reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alex witaj i gratuluję :-)

Karolina ja podobnie, caly dzien kręcę buzia, ciagle cos podjadam :-D

Renia oby samopoczucie znow sie poprawilo! :-* no, serial jest the best, 4 odcinki ciągiem za kazdym razem :-D
 
reklama
Ja już po wizycie, z maluchem wszystko ok, ale ja mam grzybicę :( opisałam wszystko w temacie wizytowym, mdłości nadal koszmarne, ginka poleciła mi że są jakieś naturalne tabletki z wyciągiem z imbiru który działa przeciw wymiotnie i przeciw mdłościom podobno kobietki sobie chwalą, więc w desperacji chyba spróbuję :)
 
Schauma dobrze czulas, ja zapytam mojej gin o ta zwiekszona wydzieline w poniedziałek.
Pewnie warto wypróbować te tabletki, u mnie niestety imbir tylko pogorszyl sprawę :-(
 
Mi teraz też pomagają landrynki na mdłości a w pierwszej ciąży zajadałam migdały i to niemal hurtowo !

Ostatnio jak siedziałam to też cisły mnie spodnie, od tego czasu staram ubierać się luźno. W pierwszej ciąży w ciążowe spodnie weszłam w 4 msc ciekawe jak będzie teraz. A kurtkę na zimę ciążową będziecie kupować? Ja myślę że chyba trzeba będzie...

Wiecie co? Ja właśnie siedzę i zajadam to co z obiadu zostało- schabowego i kapustę zasmażaną :-D Typowa baba w ciąży...
 
Witam kochane kwietniowe brzusie :) jestem w 8tyg 3 ciąży.....kompletnie jej nie planowaliśmy ale stało sie i rośnie nasza fasolinka :) termin na 2 kwiecień....oswajam sie z myślą kolejnej już teraz ciąży i jest lepiej ale przynam ze radości nie było...za to mój maż już sie doczekać nie może:);)
 
Zapomniałam dodać ze to ciąża bez nudności i większych dolegliwości :)za to z bolącymi piersiami i krwawieniem dość mocnym tydzień temu....ale maluszek rośnie i kolejne usg pokazało ze to zdrowa ciąża i serduszko silnie bije :)
 
Marzenka witamy :-) u nas tez dzidzia nieplanowana, klasyczna wpadka małżeńska :-D
objawy mam podobne do Ciebie, zero mdlosci, tylko bol piersi :-)
 
reklama
Hejka, witam nową mamusię:)
Ja od rana w laboratorium na badaniach, próbuję nie zwrócić glukozy, którą musiałam wypić. Jeszcze 2 godz. czekania i 2 dodatkowe wkłucia....
 
Do góry