reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja też mam taki brzuch jakby ciut większy, tzn. nie da sie go wciągnąć tak jak kiedys :-p Piersi bardziej nabrzmiałe i obolałe, chwilami mdłości, a zarazem wiekszy apetyt. Czasem lekkie pokłuwania w dole brzucha. Częściej mi sie chce siku i jestem ciągle zmeczona.
Właściwie to mam takie delikatne dolegliwości od momentu zapłodnienia, ale nie aż takie wyraźne jak w poprzedniej ciąży.
 
reklama
A jak u Was z psychiką? Bo u mnie fatalnie :-( :( Jestem jakas taka zdołowana, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły ani ochoty, a do tego jestem strasznie nerwowa. Właściwie to od nasilonych nerwów sie zaczęło. Ale ja generalnie zawsze jestem wrażliwa na jakieś takie zmiany nastrojów. Mam nadzieje, ze to szybko minie.
 
Czesc dziewczyny
Sama nie wiem czy już dolaczac do kwietniowych mam,wczoraj bylam na usg,niestety nic nie było widać,obliczyl ze to 4 tydzień i 3 dni ciąży.Termin 4 kwietnia.Beta w normie ,ale ciąży nie widać.Zasugerowal,ze albo za wcześnie albo cos innego..Trzeba czekac.Nastepna wizyta we wtorek,jest zestresowana troszkę.Czy ktoras z Was miała taka sytuacje?Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny
Sama nie wiem czy już dolaczac do kwietniowych mam,wczoraj bylam na usg,niestety nic nie było widać,obliczyl ze to 4 tydzień i 3 dni ciąży.Termin 4 kwietnia.Beta w normie ,ale ciąży nie widać.Zasugerowal,ze albo za wcześnie albo cos innego..Trzeba czekac.Nastepna wizyta we wtorek,jest zestresowana troszkę.Czy ktoras z Was miała taka sytuacje?Pozdrawiam

Ja mam taka sytuacje, rowniez na usg nic nie widać [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny
Sama nie wiem czy już dolaczac do kwietniowych mam,wczoraj bylam na usg,niestety nic nie było widać,obliczyl ze to 4 tydzień i 3 dni ciąży.Termin 4 kwietnia.Beta w normie ,ale ciąży nie widać.Zasugerowal,ze albo za wcześnie albo cos innego..Trzeba czekac.Nastepna wizyta we wtorek,jest zestresowana troszkę.Czy ktoras z Was miała taka sytuacje?Pozdrawiam
Spokojnie mogło dojść później do zapłodnienia. Może podałaś inna datę pierwszego dnia okresu. U mnie było tak samo. Czekał dwa dni i w te dwa dni pęcherzyk urósł 4 mam. Spokojnie to bardzo wczesna ciąża. Ja byłam na tym samym etapie ciąży co Ty i skończyło się super.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam taka sytuacje, rowniez na usg nic nie widać [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny ciąża za wczesna. Najlepiej iść na badanie między 6-8 tyg wtedy pęcherzyk widać ładnie

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak u Was z psychiką? Bo u mnie fatalnie :-( :( Jestem jakas taka zdołowana, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły ani ochoty, a do tego jestem strasznie nerwowa. Właściwie to od nasilonych nerwów sie zaczęło. Ale ja generalnie zawsze jestem wrażliwa na jakieś takie zmiany nastrojów. Mam nadzieje, ze to szybko minie.
 
reklama
Do góry