reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jezu dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tej aktywności na forum. [emoji6][emoji6]
Ja jedynie jak w pracy szefowej nie ma i klienci aż tak nie chodzę jestem w stanie czytać każdy was post. A tak to nadrabiam wieczorami a wtedy albo nie wiem co której odpisać, albo już dawno po temacie. [emoji13][emoji13] mam nadzieję że na zwolnieniu się to zmieni. [emoji16][emoji16]
Krem z dynii.... Zawsze chciałam spróbować, Ale ja co do zup i kremów to noga jestem. Ale teraz nabrałam wielkiej ochoty [emoji39] i chyba po pracy skoczę po dynie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brazowooka no wlasnoe pewnosci nie mialam z ta dziewczynka. Ale zabawe w zgadywanie mam przednia[emoji23][emoji23][emoji23]

Dominika ja jak robie krem z pizmowej to kroje w grubsza kostke i w garnku w ktorym gotuje to ja na lyzce oliwy przesmazam (dusze) i do tego daje 2 ziemniaki kawalek pietruszki selera i marchewki i to wszystko pokrojone dusze a jak juz lekko lapie kolor to wtedy zalewam i gotuje. Mozna ptysie zrobic albo grzanki. Teraz duzo dyń wszedzie wiec pewno bede kombinowac. Jakby ktoras miala przepis na ciasto z dynia ale taki sprawdzony to chetnie przyjme[emoji6]
 
Jezu dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tej aktywności na forum. [emoji6][emoji6]
Ja jedynie jak w pracy szefowej nie ma i klienci aż tak nie chodzę jestem w stanie czytać każdy was post. A tak to nadrabiam wieczorami a wtedy albo nie wiem co której odpisać, albo już dawno po temacie. [emoji13][emoji13] mam nadzieję że na zwolnieniu się to zmieni. [emoji16][emoji16]
Krem z dynii.... Zawsze chciałam spróbować, Ale ja co do zup i kremów to noga jestem. Ale teraz nabrałam wielkiej ochoty [emoji39] i chyba po pracy skoczę po dynie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Czuję te sama zazdrość[emoji6] w pracy poczytać albo szybko odpisać mogę tylko jak szefowej nie ma - a niestety to rzadkość. W grudniu na l4 idę i dam wtedy czadu[emoji12]

Bardzo lubię krem z dyni - mam przepis na taki z jabłkiem, carry i chili - trochę pikantne i trzeba lubić carry[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brazowooka no wlasnoe pewnosci nie mialam z ta dziewczynka. Ale zabawe w zgadywanie mam przednia[emoji23][emoji23][emoji23]

Dominika ja jak robie krem z pizmowej to kroje w grubsza kostke i w garnku w ktorym gotuje to ja na lyzce oliwy przesmazam (dusze) i do tego daje 2 ziemniaki kawalek pietruszki selera i marchewki i to wszystko pokrojone dusze a jak juz lekko lapie kolor to wtedy zalewam i gotuje. Mozna ptysie zrobic albo grzanki. Teraz duzo dyń wszedzie wiec pewno bede kombinowac. Jakby ktoras miala przepis na ciasto z dynia ale taki sprawdzony to chetnie przyjme[emoji6]


A ja co bede miała pani Dr.?? Weź przewidź dla każdej a potem się pośmiejemy ile się sprawdzi...
 
Paulina_Austria No ja mam wpisane 1,2 cm krwiak w książeczce ale naszczescie nie krwawiłam. Może dlatego takie zalecenia u Ciebie. Ja miałam dwa poronienia teraz w maju i czwartych drugie z ciąża bliźniacza także teraz mma ogromne obawy i stresa. A synów donosiłam bezproblemowo i nie mam pojęcia skąd nagle takie coś. No ale musimy myśleć pozytywnie. Napewno nam się te krwiaczki wchłoną [emoji7]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez nie krwawilam ani razu, wiec myślę, że to po prostu dużo zależy od samego ginekologa. Widzisz, Ci ze szpitala nie kazali mi leżeć przy 2.5cm krwiaku a ten przy (myślę że już mniejszym) trzyma mnie jeszcze w łóżku. Sam dzisiaj przyznał, ze jest pod tym względem trochę przewrazliwiony. Może miał jakieś osobiste przeżycia ze swoją żoną czy partnerka.



Doktor Kredka, poproszę o określenie płci :D
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Uwielbiam zupy :) u nas codziennie inna. Dzieci jedzą chętnie,za to mąż nie uznaje zup kremów. A szkoda, bo to smaczne i najszybsze do zrobienia ;)

U mnie krwiak się ładnie zmniejszył :)

Brązowooka zdrówka dla Was. Nasze 2/3 dzieci jest chorych...
 
reklama
Do góry