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja wychowana na wsi od małego, więc też wszystko jadło się bez mycia. Ja się trochę zdrzemnełam, ale zamiast poprawy czuje się jeszcze gorzej. [emoji52]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Mnie od rana bardzo węzły chłonne bolały (zawsze przy chorobie) no ale tak mnie rwalo że głowa ruszyć nie mogłam, mi na szczęście amol pomógł. Ale za to reszta wróciła że zdwojoną siła. No i co począć?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Mnie od rana bardzo węzły chłonne bolały (zawsze przy chorobie) no ale tak mnie rwalo że głowa ruszyć nie mogłam, mi na szczęście amol pomógł. Ale za to reszta wróciła że zdwojoną siła. No i co począć?

p19ucsqvyg9mlpha.png

Ale to tylko skronie smarujesz czy jeszcze cos? Bo może coś za mało tego nakładam? Chwilę popieklo, pogrzalo a potem ból wrócił
 
Ja wysmarowałam cała szyję, tak porządnie. Pod koc i zasnęłam. I obudziłam się bez bólu. Ale za to przeszło mi na gardło i śliny nie mogę przełknąć. Co do bólu głowy to nie próbowałam nigdy z amolem. Próbuj jeszcze, nie zaszkodzi a może w końcu ci pomoże.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziewczyny czy was tez jeszcze czasem boli brzuch bo mnie dzis dziwnie jakos boli, moze dlatego ze jutro wizyta i mam lekkiego stresa ze cos moze byc nie tak ??:/
Widac juz u was brzuszek :)?
Ja to w piatek powiem dla mamy ze jestem w ciazy chyba wloze zdjecie dzidzi i czekolade :) u was juz wszyscy wiedza ??
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka :)
 
@joabab - nie chce podwazac opinie "Google" lekarza ale pamiętam jak kiedyś brałam dosyć poważne lekarstwa to zabronione bylo mi zazywanie aspiryny bo w jakiś sposob wpływa ona na gęstość krwi, myślę ze przy ciąży moze to tez mieć znaczenie.
Poza tym na szkole rodzenia położna powiedziała ze nic przeciwbolowego nie mozemy nam grać tylko paracetamol i to w minimalnych z możliwych dawek...
Biedna rozumiem Cie z tymi migrenami bo ja tez je co jakiś czas przechodzę.. Spróbuj tego co polecilam we wczesniejszym poście.. Mniej my nadzieje ze Ci ulzy.
Niestety wcześniej funkcjonowałam dzięki tryptanom .
Trzeci dzień wycięty z życia ....
Marzę by ktoś mi głowę oderwał ....

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wkoncu odpalilam kompa i znalazlam to kalendarium :laugh2: naprawde tyle dziewczyny piszecie ze jak zaczynam czytac to juz pozniej nie pamietam co komu odpisac :biggrin2: wogole jestem tak zakrecona w tej ciazy ze jadac dzis samochodem jechalam spory kawalek na recznym :p do tego moj synek ma zapalenie gardla i jest taki marudny ze musze wymyslac mu caly czas nowe zabawy ;) mam tylko nadzieje ze sie nie zaraze bo juz bylam tak konkrtetnie przeziebiona na poczatku ciazy na przelomie 5 i 6 tyg:sad: wogole od wczoraj pobolewa mnie brzuch z lewej strony tak na wysokosci jajnika i sie denerwuje wczoraj sie troche nachodzilam po sklepach i podejrzewam ze przesadzilam:baffled: @Brazowooka ja tez mialam gar rosolu na 2 dni :D
 
reklama
Do góry