reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

hej dziewczyny, dzisiaj mam moje pierwsze prenatalne razem z testem PAPP-A. troche się boję bo nie wiem czego mogę się spodziewać...doradźcie co robić..
 
reklama
hej dziewczyny, dzisiaj mam moje pierwsze prenatalne razem z testem PAPP-A. troche się boję bo nie wiem czego mogę się spodziewać...doradźcie co robić..
Kochan spokojnie, na pewno będziesz miała usg lekarz określi przezornosc karkowa, kość nosowa pokaże gdzie jest mózg pęcherz maleństwa :) a testy pappa test z krwi i na wynik będziesz musiała poczekać gdzieś do w tyg max :)
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] u nas dziś zimny, deszczowy i pochmurny dzień, zły humor powrócił.
endles1 nic się nie martw, teraz się stresujesz, a w gabinecie zobaczysz swoje maleństwo i pozostanie tylko radość, trzymam kciuki [emoji9]
Tak wczoraj pisalyscie o tej zgadze, nie wypowiadalam się bo temat mnie nie dotyczył, ale dzisiaj już niestety nie mogę tego powiedzieć, w nocy tak mnie męczyło, ani spać, ani leżeć, myślałam że mnie wypala od środka. Coś okropnego...[emoji58]
Ja sushi nie jadłam nigdy, może kiedyś się skuszę ale narazie mnie do tego nie ciągnie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziewczyny macie tyle różnych objawów w ciazy, zachcianek więc zaczęłam się mocno zastanawiać czy że mną wszystko ok.
Ja od początku ciąży nie wiem co to wymioty, mdłości ( te wszystkie książkowe objawy) ... Jedyny objaw to brak okresu i zmiany w piersiach.
Zachcianki? Hmm. Mam, Ale zawsze Je miałam, więc nie mogę powiedzieć że to objaw ciazy.
Zgaga? Nawet nie wiem co to.
Czy jetem jedyna taka dziwna osoba?
Może gdybym się doszukala czegoś, napewno bym znalazła i przypisała to do ciąży. . Ale to nie to co wy macie.. I powiem wam że chyba bym to wszystko chciała mieć. Bo przez to wariuje czy z dzieckiem jest ok skoro nie daje o sobie znać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie tyle różnych objawów w ciazy, zachcianek więc zaczęłam się mocno zastanawiać czy że mną wszystko ok.
Ja od początku ciąży nie wiem co to wymioty, mdłości ( te wszystkie książkowe objawy) ... Jedyny objaw to brak okresu i zmiany w piersiach.
Zachcianki? Hmm. Mam, Ale zawsze Je miałam, więc nie mogę powiedzieć że to objaw ciazy.
Zgaga? Nawet nie wiem co to.
Czy jetem jedyna taka dziwna osoba?
Może gdybym się doszukala czegoś, napewno bym znalazła i przypisała to do ciąży. . Ale to nie to co wy macie.. I powiem wam że chyba bym to wszystko chciała mieć. Bo przez to wariuje czy z dzieckiem jest ok skoro nie daje o sobie znać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Pozostaje Ci się tylko cieszyć :) ja nie wiem co to wymioty ale mdłości miałam straszne do tego okropny ból żołądka ( tak na marginesie dziewczyny biorę tylko duphaston na noc jeszcze ten tydzień i odstawiamy to powiem Wam ze żołądek juz mnie tak nie boli) okropny ból piersi ze nie szło chodzi także ja Ci zazdroszczę [emoji14] miałam już moment kiedy stwierdziłam ze nasze dziecię będzie jedynakiem :D [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] u nas dziś zimny, deszczowy i pochmurny dzień, zły humor powrócił.
endles1 nic się nie martw, teraz się stresujesz, a w gabinecie zobaczysz swoje maleństwo i pozostanie tylko radość, trzymam kciuki [emoji9]
Tak wczoraj pisalyscie o tej zgadze, nie wypowiadalam się bo temat mnie nie dotyczył, ale dzisiaj już niestety nie mogę tego powiedzieć, w nocy tak mnie męczyło, ani spać, ani leżeć, myślałam że mnie wypala od środka. Coś okropnego...[emoji58]
Ja sushi nie jadłam nigdy, może kiedyś się skuszę ale narazie mnie do tego nie ciągnie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
A jak się czujesz? Rosolek pomógł? Puszcza przeziębienie?
 
