reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe blizniaki

reklama
Hej,znalazłam na wcześniakach,że córeczki Liliann są w stanie krytycznym.
Dziewczynki to: Paulinka (800g) i Roksanka (820g).
Bardzo malutkie:zawstydzona/y:
Trzymajmy mocno kciuki !!!
 
Hej,znalazłam na wcześniakach,że córeczki Liliann są w stanie krytycznym.
Dziewczynki to: Paulinka (800g) i Roksanka (820g).
Bardzo malutkie:zawstydzona/y:
Trzymajmy mocno kciuki !!!

trzymam kciuki za dziewczynki...
kochane maluszki wszystkie cioteczki wierza w Was..niemozecie sie poddac...jestescie naszymi malymi perelkami kwietniowymi ..mocno trzymam kciuki i przesylam mase silnych fluidow~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witajcie Dziewczynki!
Jestem Majówką, piszę do Was na prośbę Gabi.Jestem w kontakcie z Liliann.Napisałam do niej, o tym jak bardzo ją wspieramy i jak Ważna jest dla nas...oto jej odpowiedź:

Odpowiedź Liliann:

"Dziękuję bardzo za modlitwę, wsparcie, za tyle ciepłych słów. To bardzo wzruszające, że tyle osób, które nawet mnie nie znają....dziękuję WAM wszystkim kochane, z całego serca...
Widziałam wczoraj moje Księżniczki - Roksankę i Patrycję - ich stan dalej krytyczny,maszyny za nie pracują, a one są takie bezbronne i takie maleńkie...Dziś też je zobaczę. Bardzo mi ciężko, nie mam sił na nic, tak bardzo marzę o tym, żeby dały radę, żeby coś się zmieniło na lepsze...(...)"


Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę udanego dnia...
Nie wiem co dalej napisać...po prostu Wam dziękuję, że jesteście...że pamiętacie, bo same widzicie jak bardzo jej to pomaga i jak wiele to dla Lilinn znaczy...
....
....
 
reklama
Dzięki Okruszek:tak:
Trzymamy za Liliann i jej maleństwa kciuki.
Wiele takich malutkich wcześniaczków dobrze sobie radzi,choć długa i trudna droga przed nimi.Ale my tu wszystkie wierzymy,że będzie dobrze !!!
Pozdrów Liliann.
 
Do góry