reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

dziewczyny ja juz sama nie wiem, obawiam sie ze jak pojde 1 maja to jest swieto i nic ze mna robic nie beda. czy szpital funkcjonuje normalnie czy nic nie robia jak nie musza.ja juz sama nie wiem głupieje od tego wszystkiego :(

no bo zdecydowałam ze dzisiaj damy małemu ostatnia szanse i troszke mu pomozemy ale czy to cos da a mam to skierowanie do porodu albo na 30 kwietnia albo na 1 maja chyba lekarz wiedzial ze 1 maja to swieto po co bym miala isc lezec bezsensu...
 
reklama
Hej :)

Chorowitkom zdrówka życzę :)

aisak - myślę, że 1-go nic z Tobą nie zrobią niestety chyba, że się samo zacznie
nef - my dostajemy pieluchy i chusteczki - zapas mam niezły tylko nie wiem czy maluch wcześniej nie wyrośnie bo większość mam w rozmiarze 4-9 kg

U nas dzisiaj była położna z wagą i maluch waży już 4560g a w dniu wypisu 4140g. Z bólem brzuszka sobie radzimy. Ogólnie w domu mam zapiernicz ale daję radę. Mąż sporo pomaga.

Wszystkim nierozpakowanym życzę szybkiego porodu.
 
Phel mam nadzieję, że nie piszesz bo nowy Mieszkaniec w domku:-D

U nas dziś ciężki dzień... Mała marudna jadła i ulewała na zmianę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo tak jakoś co drugi dzień jest gorzej
 
Tasia001; u nas z tym ulewaniem to tak jak u Ciebie-totalna sinusoida. Zastanawiam sie tez czy mala nie jest marudna przez to ze ma juz od tego poszczypany przelyk :-( prystawiam ja co chwile bo sie domaga i mam wrazenie ze mleczka mam coraz mniej...
 
u nas też wczoraj było ważenie, z 3870 mamy 4000, połozna mówiła ze oki, czekamy do czwartku , wtedy też zważy i ponoć do 10 doby powinien wrócić do wagi urodzeniowej. Niby mam mleko a Olek je i je, i to co pól godz, godz, czasami co 15 minut, rzadko się zdarzy 2 godz, nie wiem jak tak długo dam radę, okaże się w czwartek, jak coś to chyba zacznę dokarmiać na noc, nad ranem się zryczałam bo snu brakuje, M pomaga jak może ale sam ma ful zajęć..
trzymajcie się dziewczymy
 
hej hej,

Niestety nie wypuscili nas wczoraj:( powiedzieli ze zrobia jeszcze Urodonamike dla świetego spokoju juz wczesniej byl na nia zapisany...jak nie mial jeszcze tej Cystoskopi..troszke sie zdolowalam no ale niech robia ,wole posiedziec teraz dluzej w szpitalu niz pozniej przyjedzac bo cos sie bedzie dzialo(tfu tfu)

My zaraz idziemy na dwór na jakies plotyz kumpela:-D
 
Hej:) Phelania faktycznie to lepiej żeby Marcelka dokładnie sprawdzili przed wypisem:tak: przynajmniej i Wy i lekarze bedą mieli pewność ze wsxystko jest wporzadku :tak:Ucalowania dla Synka:* Hmm z tym ulewaniem to u nas tez sie zdarza ale nie tak czesto. Wydaje mi sie ze jak Lenka jest najedzona i za chwile jej sie przypomni o cycku i sie przeje to wtedy ulewa:/ albo jak jej sie nie chce odbić to pózniej jak ja biorę to tez troszkę poleci:/ hihi narazie spi to mogę chwile podczytac BB :-)
 
Jest rzecz, która nie daje mi spokoju. W dniu wypisu Tomek miał robione USG głowy i wyszło na nim, że ma asymetrię komór bocznych mózgu. Lewa półkula jest większa od prawej. Kazano mi się zgłosić do neurologa za 6 tyg. w celu skontrolowania tego. Lekarka nie bardzo chciała mi powiedzieć o co z tym chodzi, w necie wyczytałam, że asymetria komór może prowadzić do wodogłowia. Czy któraś z was spotkała się może z czymś takim? Na forach ludzie piszą, że to może samo zaniknąć, albo może się powiększać. Nie wiem już co mam myśleć. Nie chcę czekać aż 6 tyg. żeby to sprawdzić. Boję się, że z Tomkiem może się coś stać przez to.
 
reklama
Moncia110-ale mialas poród:szok:normalnie szok!!! jak dla mnie tez poród byl bolesny i to bardzo...

Kruczka- spokojnie moze przejdzie malemu...moze dlatego masz taki termin 6 tyg zeby wszystko doszło do normalnych rozmiarów...

Dziewczyny zapisalyscie juz dzieciaczki na USG bioderek?
 
Do góry