reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

alex: no ja to co, jak zwykle stanął metr od chodnika ze wózek trzeba było wnosić bo nie dało sie wjechac, nie ma za swoje kretyn. bo ja nosić nie moge:cool:
db ze samochód mąż zakupił for me :D tylko coś nam sie świeci i lepiej było nim dzis nie jechac bo nie wiadomo co:wściekła/y:
 
reklama
Hej brzuchatki :p

Odezwe sie do was wieczorkiem,zdam tylko relacje z urodzin U nas po imprezce tez ok gdyby nie chrzestna która dala du..y pokłociła sie ze swoim M i nie miał ja kto przywiesc ...i nie przyjechalaprzpraszala bardzo no ale trudno chciala zeby moj M pojechał po nia ale on juz pił piwko...tym bardziej w 2 strony 70km...ehhhh ale ogólnie goscie dopisali:) młody był marudny bo był chory i cala noc nie spał ale dał rade do 20.

Pozniej was podczytam bo widze ze czeka mnie troche czytania:-)

Zobacz załącznik 523905Zobacz załącznik 523906Zobacz załącznik 523907Zobacz załącznik 523908Zobacz załącznik 523909Zobacz załącznik 523910
 
Witam dawno mnie nie było , obiecałam że napisze jak będę po glukozie.
A więc miałam niestety 2 podejścia. W piątek nie udało mi się utrzymać tej glukozy po 45 minutach było już po. Dziś się udało. Mogę powiedzieć tak że samo wypicie tego to dla mnie pestka bo nie jest to takie okropne na pewno to nie jakiś sok ale spodziewałam się czegoś gorszego. A smak tego to jak woda z cukrem + posmak plastiku.
Tyle że to jest taka dawka cukru że po wypiciu tego robiło mi się słabo i kręciło mi się w głowie a to jest u mnie problem. Ja nawet na huśtawce nie mogę się huśtać bo zaczyna mi się kręcić w głowie a wtedy to na wymioty od razu mnie męczy.
Także nie ma się czego bać sam napój nie jest taki straszny.
 
Phel- zdjęcia super, impreza udana.
Królowa- i dobrze zrobiłas, ja tez mam dosyc tych buraków.
Ladies-zdrówka dla syneczka;)
Anezram- widzisz udało się za 2 drugim a miałam pisać do 3 razy sztuka;)
ja zmykam do domu, tzn an zakupy bo prezenty niekupione;/ a taka jestem juz głodna;) do usłyszenia;)
 
królewna a to burak, mało jest porządnych kierowców, ehhh dobrze że masz już furę!!!

Phel
ale Alanek ma skromną półeczkę do siadania, na brzuszku mamusi :-p super torcik!!!

Anezram no brawo kochana, też dzisiaj to przeżyłam, ale Ty ostro dwa podejścia!!! no cóż zrobić!!!:tak:super
 
Witajcie :-) malo pisze ale Was podczytuję.
Teraz wpadłam się pochwalić dziełem mojego męża, które sam zrobił :-)Zobacz załącznik 523958

Co do glukozy, to ja idę w piątek, ale chyba wezmę swój kubek, bo jak pomyslę o tym plastiku, to mnie mdli :-)
 
reklama
hej, ja oczywiście z łóżka szpitalnego, piszecie o glukozie- no ja to miałam przynajmniej jeden plus z tego pobytu w szpitalu, ponieważ krzywą cukrową zrobili mi właśnie tutaj, więc dostałam do wypicia o 6.00, cytrynkę sobie wcisłam, i położyłam się spać, o 7.00 pobrali mi krew, potem znowu zasnęłam i obudziłam się na drugie pobranie krwi ;-)

u mnie niestety nic się nie poprawia, dzisiaj znowu zaczęłam bardziej plamić, modlę się żeby dotrwać chociaż do 30 tc, a to jeszcze 6 tygodni
 
Do góry