reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzisiaj mam wizytę.. z racji przejść... nie umiem się odnaleźć przed. Niestety stres jest duży .. [emoji17]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj,a tak się zastanawiałam gdzie się podziewasz[emoji2]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Po Polsce staralam przestawic sie spowrotem na Anglie [emoji6][emoji12] a tak serio strasznie mnie nudzi, a co za tym idzie mam mega zawroty glowy i kilka ostatnich dni spedzilam w lozku ( probuje zregenerowac sily przed praca [emoji6] )


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po Polsce staralam przestawic sie spowrotem na Anglie [emoji6][emoji12] a tak serio strasznie mnie nudzi, a co za tym idzie mam mega zawroty glowy i kilka ostatnich dni spedzilam w lozku ( probuje zregenerowac sily przed praca [emoji6] )


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to odpoczywaj [emoji3].Bo w kwietniu koniec laby [emoji23][emoji23][emoji23].Objawy to akurat dobry znak.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja nie wiem co robic bo wczoraj dzwonilam do mojej gp zeby umowic sie na pierwsza wizyte bo ostatnio moj gin z polskiej kliniki dal mi list ale ona na urlopie i wraca w poniedzialek. Dzis jest 7t4d wg usg wiec nie wiem czy czekac do pon czy isc do innego. Bo nie wiem ile sie czeka na wizyte w szpitalu Wolalabym do niej
 
Dzien dobry :)
Back in Uk ;)

tez mam noc nie przespana...po locie z przygodami i odwiezieniu synka mojej ciotki do lozka trafilam o 1:30 am a o 5:20 syn z placzem sie obudzil....plakal i plakal...nosek i zatoki zawalone i uszko boli :( On usnal ja niestety nie i na 9am do pracy. Jestem nieprzytomna bo mnie tez dopadlo to zmeczenie i spanie na stojaco...
tez jakos chorawo sie czuje -nos zapchany i bol glowy...:(

A dziewczyny ja jak chce sie gwaltownie przekrecic w lozku lub siegnac do lampki to tak mnie brzuch potrafi zakluc....ktoras tez tak ma? Mysle ze to blizna po cesarce nie wyrabia z rociaganiem...
Piersi/sutki nadal wrazliwe...
A no i zadna wizyta nie przyszla jeszcze z polozna :(
Dzis GP bedzie dzwonic do mnie o moje cisnienie a ja musze o ta krew w moczu zapytac...
Cos mnie brzuszek od rana pobolewa :/

Zdrówka dla Was! Co do pobolewań - mam identycznie - czasem pobolewa podbrzusze, a przy gwałtownym ruchu potrafi niemiłosiernie zakłuć, ale nie wiążę tego z blizną po cesarce - tak samo miałam w pierwszej ciąży. I wierzę, że to dobry znak - przy mojej nieudanej takich objawów nie było.
 
Dziewczyny a ja nie wiem co robic bo wczoraj dzwonilam do mojej gp zeby umowic sie na pierwsza wizyte bo ostatnio moj gin z polskiej kliniki dal mi list ale ona na urlopie i wraca w poniedzialek. Dzis jest 7t4d wg usg wiec nie wiem czy czekac do pon czy isc do innego. Bo nie wiem ile sie czeka na wizyte w szpitalu Wolalabym do niej
Kredka82 wizytę w szpitalu chyba i tak będziesz miała dopiero między 11 a 13 tc ;/ chyba że u Ciebie są inne zasady i będziesz miała wcześniej wiec dzwon, nic nie tracisz a może się uda :) ja dopiero położna mam na 5 września I ona mi ustali pierwszy scan wiec obstawiam początek października :D
 
@kredka82 tak jak pisze @Dagi89 scan w szpitalu bedziesz miala cos okolo 11/12 tydzien
Wrzucam screen shot z mojej apki . Te cyfry u dolu to tygodnie, a oznaczone na zielono to scany.
1503387048-aaaaaa.png


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)
Back in Uk ;)

tez mam noc nie przespana...po locie z przygodami i odwiezieniu synka mojej ciotki do lozka trafilam o 1:30 am a o 5:20 syn z placzem sie obudzil....plakal i plakal...nosek i zatoki zawalone i uszko boli :( On usnal ja niestety nie i na 9am do pracy. Jestem nieprzytomna bo mnie tez dopadlo to zmeczenie i spanie na stojaco...
tez jakos chorawo sie czuje -nos zapchany i bol glowy...:(

A dziewczyny ja jak chce sie gwaltownie przekrecic w lozku lub siegnac do lampki to tak mnie brzuch potrafi zakluc....ktoras tez tak ma? Mysle ze to blizna po cesarce nie wyrabia z rociaganiem...
Piersi/sutki nadal wrazliwe...
A no i zadna wizyta nie przyszla jeszcze z polozna :(
Dzis GP bedzie dzwonic do mnie o moje cisnienie a ja musze o ta krew w moczu zapytac...
Cos mnie brzuszek od rana pobolewa :/
Też mam to ściągnięcie i kłucie w dole brzucha przy nagłych ruchach. Ale nie miałam cesarki.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak zamierzacie poinformować Waszych bliskich o ciazy? :)

Ja zabieram mamę do sklepy dziecięcego i powiem jej ze niedługo będziemy musiały szukać wyprawki dla mojego maluszka :) siostra juz wie bo była na bieżąco :) a teściów jeszcze nie mam pojęcia bo jesteśmy za granicą wiec widzimy ich bardzo rzadko, mój wpadł na pomysł ze powiemy jak urodze i pojedziemy z maluchem do nich :D [emoji23]
 
reklama
Hej :) u mnie noc w miarę przespana na szczęście. Nikt mnie tym razem nie gonił w śnie więc w miarę jestem wypoczęta :)

Ja informuje wszystkich o ciąży po prenatalnych badaniach. Nie wcześniej. A jak już jestem po mówię "jestem w ciąży" ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry