reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Można zgłosić sprawę do administracji. Zgodnie z przepisami nie wolno zastawiac korytarzy w blokach czymkolwiek bo to są drogi ewakuacyjne np na wypadek pożaru. Ja niestety trzymam mały rowerek tuż przy moich drzwiach na 3 piętrze we wnęce. Teoretycznie nie przeszkadza w komunikacji ale jeśli wiedzialabym ze jednak komuś by wadził to przez zwykła uprzejmość bym poprosiła o "zgodę". Tłumaczenie ze nie mam gdzie trzymać nie jest dla mnie żadnym argumentem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Można zgłosić sprawę do administracji. Zgodnie z przepisami nie wolno zastawiac korytarzy w blokach czymkolwiek bo to są drogi ewakuacyjne np na wypadek pożaru. Ja niestety trzymam mały rowerek tuż przy moich drzwiach na 3 piętrze we wnęce. Teoretycznie nie przeszkadza w komunikacji ale jeśli wiedzialabym ze jednak komuś by wadził to przez zwykła uprzejmość bym poprosiła o "zgodę". Tłumaczenie ze nie mam gdzie trzymać nie jest dla mnie żadnym argumentem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak jak piszesz. Miałam podobną syt, trzymałam złożony wózek- spacerowke kolo skrzynki na listy. Sąsiadka która jest odpowiedzialna za porządek w tym miejscu zwróciła mi uwagę, że jej on przeszkadza. Nie zastanawiałam się nawet chwilę i go sprzatnelam.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jeszcze wózki zrozumiem ale ta reszta zabawek. Na początku nie chciałam wyjść na upierdliwą no ale to już przesada. Musiałam poprzekładać zabawki na schody i przed wejście żeby wjechać wózkiem do bloku
 
Ja wam powiem że mnie tą ciąża stresuje strasznie z pierwszą się tak nie cackalam, pewnie wam tu będę panikować [emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Nie jesteś sama. Ja tez sie bardzo stresuje ze względu na to, że pierwszą ciążę fatalnie przeszłam.Dlatego tez długo nie mogłam sie zdecydować na drugą. Mam nadzieję, ze tym razem będzie lepiej, ale generalnie chciałabym już to mieć za sobą :sorry:
 
Wyliczalyscie dokladny już termin porodu?
Ja miałam bardzo regularne cykle (24 dni). I wg wzoru: 12.07.2017 - 3 miesiące + 1 rok + 7 dni =
19 kwiecień 2018 ale że cykl krótszy o 4 dni od standardowego. Odejmuje 4 dni.

15.04.2018[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jesteś sama. Ja tez sie bardzo stresuje ze względu na to, że pierwszą ciążę fatalnie przeszłam.Dlatego tez długo nie mogłam sie zdecydować na drugą. Mam nadzieję, ze tym razem będzie lepiej, ale generalnie chciałabym już to mieć za sobą :sorry:
Ja chyba też już bym chciała żeby było po wszystkim. Ta niepewność jest najgorsza...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyliczalyscie dokladny już termin porodu?
Ja miałam bardzo regularne cykle (24 dni). I wg wzoru: 12.07.2017 - 3 miesiące + 1 rok + 7 dni =
19 kwiecień 2018 ale że cykl krótszy o 4 dni od standardowego. Odejmuje 4 dni.

15.04.2018[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też liczę wg tego wzoru i wypada mi 10.04.2018 :blink: W poprzedniej ciąży też tak liczyłam i urodziłam dokładnie w terminie :yes:
 
Dziewczyny a kiedy zamierzacie poinformować swoje starsze pociechy? Oczywiście mam na myśli te już w miare rozumiejące o co chodzi. Zrobicie to po pierwszej wizycie potwierdzającej czy będziecie czekać do 12 tc?
 
reklama
Wyliczalyscie dokladny już termin porodu?
Ja miałam bardzo regularne cykle (24 dni). I wg wzoru: 12.07.2017 - 3 miesiące + 1 rok + 7 dni =
19 kwiecień 2018 ale że cykl krótszy o 4 dni od standardowego. Odejmuje 4 dni.

15.04.2018[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wychodzi 2.04. 2018 :) choć ostatnia miesiączka spóźniła mi się 5 dni więc nie wiem jak to wpływa.
we wtorek pierwsza wizyta i usg i myślę tylko o tym :)
 
Do góry