reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Swoją drogą jakie to wszystko przewrotne. Nie obraźcie się na mnie dziewczęta za to co napiszę. Łatwiej nam jest otworzyć się przed "obcym" niż przed najbliższymi... to tyczy się także i mnie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Swoją drogą jakie to wszystko przewrotne. Nie obraźcie się na mnie dziewczęta za to co napiszę. Łatwiej nam jest otworzyć się przed "obcym" niż przed najbliższymi... to tyczy się także i mnie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez miewam bóle w podbrzuszu raz prawa raz lewa strona czasem sam środek. Zuwazylam, ze jak sie zmecze fizycznie to ból jest silniejszy... Najlepiej jest jak leżę i odpoczywam :) czytałam ze dopóki ból jest słaby to, to jest normalne we wczesnej ciąży... Ale jesli Cie to niepokoji to idź po konsultacje..
 
Ja mam wyliczona da te na 09/04/18 :) w sumie tak Lekarz mnie dziś poinformował... Ciekawe czy sie sprawdzi :)
 
A z objawów: od dłuższego czasu piersi, sa ciężkie i obolale, ( podejrzewam że tę bóle się zaczęły 2 dni po zaplodnieniu...) cały czas muszę nosić stanik, nawet do snu :(
poza tym zmieniła mi sie dieta..
Ciągle jestem zmęczona najlepiej bym nie wychodziła z łóżka
Mam wzdęcia i gazy, w toalecie różnie.
Nie lubie jeansow bo czuje ze mnie uciskaja, z tym ze moze to może byc psychika..
I miewam średnie bóle w podbrzuszu..
A JAKIE WY MACIE OBJAWY DZIEWCZYNY?
 
reklama
A z objawów: od dłuższego czasu piersi, sa ciężkie i obolale, ( podejrzewam że tę bóle się zaczęły 2 dni po zaplodnieniu...) cały czas muszę nosić stanik, nawet do snu :(
poza tym zmieniła mi sie dieta..
Ciągle jestem zmęczona najlepiej bym nie wychodziła z łóżka
Mam wzdęcia i gazy, w toalecie różnie.
Nie lubie jeansow bo czuje ze mnie uciskaja, z tym ze moze to może byc psychika..
I miewam średnie bóle w podbrzuszu..
A JAKIE WY MACIE OBJAWY DZIEWCZYNY?
Mnie też piersi zaczęły boleć (w nocy jeszcze karmię córkę i to jest dramat), zmęczenie, lekkie mdłości, dziwne napady smakowe - ciągle chodzą za mną krokiety z kapustą ;), pobolewa mnie podbrzusze i mam wrażenie takie hm napuchniętego (?) brzucha - zaczęły mnie spodnie uwierać.
 
Do góry