reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Neki to specjalny kompleks na mdłości w ciąży. Z tym ze ja mieszkam w Niemczech ale w Polsce musi tez być odpiwiednik.
1507623392-aaaaaa.jpeg

Tu foto tabelki. Wiec jest wit b1,6 i 12. Ja to biorę poza witaminami prenatalnym. W nich tez mam wit b6. Ale po tych naprawdę ulga!
Biorę 7mg b6 trzy razy dziennie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Neki to specjalny kompleks na mdłości w ciąży. Z tym ze ja mieszkam w Niemczech ale w Polsce musi tez być odpiwiednik.
1507623392-aaaaaa.jpeg

Tu foto tabelki. Wiec jest wit b1,6 i 12. Ja to biorę poza witaminami prenatalnym. W nich tez mam wit b6. Ale po tych naprawdę ulga!
Biorę 7mg b6 trzy razy dziennie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za podpowiedź, skonsultuje z lek w czwartek i mam nadzieje pozwoli mi wypróbować. Znalazłam coś podobnego w Polsce
http://www.ptgin.pl/index.php/conte...sowanie preparatu Prevomit w położnictwie.pdf
wklejam linka z artykułem- może komuś jeszcze się przyda
 
jestem jak najbardziej za ;P
Ja również ;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Hej dziewczyny, ciężka noc, ciężki poranek. Chorobsko mnie rozłożyło, ledwo żyje. Młodsza że mną w domu, starsza w przedszkolu ale coś czuję że chyba już ostatni dzień. Nasze sobotnie wesele stoi pod znakiem zapytania,.
Dziewczyny czy was nadal bolą piersi? Idziemy leżeć, nagotuje rozgrzewające rosołku i może jakoś to będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i córci [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć wam! Szukając porad dotyczących ciąży i okolic znalazłam to forum. Widzę, że się tu wszyscy już znają, ale mam nadzieję, że pozwolicie że dołączę :)
Przedstawiłam się już w wątku specjalnie do tego stworzonym. To jest moja druga ciąża, jednak poprzednia zakończyła się niepowodzeniem. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej!
Witaj [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny ja już w domu po wizycie. Wszystko w porządku, dzidziuś rośnie, serduszko pięknie mu bije. Dostałam już skierowanie na usg połówkowe, (od razu się zapisałam na 23.11), oraz na morfologię i badanie moczu.
Zakupy jednak sobie odpuściłam, bo tak u mnie dziś zimno, że aż odechciewa się chodzić po sklepach. Może popołudniu skoczę tylko do rossmana skorzystać z tej promocji -55%.


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Imama- super kolorek na paznokciach :)
Brązowooka- u mnie piersi bolą tak samo od początku, na razie koniec 12tyg i bez zmian. Juz kupiłam większe biustonosze, ciekawe czy na tym sie skończy ale bardzo mnie to cieszy bo z mojego marnego 75A zrobiło sie juz C.
 
jestem jak najbardziej za ;P

Też jestem za ☺

Imama- super kolorek na paznokciach :)
Brązowooka- u mnie piersi bolą tak samo od początku, na razie koniec 12tyg i bez zmian. Juz kupiłam większe biustonosze, ciekawe czy na tym sie skończy ale bardzo mnie to cieszy bo z mojego marnego 75A zrobiło sie juz C.
Mi już piersi tak urosły, że dwa razy wymienialam staniki z C na E, które zaczyna robić się ciasne.


Ja również ;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom


Szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i córci [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom


Witaj [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny ja już w domu po wizycie. Wszystko w porządku, dzidziuś rośnie, serduszko pięknie mu bije. Dostałam już skierowanie na usg połówkowe, (od razu się zapisałam na 23.11), oraz na morfologię i badanie moczu.
Zakupy jednak sobie odpuściłam, bo tak u mnie dziś zimno, że aż odechciewa się chodzić po sklepach. Może popołudniu skoczę tylko do rossmana skorzystać z tej promocji -55%.


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję udanej wizyty☺.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi już piersi tak urosły, że dwa razy wymienialam staniki z C na E, które zaczyna robić się ciasne.
A ja przed ciąż A miałam i/j...jak na razie jeszcze w nich chodzę Ale piersi są większe i lada moment muszę kupić wiekszy

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app

Z synem cała ciążę chodziłam do dentysty bez znieczulenia a teraz jeszcze się zastanawiam podobno mają jakieś inne dla kobiet w ciąży
Ja byłam teraz u dentysty. Normalnie dostajesz znieczulenie Ale bez adrenaliny.

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moje piersi tez bolą i to akurat w poprzednich ciążach nie dokuczalo. A teraz również chodzę bez stanika bo właśnie żołądek wrażliwy. Niedawno skończyłam karmić piersią i myślałam ze to dlatego ale widać takie uroki ciąży [emoji6]
Amolu nie próbowałam ale może faktycznie coś pomoc bo kiedyś pamietam mama się smarowała a ma częste migreny
A jak to jest właśnie z dentysta w ciąży? Można znieczulenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z synem cała ciążę chodziłam do dentysty bez znieczulenia a teraz jeszcze się zastanawiam podobno mają jakieś inne dla kobiet w ciąży
 
Zazdroszczę Wam dużych piersi... mnie niestety matka natura nie obdarowala[emoji24] pocieszać się tym że będą duża jak będę karmić ale niestety po synku wróciły do "normalnego rozmiaru. Śmieje się zawsze do męża że noszę protezę nie stanik[emoji23]
 
reklama
Hej. Dziewczyny, które boli głowa, czy pijecie dużo wody??? Często kiedy nasz organizm zaczyna się odwadniać, pierwszym sygnałem jaki nam wysyła jest właśnie ból głowy. Warto więc sięgnać po wodę i u mnie to się sprawdza pierwsza szklanka do dna a następne małe łyczki i po bólu.
Podziwiam Was pracujące dziewczyny! Ciężko walczyć z sennością, brakiem koncentracji, nie wspominajac już o nieco mniej spympatycznych fizycznych aspektach ciąży. W poprzedniej ciąży też pracowałam, w dodatku miałam swoją firmę na głowie świeżo założoną, coś okropnego. A teraz od początku jestem na zwolnieniu, bo moja obecna praca byłaby niemozliwa do wykonywania w czasie ciąży. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
Do góry