reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja bym sama nic nie brała. Mam krwawienia właśnie po lekach które mi nawet ginek przepisał. Zrobił mi się wtedy krwiak. Lepiej spytać lekarza pierw.
No tylko ze w Uk ginia przez cala ciaze nie uswiadczysz no nic chyba podskocze do tej mojej prywatnie....znowu :(ale to dopiero w poniedzialek...
 
Ostatnia edycja:
reklama
@kredka82 mnie podbrzusze bolało i miałam informację pęcherza, a nic mnie nie piekło przy siusianiu.Nie wiem czy ten ból miał związek z tym lekarz mówił, ze może.Najlepiej zrób posiew i będziesz wiedziała czy to to.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży brałam gynalgin ale chyba w 3 trymestrze i tylko jak lekarz przepisał. Sama bałabym się cokolwiek wsiąść.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie nie jestem pewna gynalginu natomiast gp poleca canesten w uk... ale ja sama nie wiem czy to infekcja bo mnie juz praktycznie nie swedzi to byl jeden wieczor i zakladam ze przez majty z koronka ;) bo od razu po przetarciu chusteczka vagisil one sa specjalnie nasaczone platkani owsianymi etc od razu przeszlo ...i nie swedzialo mnie nigdy "w srodku" tylko centralbie na zewnatez na wargach sromowych tam gdzue kobtakt z ta paskudna koronka... :(
 
Ja na wozkki patrzylam( zdecdiwanie 3 w 1 -tak jak za pierwszym razem) i na lozeczka travel od razu z przewijakiem plus moses basket .. ale kupowac napewno nie wczesniej niz w nastepnym roku....akurat beda przeceny w uk a i kupa czasu do bobasa....;)
 
ano i jeszcze baby bouncer ...bo mi sie to bardzo pierwszym razem sprawdzilo i takie dmuchane kolko w ktorym najpierw malych lezy a potem sobue siada i jak sie przewraca to ma podparcie i miekko ;)
 
No właśnie w nawiązaniu do wózka... pod jakin kątem kupujecie wozek?? Wielofunkcyjny?? Nowe?? Używane ale drogie?? Czy głeboki osobno a potem dobra spacerowke?? Szczerze wylecialam troche z tematu przez tyle lat I nie mam pojecia co kupic... :)




Haha o tym samym myślimy... :)
Ja kupuje używany firmy TUTEK ze względu na spacerowke. Z synem mialam camarelo i gondola była cudowna ale używałam jej tylko 4 msc i przyszedł czas na spacerowke co było koszmarem... pałąk strasznie nisko osadzony i bardzo daleko od dziecka nie spełniał swojej funkcji można powiedzieć że mial ten palak tuz nad kolanami i bardzo niestabilna. Kupuje wozek używany a inwestuje w fotelik kiddy evolution pro 2.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupuje używany firmy TUTEK ze względu na spacerowke. Z synem mialam camarelo i gondola była cudowna ale używałam jej tylko 4 msc i przyszedł czas na spacerowke co było koszmarem... pałąk strasznie nisko osadzony i bardzo daleko od dziecka nie spełniał swojej funkcji można powiedzieć że mial ten palak tuz nad kolanami i bardzo niestabilna. Kupuje wozek używany a inwestuje w fotelik kiddy evolution pro 2.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Oo.. Nie jestem sama z Tutkiem :)
 
Ja nie wiem czy nie kupię gondoli używanej z adamexa jak się trafi ,a później nie zainwestują kasy w jakąś dobrą spacerowke.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oo.. Nie jestem sama z Tutkiem :)
Jak dla mnie ze wszystkich wózków Jak ie obejrzałam( kolezanka pół roku temu kupowała i moj syn byl testerem[emoji6]) jest nie dość że ładny to i praktyczny. Ma wszystko to co ja osobiscie potrzebuje[emoji16]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry