reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

CrazyCat witaj. Ja tez jestem nowa tutaj [emoji6]
Z bólem głowy mam ten sam problem. Staram się nic nie brać ale podobno bardzo dobre są jakieś zele którymi się skronie smaruje- naturalne. Będę szła do apteki dopytać. Ogólnie moja gin mi mówiła ze mogę paracetamol- ze nawet trzy tabletki dziennie. Ale ja to jestem naprawdę ostrożna co do leków i sama nie jestem przekonana ze nie maja wpływu na ciaze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej, ja mam to samo. Pod koniec pierwszego trymestru ostre migreny (plus zapalenie zatok). I ginekolog i lekarz rodzinny zalecili tylko paracetamol...
Przy niskim ciśnieniu (a takie mam) kawa.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaa i jeszcze jedno, ja również proszę o dodanie mnie do zamknietegk forum

Nie przejmujcie sie małym biustem, ja mam A w porywach do B zależy jakiej firmy. Małe piersi są piękne i nigdy bym dużych nie chciała, właśnie ze wzg na to jak przeważnie wygladają po zakończeniu karmienia. Małe cycuszki też są sexy
 
Ja tez należę do grupy plaskobiustowej... i mówię że jestem wersją sportową :p
W ciąży i jak karmię jest rewelacyjnie- robi się wersja rozrywkowa, a potem znów spada. Ale po drugim zostało ciut więcej niż po pierwszym... wiec może i tym razem coś więcej będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja mam to samo. Pod koniec pierwszego trymestru ostre migreny (plus zapalenie zatok). I ginekolog i lekarz rodzinny zalecili tylko paracetamol...
Przy niskim ciśnieniu (a takie mam) kawa.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Staram się unikać kawy od początku ciąży i nawet mnie do niej nie ciągnie. Może faktycznie trzeba zbadać sobie ciśnienie.
 
Dr Kredka to co będę miała? :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ejj a może zmienimy na Dr KreTka :D
Dagi chlopak jak nic[emoji6]

Hej dziewczyny, ciężka noc, ciężki poranek. Chorobsko mnie rozłożyło, ledwo żyje. Młodsza że mną w domu, starsza w przedszkolu ale coś czuję że chyba już ostatni dzień. Nasze sobotnie wesele stoi pod znakiem zapytania,.
Dziewczyny czy was nadal bolą piersi? Idziemy leżeć, nagotuje rozgrzewające rosołku i może jakoś to będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Soczek z malin z herbatka i miod z mlekiem i staraj sie nie wychodzic z domu.

A piersi mnie dalej bola.

Pewnie ten temat już tu był, ale co bierzecie na ból głowy? Strasznie mnie to męczy a nie wiem co nie zaszkodzi dzidzi.
Najlepiej nic[emoji4] masz amol? To sprobuj na skronie dac troche i masowac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja również proszę o zamknięte [emoji4]
Jestem fanką małego biustu. Mimo smutku mojego męża z czystą przyjemnością po ciąży (2 lata po) wróciłam do mniejszego rozmiaru biustu i ogólnie ubrania. Teraz znowu się powiekszam i większe piersi nie podobają mi się na sobie... przestaje czuć się zgrabnie. U innych kobiet uważam że to ponetne i fajne. U siebie nie.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szefową wyszła na chwilę z biura to pisze[emoji5] LMax a próbowałaś suplementowac Żuravit? Może po wyleczeniu zapalenia byłby pomocny przy zapobieganiu nawrotom.

Paulina_Austria kciuki zaciśnięte[emoji106] czekam na wieści [emoji1]

Brazowoka współczuję - leż, odpoczywaj ile się da, dla córci też zdrowia [emoji11]

To ja poproszę Dr.Kredkę o informacje czy u mnie chłopiec czy dziewczynka - jak mi dziś lekarz powie to sprawdzimy trudność[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Chlopiec[emoji12]
 
Ja też mam mały biust. 70A przed ciąża a teraz 75B i już ciasno. Rosną jak szalone. Z dziewczynkami w ciąży to nawet mnie nie bolały. Mój P to się napatrzyc na nie nie może, a mi zamiast się podobać to przeszkadzają.
Co do bólów głowy to ja staram się wtedy wyciszyc, i rzeczywiście więcej wtedy pije i jest ok, też jestem przeciwniczka leków przeciwbólowych. Na ból zęba tylko biorę. A ciśnienie mam zawsze 100/60 (zainwestowałam w cisniomierz)

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Mi po pierwszej ciąży wcale się nie powiększyły, jedyna pamiąka to kilka rozstępów, a karmiłam do 7 miesiaca. Za to nadal są jędrne i mój mąż nie zamieniłby na inne. Jak on to mówi na duży biust fajnie popatrzeć póki kobieta nie zdejmie biustonosza. I coś w tym jest. Każda ma co ma i trzeba to doceniać.
 
Do góry