reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

wczoraj sie zdenerwowalam na wieczor to mi dzidzius spac nie dal tak kopala i zasnelam kolo 3.....masakro...:cool:
pobudka po 7.... jestem zdechla.....
 
reklama
ehh witam sie i ja :p
nie chce mi sie czytać stron do tyłu wiec wybaczcie nie nadrobie :p
włascie wróciałam z badan i będe prać ubranka dla dzidzi :D:) wkleje na wyprawkowym co mam po Mai za chwile ;))

złożyłam skarge do MPK na kierowce autobusu oczywiscie :)

a teraz bedziemy jeść :D
 
ladies zdrówka dla Synka.
Mój dzisiaj poszedł pierwszy dzień do przedszkola po tygodniowej przerwie. Kaszel na szczescie minął. A w przedszkolu dosłownie garstka dzieci.


Powiem Wam że codziennie piję szklankę barszczyku co by moje wyniki krwi były lepsze. I już jeden plus widzę - w końcu skończyły się problemy z zatwardzeniem ;-):sorry:
 
Powiem Wam że codziennie piję szklankę barszczyku co by moje wyniki krwi były lepsze. I już jeden plus widzę - w końcu skończyły się problemy z zatwardzeniem ;-):sorry:

heh ja tez ostatnio na terapii buraczkowej, bo jednak nie chcialabym popasc w jakas anemie i faszerowac sie zelazem w tabletkach. wiec grzecznie codziennie wsuwam troche moich ostatnio ulubionych buraczkow :-)
az sobie w Selgrosie hurtowo 2 zgrzewki kupilam :D o te ::: P R O V I T U S :::
w tym tygodniu ide na badania i zobaczymy jakie beda skutki :)
 
haha white czyli nie tylko ja na "diecie buraczanej " :-D
Ja kiszę sama buraczki i pije. A takich tartych też mam kilka słoiczków jeszcze. Tych Twoich ulubionych to nie próbowałam jeszcze ;-)
 
Iśku ja buraczki kroję na małe kawałeczki zalewam przegotowaną wodą. na wierzch daje kilka ząbków czosnku i piętkę z chleba. Odstawiam do ciepłego miejsca i tak po ok 5 dniach zaczynam pić :-)
 
Moja córa też właśnie urządza sobie w brzuszku salę treningową- to juz aż boli:eek: poszłaby spac czy coś:eek::-D

I myślałam, ze to tylko ja zapadłam na jakieś umiłowani buraczne- wlaśnie gotuję cały gar:-) i tak właściwie co tydzień:eek::-) Sama jestem ciekawa co z moim żelazem bo było na granicy...ciekawe czy ta dieta buraczana coś pomoże:sorry:

Zdróka dla chorowitków.
 
Tak coś czytałam nieuważnie i nie wiem, co komu, ale odpowiadam ;-)
Ja też już powoli zaczynam wyczuwać rytm dnia mojego bejbolka :) lubi sobie wieczorkiem przed spaniem i po obiadku jak sobie leżakujemy oboje poszaleć :-D fajne to jest i niezwykłe.
Ja magnezu nie biorę, tylko multiwitaminę, więc chyba też tam jest trochę :) ale skurczybyków żadnych nie mam więc chyba jest ok.
:-p
Madan gratuluję zwycieskiej walki- go girl!
Majra trzymaj się mocno, czasami trzeba przetrwać najgorsze, żeby najlepsze było przed nami :)
Moja męża mnie opuściła na dwa dni i pojechała do paryża romantycznego sama służbowo :no: ale pewnie nawet wieży Eiffla nie zobaczy znając podróże służbowe..
w każdym razie planuje dzisiaj wieczór słomianej wdówki z dzieckiem w brzuchu :-D
 
reklama
królewna widzę że bojowo nastawiona, a co kierowca nabroił :biggrin2:
Ladies oj dużo zdrówka dla Twojego małego mężczyzny ;-)

Fajne te kopniaczki, ja na razie nie narzekam, bo czuję je sporadycznie, ale najważniejsze że są, zacznę marudzić pewnie jak też mi nie da pospać :-p przyzwyczaja do tego co będzie po wyjściu :szok:

tiramissu moja męża oj jakie to słodkie jak mężczyźni przejmują cechy żeńskie :-p

Ja się czuję zakręcona jak baranie jaja po tej glukozie i dwóch rogalikach z dżemem, nie funkcjonuję!!! :szok:
Dobrze że mamusia przewidująca i przyniosła córci rosołek, na obiadek ziemniaczki, kotlecik, a jeszcze na deserek barszczyk z krokietami :-p

Buraczkowo się tu zrobiło, mi też ginka polecała buraczki w różnej postaci!!!
 
Do góry