reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2018

A GP Ci juz nie wyslal o wizyte u polznej,pierwszy scan etc?
Mi to zrobili w zeszly piatek a to byl 4tydzien 1 dzien wg okresu plus mocz no I to cholerne cisnienie ktore wyszlo mocno za wysokie ale teraz w domu jest okey. Tez od razu pytala ktora to moja ciaza I ile mam dzieci zeby ustalic poronienia etc bo wtedy rzeczywiscie chyba szybciej sie pewne rzeczy robi....
Fajna rzecz tez mi powiedziala ze moga mnie na scan skierowac do King's College Hospital -jakies centrum jest tam gdzie scan robi neonatolog na najlepszym sprzecie i jakies dodatkowe badania robia -ona powiedzial ze to tak jak prywtana wizyta wiec jestem happy:).
Dobrze wiem gdzie jest Slough ;)-kiedys kiedys mialm tam znajomych a poza tym to jestem tu juz ponad 17lat I lepiej znam Londyn niz Waraszawe8-)

Ja zupelnie z innej strony Londka jestem -Bromley. Jedyna wada to malo polskich przychodni w okolicach bo I malo Polakow....jeszcze;)
Jutro będziemy dzwonić do szpitala i zobaczymy co powiedzą, u nas to powiem Ci ze jest masakra więcej rodzących a doba za krótka i dopiero przyjmują na rodzic - ostatnia prosta.... tutaj podobno jest w Windsorze lepsza opieka niż w szpitalu w Slough i tam będę próbowała się dostać i stamtąd położna mieć :) więcej angielskich lekarzy niż ciemnoskorych....

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O rety, a jak to wygląda jeśli ciąża jest zagrożona? Strasznie się cieszę że u nas jest taka możliwość. W pierwszej ciąży poszłam na l4 pod koniec 6miesiąca. Naprawdę odpoczęłam i wszystko że spokojem przygotowałam na przyjście córci na świat. Wtedy nie wiedziałam jeszcze co mnie czeka[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj dopiero ciążę uważają po 12 tc wcześniej nic nie zrobią chyba że trafisz na lekarza który złamie ich zasady ja niestety trafiłam na debila który kazał się nie martwić i wziąć paracetamol...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tutaj dopiero ciążę uważają po 12 tc wcześniej nic nie zrobią chyba że trafisz na lekarza który złamie ich zasady ja niestety trafiłam na debila który kazał się nie martwić i wziąć paracetamol...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze - kretyn z niego[emoji32] mi już przy pierwszej ciąży lekarka mówiła że teraz czasy mocno się zmieniły i niestety jest coraz więcej czynników które szkodzą ciąży - chociażby zanieczyszczenie powietrza, przetwozona żywność czy stres. Kobiety są też bardziej świadome i po prostu wcześniej orientuja się że są w ciąży.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ooooo a ja nie wiedzialm ze no spa szkodzi wrecz przeciwnie bylam przekonana ze likwiduje skurcze ?!:o
Ja to samo. Położona kazała mi nawet wsiąść nospe jak zaczną się skurcze ( w pierwszej ciąży) i jak przejdą to znaczy że ptzeppwiadajace a jak nie przejdzie to te właściwe i jechać na IP.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ooooo a ja nie wiedzialm ze no spa szkodzi wrecz przeciwnie bylam przekonana ze likwiduje skurcze ?!:o
Poczytaj w necie o skutkach ubocznych zażywania no spy.Tez kiedyś nie wiedziałam, ale mnie ktoś z grupy uświadomił, że nie jest obojętna dla organizmu dziecka.Tylko lekarze jak mają do wyboru zostawić pacjentke z silnymi skurczami i bólami zagrażającymi plodowi wola przepisać no spe.Ona jakoś wpływa na napięcie mięśniowe u dzieci.Moze to nie jest taki defekt z którym nie można sobie poradzić w przyszłości,ale lepiej dmuchać na zimne.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kurcze - kretyn z niego[emoji32] mi już przy pierwszej ciąży lekarka mówiła że teraz czasy mocno się zmieniły i niestety jest coraz więcej czynników które szkodzą ciąży - chociażby zanieczyszczenie powietrza, przetwozona żywność czy stres. Kobiety są też bardziej świadome i po prostu wcześniej orientuja się że są w ciąży.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj strasznie podchodzą do ciąży, dla nich co ma być to będzie i oni nie pomogą ;/ tylko 2 usg przez całą ciążę, dziecko jak jest ułożone sprawdza położna RĘKĄ....

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tutaj strasznie podchodzą do ciąży, dla nich co ma być to będzie i oni nie pomogą ;/ tylko 2 usg przez całą ciążę, dziecko jak jest ułożone sprawdza położna RĘKĄ....

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja myślałam że taki standard jak jest u nas to już wszędZie jest[emoji32] wiesz to trochę przerażające. U nas niby na NFZ są 4 usg w ciąży ale w praktyce większość lekarzy robi co wizytę a wizyty są co miesiąc. Dla mnie najgorsza byłaby ta niewiedzą ja już w poprzedniej ciąży żyłam od wizyty do wizyty tzn po wizycie byłam uspokojona że wszystko jest ok ale przed kolejna wizyta denerwowałam się czy się coś nie dzieje. Teraz też już tak mam. Kolejna wizyta na początku września a ja już się zastanawiam czy q dalszym ciaqgqi wszystko ok. Zanim urodzę to osiwieje[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry