reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Co do ubranek to ja mam kilka pudel po adzie ale pewnie i tak coś kupie, ale nie wcześniej niż po 30 tyg. Ja pracuje w dużej firmie z ciuchami, nie wygórowane ceny i piękne rzeczy. Mam zniżkę i często są wyprzedaże. W pL na allegro ludzie często sprzedają bardzo zużyte ciuchy natomiast w uk można kupić ciuchy Jak i sprzęt dla dzieci jak nowe bądź i nowe za grosze.
A ja dziś z pracy ucieklam po 4 h bo mnie trochę ciągnie w dole brzucha więc odpoczywam
 
reklama
Mi ciuszki szykuje moja siostra. Ona ma już 7-letniego synka, ale ciuszki ma bardzo ładne i w bardzo dobrym stanie. Oczywiście jeszcze nie wiem jakiej płci będzie moje dziecko, ale pierwsze ciuszki dla niemowlaczka są raczej uniwersalne.
Mam też przyjaciółkę której mama mieszka w USA i ma hopla na punkcie robienia zakupów na wyprzedaży (naprawdę można tam bardzo tanio kupić bardzo fajne rzeczy) oraz ma hopla na punkcie dzieci (a wspomnę, że ta moja przyjaciółka nie ma dzieci), także powiedziała mi, że jej mama już powoli szykuje da mnie paczkę :-)

Na pewno będę też chciała kupić coś sama, żeby samej wybrać, bo to na pewno inaczej wygląda, ma inną wartość i inaczej się na to patrzy, ale będę chciała jak najmniej pokupować, bo będzie dużo więcej innych wydatków na dziecko
 
Po 20 tc to juz pewnie kazda z nas bedzie znala plec w 100% :-)

Gdyby u nas byla druga corka to mam bardzo duzo ubranek po pierwszej, gorzej z chlopcem bo wtedy juz mniej. Ja planuje kupowac same podstawowe rzeczy i w okresie wyprzedazy bo faktycznie teraz ciuszki w normalnych cenach sa bardzo drogie. Sporo tez na pewno kupi rodzina, moja mama juz trzy razy byla na zakupach ;-)
 
Ech, a ja sobie dziś pooglądałam dziecięce ciuszki w sklepach internetowych i coś się obawiam, że idea kupienia używanych może upaść. Te rzeczy są takie śliczne. :rofl2:
 
Ja kupilam takie paczki na allegro i nie polecam. Stan mialy ok ale w rzeczywistości nie byly ani takie ładne ani funkcjonalne. Jezeli myslisz o uzywanych to juz lepiej w lumpie poszukac. Czesto nowe sa bez sladow uzywania.

Ja dla corki tez troche od kolezanki dostalam ubranek. Najwiekszy minus ze musialam uwazac aby nie poplamic bo musialam je oddac.

Ja bielizny typu body czu kaftanik nie kupuje dla noworodka uzywanej. Z wierzchnia jest inaczej. Kupuje jak sa promocje lub wyprzedaze i w cale majątku nie wydaje. Prztjemnosc z kupowania ubranek jest dla mnie bezcenna;)
 
Mam na imię Ania...To moja trzecia ciąża mam nadzieję pierwsza która da mi zdrowego dzidziusia..Termin mam na 3 kwietnia więcej napiszę później wybieram się właśnie do kościoła ;-) pozdrawiam miłej niedzieli
 
reklama
Do góry