reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
phelania super ze impresska sie udała :-) bishopka no widzę ze mąż sie postarał ;-) Co do glukozy to ja teraz idę w piątek do gin to sie zapytam czy czasem nie powinnam pójść , no chyba ze sama zacznie temat . No i potrzebuje iść na badania moczu bo teraz co odebrałam nowe wyniki są gorsze niż z przed 2 tyg:no: Majra trzymaj sie Kochana. Wszystko sie skończy dobrze :tak: Trzymam za Was kciuki!!
 
Felidae - ja mam jeden nóż ceramiczny, zaraz na początku złamał mi się jego czubek, ogólnie d..y nie urywa, rzadko go używam

Co do magnezu mam dawke jak Teva - 2x2 magne b6, po tym jak w 15 tym tygodniu miałam ból ciągły przez kilka dni. Ella - faktycznie mi lekarz powiedział, że do 36 tygodnia mam go łykać. Myślę, że później już się nie łyka żeby jednak natura przejęła kontrolę i dzidzi mogło się urodzić

Teva - nasz patent na choinkę to jak najdalej od grzejnika. Pewnie też nie zaszkodzi jak na grzejniku będzie nawilżacz z wodą. Dzisiaj w radiu powiedzieli, że dobrze zzaklimatyzowac choinkę tj. tydzień ją potrzymać w garażu lub piwnicy i dopiero potem do pokoju.

Choinka u nas od soboty już ubrana, tylko jeszcze muszę polukrować pierniczki i będę sobie z niej zjadała:-D. Jeszcze takiej dużej i ładnej nigdy nie mieliśmy i warto było kupić za miastem, bo duuużo taniej

beti - ja do kopniaczków to już się przyzwyczaiłam, ale jak mi się całe dzidzi obraca to takie mega dziwne uczucie, coś jak taki kociak, który chce się usadowić na twoim brzuchu i kręci te kółka zanim znajdzie optymalną pozycję:-D

white orchid - ja mam także zapas słoiczków z buraczkami i u mnie ta dieta działa - no i tak jak pisała klaudia zaparć nie ma

Iśku - to masz niezły sen, mnie już kilka razy dzidzi wybudziło:cool:. Moi teściowie robią sobie sok w takiej starej sokowirówce, skład jabłko, marchew, buraczki, ale może być bez marchwi, smak super. ja mam wyciskarkę do soków, więc ja tam praktycznie wszystko wrzucam. Zanim ją kupiłam to robiłam sobie taką papkę w robocie kuchennym, też ok, tylko czasem jakieś grudki były, no i trzeba łyżką jeść:-D
 
reklama
Do góry