reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja juz wcześniej pisałam. Poczekam trochę. Może nie do 12 tygodnia ale z pewnością nie teraz. Moja też papla. Dwa lata temu jak moja siostra powiedziała ze będzie miała córkę to moja od razu pobiegła do przedszkola z niusem ze będzie starszą siostrą. Wszystkie mamy w przedszkolu mi gratulowaly dopóki nie wyjaśniłam ze chodzi nie o mnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz wcześniej pisałam. Poczekam trochę. Może nie do 12 tygodnia ale z pewnością nie teraz. Moja też papla. Dwa lata temu jak moja siostra powiedziała ze będzie miała córkę to moja od razu pobiegła do przedszkola z niusem ze będzie starszą siostrą. Wszystkie mamy w przedszkolu mi gratulowaly dopóki nie wyjaśniłam ze chodzi nie o mnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha musiałaś się zdziwić gdy Ci gratulowały ;)
 
Ja też liczę wg tego wzoru i wypada mi 10.04.2018 :blink: W poprzedniej ciąży też tak liczyłam i urodziłam dokładnie w terminie :yes:
Moja pierwsza ciąża tez była dokładnie wyliczona co do dnia i zgodnie z prognozami tego dnia urodziłam. Margana czy ty aby nie jesteś jakąś moją zagubioną siostrą bliźniaczką?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ważna sprawa...
Rozważam pójście jutro do lekarza, mam bóle w podbrzuszu. Niestety nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży bo późno się dowiedziałam o tym że w niej jestem.
Macie Tak?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ważna sprawa...
Rozważam pójście jutro do lekarza, mam bóle w podbrzuszu. Niestety nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży bo późno się dowiedziałam o tym że w niej jestem.
Macie Tak?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
A który to Twój tydzień? Brzuch pobolewa i to często.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ważna sprawa...
Rozważam pójście jutro do lekarza, mam bóle w podbrzuszu. Niestety nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży bo późno się dowiedziałam o tym że w niej jestem.
Macie Tak?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak mam i rowniez mnie to zaniepokoiło dlatego poszłam do lekarza zbadał mnie, na usg nie było nic jeszcze widać ale dostałam luteinę, kwas foliowy i witaminę B.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ważna sprawa...
Rozważam pójście jutro do lekarza, mam bóle w podbrzuszu. Niestety nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży bo późno się dowiedziałam o tym że w niej jestem.
Macie Tak?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz z jednej strony normalne bo jednak macica się naciąga (nie wiem jak to fachowo się nazywa) i towarzyszy temu ból - czasem mniejszy innym razem większy jednak każda ciąża jest inna więc nie zaszkodzi wizyta u lekarza
 
Moja pierwsza ciąża tez była dokładnie wyliczona co do dnia i zgodnie z prognozami tego dnia urodziłam. Margana czy ty aby nie jesteś jakąś moją zagubioną siostrą bliźniaczką?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Haha, też mam takie wrazenie :-D Może kazdy ma kogoś takiego, a nam sie udało tutaj spotkać :-p

I ważna sprawa...
Rozważam pójście jutro do lekarza, mam bóle w podbrzuszu. Niestety nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży bo późno się dowiedziałam o tym że w niej jestem.
Macie Tak?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w pierwszej ciąży miałam takie pobolewania w podbrzuszu jeszcze przed zrobieniem testu i potem chyba do końca pierwszego trymestru. Nic mi się z tego powodu nie działo, ale jeśli masz obawy to pewnie, ze idź do lekarza.
 
reklama
Ja to nie wiem kiedy powiem [emoji33]
A można wyliczyć termin z dokładnej daty zapłodnienia ?
Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry