reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe blizniaki

reklama
Ja również przyłączam się do trzymających kciuki, miejmy nadzieję że wszystko skończy sie pozytywnie, trzeba w to wierzyć.
 
Liliann trzymaj sie !! Modle sie o twoje kruszyny! trzymam kciuki i....
musi byc dobrze
trzymaj sie
 
Lilian mam nadzieje że najgorsze macie już za sobą i że teraz to juz sama radosne chwile na was czekaja..Trzymam kciuki za maluszki a ty trzymaj się cieplutko i wracaj do sił.
 
reklama
Ja dzis byłam na usg i niewiem jak jest z tym odwracaniem się maluszków ale byłam 16 stycznia na usg i 1-było odwrucone podłóznie miednicowo a 2- podłożnie.A dziś juz jedno jest poprzecznie lekarz mi powiedział ze czesarka będzie więc niewiem czy to już pewne czy co bo stwierdził że przy pierwszej ciąży jest to najlepsze rozwiązanie dla mamy i dzieciaczków.
 
Do góry