reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ale zmiany na forum :)) synek dal dam pospac do 8.40 szok :))

Zaczynam dzis 27 tydzien co za tym idzie 7 miesiac i 3 ostatni trymestr ciazy jaka szczesliwa jestem kurde :))))
Ja sportow nie ogladam :) jesli maz zabiera mi pilota to przezuca na programy wedkarskie (zapalony wedkarz) a nie np. Na pilke nozna :)))
 
reklama
Ja unikam swojej przychodni, nie mam potrzeby żeby polozna do mnie przychodzila po porodzie.

Dzis mam w planie zrobić pierogi, a nigdy nie robiłam wiec proszę trzymać za mnie kciuki
 
Fenika kciuki zaciśnięte!

Marita suwaczkow na tel nie widzę i od początki nie widziałam :)

Kitki KSW rządzi :D

Rsz ja z moja Położna widziałam się w ten pon. Kolejne spotkanie w styczniu :)

Renia spoko nie spieszy się :):):)
 
Witam z rana,
ojej jakie zmiany, trzeba będzie sie przyzwyczaić.
Ja coś kiepsko się czuję, chyba mnie jakieś choróbsko bierze, nos zapchany i gardło boli. Ech, mam nadzieję, że szybko minie i że nic poważniejszego się nie rozwinie.
Ja wczoraj też zaszalałam i choć miałam jeszcze tego nie robić, kupiłam wózeczek. Jak dojdzie, wstawię fotki.

NICE- gratuluję córeczki :-)
FENIKA - kciuki za wizytę!
RSZ- ja z położną planuję sie spotkać tak gdzieś ok 30tc, chyba zdecyduję się jeszcze raz na szkołę rodzenia i wtedy omówię z nią swoje oczekiwania.
KITKI - to widzę że dokładnie to co u nas, mało telewizora oglądamy, ale jak już leci to sport. I dzieciaki też się wkręciły i zawsze mamy rodzinne kibicowanie :-)
 
Dziwne troche to nowe forum bo.pomimo tego ze ja tez na komurce kozystalam z pelnej wersji to teraz po zmianach mam wrazenie jak bym kozystaoa z mobilnej.no nic tak jak pisze martita trzeba przywyknac ;)
 
reklama
Chodzi mi o taką co do domu przyjeżdza przed porodem i po porodzie... Bo wczoraj kolezanka mnie wystraszyła ze pierwsza wizyta powinna byc w 21 tygodniu ciąży takiej położnej... prawda to?
 
Do góry