reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Proszę mi przesłać te zupy o których piszecie :D Niestety nie mogę za długo stać w kuchni, wiec z gotowaniem u mnie średnio.

Moje ulubione: chowder z kukurydzy, dyniowa i zupa z czerwonej soczewicy :D

Mnie odrzucilo od surowych warzyw w postaci surówek i sałatek. Gotowane przejdą, zupy warzywne super, puree itd tez ok.

Ratuje się wciskając codziennie od dwóch tygodni świeże soki warzywno-owocowe. Z racji tego, że za długo w kuchni nie mogę stsc, wiec gotowanie jakiś wymyślnych obiadów nie wchodzi w grę a od salatek mnie odrzucilo pozostają mi soki.

Doktor Kredka - dam znać czy Pani doktor miała rację co do płci. Czułam chłopaka na samym początku ciąży a teraz już nic nie wiem :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem mięsożercą a teraz odrzuca mnie od każdej postaci kurczaka... nawet ktos nie moze przy mnie jesc... a I piłam po kilka kaw dziennie- nawet jednej teraz nie.... szok
Ja z kaw tylko zbożowa, ale to też bez smaku.Wcześniej to zawsze kawka z mleczkiem i celebrowanie chwili,a teraz ble

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kredka82 ja za kurczakiem nigdy nie przepadałam, może z rożna to się jeszcze skuszę, ale raczej u nas w domu się nie przygotowuje kurczaka. Gotuję zupy na kurczaku ale to Mój P zjada i dziewczynki w zupce no i kotlety z piersi. A tak to za zawsze wieprzowina albo wołowina ale to rzadziej.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja tez kurczaka jako kurczaka to zadko ale piersi czesto no i do zup tez a teraz nic
 
Paulina - ja też się przymierzam do tej chowder z kukurydza :) bo byla niedawno w newsletterze.

Mieso czerwone powinno sie jesc: wieprzowina, wolowina. Wolowe używam do kostki rosołowej, wieprzowe do gulaszu, kurczak mam swój pol na pol z kupnym.

Wczoraj kupiłam kurki i jutro chyba będzie risotto z kurkami [emoji4]
 
Ah Paulina złe doczytałam myślałam ze trafiłaś do szpitala bo krawilas. Ale całe szczęście nie.
Kredka mnie od wszystkiego odrzuciło. Najgorzej właśnie tez mięso, mielone to już tragedia kurczak ujdzie ale i tak nie jem. Jem same bułki z pomidorem hehe Ale myśle ze jak nudności ustąpią to się nadrobi wszystko [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Paulina - ja też się przymierzam do tej chowder z kukurydza :) bo byla niedawno w newsletterze.

Mieso czerwone powinno sie jesc: wieprzowina, wolowina. Wolowe używam do kostki rosołowej, wieprzowe do gulaszu, kurczak mam swój pol na pol z kupnym.

Wczoraj kupiłam kurki i jutro chyba będzie risotto z kurkami [emoji4]
Mogę tez polecić przepis na chowder z kwestii smaku :)

U mnie pewnie okaże się 13.11 i 22.11 czy Pani Doktor Kredka chu**** czy nie ;P

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nowe dziewczyny a jak jedt z Waszymi zachciankami? Odrzucilo Was od czegos? Czy jecie wszystko? Bo ja jedtem miesozerca a odrzucilo mnie od kurczaka! Indyka wolowe wieprzowe to moge codziennie jesc a na kurczaka nie popatrze!
Ja jem dalej wszystko tylko kawy nie pijam i może mniej słodyczy za którymi przepadałam. Dużo też jem jabłek, praktycznie nie nadążam z kupowaniem. A ja mogę prosić o "sprawdzenie" płci dziecka? :tak:
 
reklama
Do góry