reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
smile - silny chłopak, da radę :-)
phelania - trzymam &&& za wyjście w czwatrek

U nas z karmieniem nieźle, tzn. mam dużo pokarmu i szybko leci i mały łyka przy tym łapczywie i stąd problemy brzuszkowe... ale espumisan pomaga.
 
Mojej córeczce wyszło w badaniu moczu, że ma dużo leukocytów.Czekałybyście z wizytą do poniedziałku? Bo wtedy będzie przyjmowała doktor, która zleciła mi to badanie, czy iść w czwartek nawet do innej? Kurde nie wiem co robić.
 
Wiosna idz teraz do innej, bo u takich maluszkow nie ma zartow i trzeba reagowac natychmiast. A teraz jeszcze dlugi weekend to apteki i przychodnie beda pozamykane. Najwyzej zadzwonisz w pn do swojej lekarki spytac sie czy widzi sens, zebys jeszcze przychodzila.
 
witam się i ja,

wiosna zgadzam się z Nef można czekać jeśli u dzieciaczka wszystko gra i jest zdrowy. lepiej dmuchać na zimno, chociaż jestem pewna,że wszystko będzie dobrze:-D
phel trzymam kciuki za powrót do domu

my już po spacerku... pozdrawiam ciepło i udanej , pogodnej majówki życzę:-D
 
czesc dziewczynki..

ja jutro na wspomniane wczesniej skierowanie do porodu, przeraza mnie wogole sam pobyt w szpitalu jaknie wiem co maja robic i co beda robic a przeraza mnie ogolnie lezenie w szpitalu nie nawidze szpitali...

szczerze to nie chce tam isc...wrrrrrr
 
asiak nie dziwie sie ja się spakował w 15 min i opuściłam szpital, nawet w opasce identyfikacyjnej tak uciekałam...sama miałam wywoływany poród i to po zgłoszeniu się na kontrolne KTG:eek::eek::eek: i przyjęli mnie do szpitala .. nic się nie bój już za niedługo przytulisz swoje maleństwo:-D
 
asiak nie dziwie sie ja się spakował w 15 min i opuściłam szpital, nawet w opasce identyfikacyjnej tak uciekałam...sama miałam wywoływany poród i to po zgłoszeniu się na kontrolne KTG:eek::eek::eek: i przyjęli mnie do szpitala .. nic się nie bój już za niedługo przytulisz swoje maleństwo:-D

jak to uciekłas? to tak sie da? hahah mozesz cos blizej napisac o wywoływaniu porodu?
 
Phel, Nef - jak bedzie nadal tak jak dzisiaj to moze za tydzien malego wypisza. Wtedy kontrole na kardiologii dzieciecej co 2-3 tygodnie. Za 3-4 m organizm bedzie sie oslabial i konieczna bedzie kolejna operacja.. wtedy znow do krakowa na badania i kwalifilacje dooperacji. Mozliwe, ze jakies cewnikowanie serca wymysla. My na razie nie wiemy czy kolejne operacje beda w polsce czy moze w niemczech. W niemczech mniejsza umieralnosc...

Dziewczyny nikomu nie zycze problemow z dzieciecym serduszkiem w domu. W calym Wroclawiu.. ba calym woj. dolnoslaskim jest tylko jeden oddzial kardiologi dzieciecej. Lozek tyle co kot naplakal. Owszem sa przychodnie, ale jak sie cos powaznego dzieje to trzeba pojsc do szpitala.. W Krakowie teraz beda szukac miejsca na innym oddziale dla Franka... a oddzialy pozapychane i miejsc brak. Juz ostatnio przyjeli dziecko do operacji na oddzial Intensywnej Terapii - lezy tam od piatku, a operacje bedzie mialo w czwartek.
 
reklama
Nef, Hania - dzięki.
Byłam u lekarza. Mam jeszcze raz jutro (mimo że to 1 maj) zrobić badanie ogólne moczu i posiew, a w czwartek - z wynikami do lekarza. Była jeszcze opcja, że jedziemy od razu jedziemy do szpitala na te badania, ale jeśli sami pobierzemy próbki do badań, to narazie obyło się. Rany, mam nadzieję że teraz wyniki będą dobre, bo w przeciwnym razie czeka nas szpital.
 
Do góry