reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Nie załamuj się! ja byłam we wtorek (6 t 5d) i tylko pusty pęcherzyk. Lekarka mnie trochę nastraszyła ale poczytałam, że przecież ciąża może być młodsza i w 7 tygodniu zdarza się że jeszcze nic nie widac.
Bądź dobrej myśli
U mnie było cialko żółte.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Arvena31 na jakim etapie ci się później pojawił zarodek z serduszkiem ?Czy jesteś przed wizytą.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem przed wizytą. Byłam w ten wtorek i kazała mi przyjść za dwa tygodnie. Ale na najbliższą środę umówiłam się do ginekologa który prowadził moją pierwszą ciążę (mam trochę daleko ale jemu ufam). I ma super sprzęt do usg 3d i 4d a czytalam też że sprzęt ma spore znaczenie. Ta lekarka miała stary więc tym sie pocieszam.
 
Jestem po wizycie.Chyba czeka mnie kolejna strata [emoji17].Jestem w prawie 7 tc ,a serduszko nie biło za 2 tygodnie kolejna wizyta jak nic się nie zmieni to czeka mnie poronienie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się wszystko będzie dobrze serduszko się pojawi !!! U mnie tak było w pierwszej ciąży do tego doszło krwawienie i po krwawieniu za 3 dni pojawiło się serduszko, dzisiaj ma półtora roku ☺
 
Pamiętam jak zaczęłam plamic to był czwartek zajechałam po pracy na izbę przyjec na usg Pani ginekolog powiedziała mi dosłownie "puste jajo płodowe nic się z tego nie wykluje" chciała dawać mi jakies tabletki na receptę na szybsze oczyszczenie !! W piątek wstałam żywa krew szybko do przychodni , skierowanie do szpitala w szpitalu usg i lekarz twierdzi ze ciąża bardzo wczesna. Zrobili mi beta hcg dwa razy przyrost był piękny i we wtorek biło serduszko ale do dzisiaj dziękuję Bogu ze nie posłuchałam się tamtej "Pani Dr". Także trzeba wierzyć do samego końca!
 
Pamiętam jak zaczęłam plamic to był czwartek zajechałam po pracy nad izbę przyjec na usg Pani ginekolog powiedziała mi dosłownie "puste jajo płodowe nic się z tego nie wykluje" chciała dawać mi jakies tabletki na receptę na szybsze oczyszczenie !! W piątek wstałam żywa krew szybko do przychodni , skierowanie do szpitala w szpitalu usg i lekarz twierdzi ze ciąża bardzo wczesna. Zrobili mi beta hcg dwa razy przyrost był piękny i we wtorek biło serduszko ale do dzisiaj dziękuję Bogu ze nie posłuchałam się tamtej "Pani Dr". Także trzeba wierzyć do samego końca!
Wow. Niezła historia. Jakie to trzeba mieć szczęście żeby na takich konowałów trafić.... człowiek chce zawierzyć służbie zdrowia i nie ma jak...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem przed wizytą. Byłam w ten wtorek i kazała mi przyjść za dwa tygodnie. Ale na najbliższą środę umówiłam się do ginekologa który prowadził moją pierwszą ciążę (mam trochę daleko ale jemu ufam). I ma super sprzęt do usg 3d i 4d a czytalam też że sprzęt ma spore znaczenie. Ta lekarka miała stary więc tym sie pocieszam.
Jutro chyba pójdę na betę jak będzie dobry przyrost to pójdę prywatnie jeszcze.Pokazywał mi na monitorze to było widać coś,ale nie wiem czy ten sprzęt był super.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Także teraz jeśli będę miała jakieś wątpliwości to pójdę i do 10 lekarzy na szczęście od 14 tyg zmieniłam lekarza bo chodziłam do starego chlopa który mnie poinformował ze odchodzi na emeryturę. Później znalazłam lekarza który prowadził moja ciaze do końca i który robił mi cesarke dmuchal i chuchal na mnie przez cały okres aż do rozwiązania, fakt prywatnie i to za nie małe pieniądze ale opiekę mialam wzorowa. Teraz też u niego byłam na pierwszej wizycie zaraz po teście pozytywnym zadzwonilam i kazał brać luteine ze względu na wcześniejsze atrakcje. Ja jestem z okolic Lublina także jeśli ktoś jest też z okolic moge polecić super lekarza. Wiecie co mi powiedział, że nastawienie kobiety w ciąży zależy od pierwszej wizyty u ginekologa. Podejście lekarza do pacjentki odbija się później na jej stresie i obawie a swoje dziecko.
 
reklama
Ala spokojnie, jeszcze wcześnie, nie denerwuj się bo to najgorsze co możesz teraz zrobić, pocieszę Cię może, że ja nawet nie wiem ile muszę żyć w nieświadomości bo żadnej wizyty jeszcze nawet nie udało mi się tu załatwić bo papierów nie mamy, a do Pl lecimy może pod koniec września.. [emoji6] tylko spokój nas uratuje[emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry