reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Paulina_Austria my do pupy uzywalismy masc recepturowa z recepty a tak to sudomrem (ale tylko przy rankach bo ma cynk) a tak to linomag lub linoderm..
Do mycia tylko ziaja


0d1yskjot8xw5dpx.png
 
reklama
Witam Dziewczyny.
Sorki, że się nie udzielam ale wychodzimy z córcią z okropnego przeziębienia. Ostatni tydzień był koszmarny.
Ja jestem już dzisiaj po usg genetycznym, dzidziuś zdrowo rośnie, wszystko wydaje się być w porządku. A tak się wiercił, że pani doktor nie mogła zrobić pomiarów i spędziłam na tym usg prawie godzinę. Na koniec Dzidziulek tak słodko zasłonił sobie buzię rączką [emoji7][emoji7]
1506697295-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Panipe a gdzie robiłaś prenatalne? Fotka słodka:)
 
@sredec1982 już Ci tłumaczę jak to teraz jest.Chodzę do gina na NFZ i w mojej przychodni nie zrobię wyników z jego skierowaniem, bo teraz każdy lekarz ma podpisaną umowę z laboratorium.W przychodni w której lekarz przyjmuje też ich nie zrobię.Muszę dojeżdżać 25 km do laboratorium szpitalnego ,bo to jest to samo laboratorium co na skierowaniu i tam mam za darmo.Zrobiłaś błąd ,ze się zgodziła na te wyniki ,bo wystarczyło spytać gina gdzie zrobisz na jego skierowanie za darmo.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom


Te badania są bezpłatne tylko trzeba je zrobić w tym laboratorium co na skierowaniu.Już to przerabiałam i dojezdzam 25 km ,żeby nie płacić i było odpowiednie laboratorium.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja tak mam.Może to chłopak tam siedzi i to jego testosteron [emoji23][emoji23].Ogólnie szybko mi włoski dorastają, może to te hormony ciążowe.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja teraz kończę za dwa dni duphuston i jestem w kropce ,bo wizyta w czwartek i nie wiem co teraz robić czy odstawić całkiem to będzie 14 tc czy zacząć brać luteine dopochwowa ,bo mam jeszcze dwa opakowania,a musiałam odstawić ze względu na plamienia z nadżerki.Boję się trochę jak zareaguje mój organizm jak przestanę całkiem brać progesteron ,ale z drugiej strony teraz łożysko zaczęło samo wytwarzać progesteton,a Ty w którym tygodniu teraz jesteś?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom


Pierwszym razem jak wzięłam dupka to dostałam rozwolnienia i było mi straszenie słabo i brzuch strasznie bolał.Teraz też mam często wzdęcia i mi nie dobrze gdzie wcześniej takich objawów przy luteine nie było,a dupka biorę od 2 tygodni 3 ×1.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Obecnie jestem w 11 tc 1 dn, pozostaje mi jakoś wytrzymać
 
Ja ostatnio miala straszny bol glowy az mi sie cisnienie podnioslo..pozamykalam rolety, wypiłam prawie butelkę wody w ciągu 30 min i mokry ręcznik na czoło i oczy i po 2 godzinach mi przeszło na szczęście, więc ratowalam się bez tabletki...ja miewam nie tak często bóle głowy ale jak już mam to jest zazwyczaj nie ciekawie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170929_161909_1_1.jpg

Witam dziewczyny,
Dawno tu nie zaglądałam. Z m wyjechaliśmy na kilka dni nad morze odpocząć i bylo super...
Dziś byliśmy na kolejnym usg, bardzo byłam zestresowana i praktycznie w nocy nie spałam.
Na szczescie wszystko jest ok, bobas bardzo aktywny i ciezko bylo mu/jej zdjęcie z profilu zrobic :)
Ust miało również sprawdzić prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu Downa, wraz z krwią ostateczne wyniki maja przyjść do 2 tyg i znów czekanie...
Dołączam zdjatko bobaska :)
 

Załączniki

  • 20170929_161909_1_1.jpg
    20170929_161909_1_1.jpg
    715,1 KB · Wyświetleń: 340
Dziewczyny zegnam sie z tym forum :(...
Ze mna i z baby wszystko okey :)...
Uwazam ze wyklad o paracetamolu nie byl z zyczliwosci serca wobec kogos kto nie ma innego wyjscia...
Wychodze z zalozenia ze forum jest po to zeby wspierac a nie kopac lezacego...

Nie dasam sie ale czegos innego szukam na forum...Powodzenia.

Zycze spokojnych ciaz i szybkich rozwiazan :*
Kochana zle to odebralas. Ja podzielilam sie wiedza ktora posiadam bo moze ktorejs sie przyda. Ja na prawde Cie rozumie i wiem ze nie masz wyjscia.

Przykro mi ze odebralas to tak personalnie i przepraszam jezeli Cie urazilam bo nie mialam takiego celu szczerze!
Nie odchodz od nas[emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
 
LMax słodki bobas, czy mi się wydaje czy on/ona ssie kciuka ? Może to rączką koło buzi? Slodziak

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
"Annawr
HAHA, wiesz, ze wcześniej nie zauważyłam, moze ohhh co za slodziak:) !!!
To 13 tydz i 2 d tak wynika z usg... Dzidzia strasznie sie ruszala, szczegolnie nóżki i raczki chodziły :)
 
Do góry