Pozostaje Ci się tylko cieszyć :) ja nie wiem co to wymioty ale mdłości miałam straszne do tego okropny ból żołądka ( tak na marginesie dziewczyny biorę tylko duphaston na noc jeszcze ten tydzień i odstawiamy to powiem Wam ze żołądek juz mnie tak nie boli) okropny ból piersi ze nie szło chodzi także ja Ci zazdroszczę [emoji14] miałam już moment kiedy stwierdziłam ze nasze dziecię będzie jedynakiem :D [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Cieszyć to jedno.. Ale ciągle ta krazaca myśl w głowie czy na pewno wszystko ok z dzieckiem skoro ze mną nic się nie dzieje - to drugie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana - przeczytałam całą Waszą wczorajszą produkcję :-) zacznę od tego, że pierwszymi objawami mojej ciąży była zgaga i nie miałam jeszcze pojęcia o co chodzi. Najbardziej mi pomaga zimne mleko z lodówki - neutralizuje kwas żołądkowy. W poprzedniej ciąży ostatnie 2 miesiące nie rozstawałam się z Rennie bo spać musiałabym na stojąco.
Jakie mnie się piedroły śnią...dziś pół nocy robiłam makaron...w tramwaju(!) i takie placki rozwałkowane przenosiłam na przystanek tramwajowy i tam powstawało tagiatelle, a koleżanka z pracy krytykowała mnie, że za grube. Ale było pyszne. Czy ja jestem zdrowa???!!!
Z newsow - powiedzieliśmy moim rodzicom o ciąży. I bardzo się ucieszyli, mój tata szaleje, noale mama musiała dołożyć- mówimy, że drugi chłopiec - a ona - no szkoda, ale trudno. Przy pierwszym też zareagowała super-" chłopiec? No nie żartuj, może to się jeszcze zmieni." Wiem, że teraz bardzo kocha mojego M, ale powiedzcie jak można być tak okrutnym i wrednym? Żeby życzyć komuś, żeby płeć się jeszcze zmieniła? Za pierwszym razem miałam pół ciąży doła z powodu płci. Zakochałam się w synku bezgranicznie. Teraz znów chciałam chłopca i będę miała, ale po jej słowach znów zaczęłam o tym myśleć...
 
reklama
No jest lepiej, już nie jestem taka obolała, ale katar, gardło, nadal doskwiera.
StKarolina ja powiem Ci tak w pierwszej ciąży pierwszy trymestr ciągle wymioty, osłabienie, zachcianki (które za moment musiałam zwrócić) 2 trymestr książkowy jak nowo narodzona byłam. W 3 szpital, leki, zgaga, skurcze łydek. Druga ciąża, wymioty w pierwszym trymestrze i na tym kończyły się moje dolegliwości. A teraz od początku super (po za bólem piersi) trochę mdłości na początku i już, a od 10 tyg czuje się jakby czołg po mnie przejechał. Już 2 przeziębienie, cycki bolą tak że sama dotknąć się nie mogę, ta wstrętna zgaga, ból żeber, kręgosłup. Każda ciąża inna i uwierz ja jestem na to przykładem. Ty jesteś szczesciara, ciesz tym czasem naprawdę i niczym się nie przejmuj
A i dziewczyny mam pytanko bo mam skierowanie na badania i nie wiem czy jutro jechać zrobić czy poczekać aż to przeziębienie minie?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry