reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Majra na pewno bedzie dobrze. Tak sobie mysle moze podlóż sobie pod pupe poduszke zeby dzidzia mogla podplynąć wyżej i nie uciskac ani na szyjke ani na łożysko.... Moja siostra nie miala szyjki od początku ciązy, łozysko przodujące i wiecznie twardy brzuch. Cała ciaże, od 6 tygodnia! przelezala,to domu,to w szpitalu. Fenoterol brala non stop w tabl a jak w szpitalu to dozylnie. A zeby bylo jeszcze trudniej to jej organizm nie przyjmowal pozywienia i w piątym miesiacu była 8 kg chudsza niz przed(z 56 spadła na 48!). Zawziela sie jednak ze wylezy ta ciaze za wszelka cene i jej sie udało. Urodzila w 37tc wspaniala zdrowiusia dziewuszke. Mała do tej pory jest okazem zdrowia a pomyslec ze babcie dawaly na Msze zeby chociaz matka z tego wyszla. Wszystko skonczyło sie lepiej niz ktokolwiek przypuszczał. Tobie rowniez tego zycze!!! Powodzenia. Trzymam kciuki.
 
reklama
Hej, ja już od 7 na BB:-D ale sie nie ujawniałam, bo obdzwaniałam lekarzy. Idę do pierwszego wolnego gina i mam nadzieję, że nie trafię na takiego joł..a jak ostatnio.

A z dobrych informacji, mój synuś postanowił się jednak w końcu obrócić i nie kopie mnie we wnętrzności tylko w pępek. Dzięki temu mój M mogł wczoraj już wyczuć kopniaczki, bo do tej pory to się nie udawało, no i w końcu brzuszek mi podskakuje:-D A już myślałam, że mam taką fałdę tłuszczu, że nigdy to nie nastąpi:-D Ale się cieszę. Teraz szybko muszę umówić się na USG, zanim znowu się obróci kręgosłupem.
 
Witam jak zwykle z pracy bleeeeeeee

Już nie mogę tutaj wysiedzieć, codziennie narzekam czemu dzisiaj nie jest piatek, już mój mąż się śmieje, że jak pójdę na chorobowe to w końcu przestanę powtarzać ten tekst:-D
 
hej piekne;)

My sie wlasnie szykujemy jedziemy po pieluchy bo sa w realu za 109zł 168szt:)(pampersa)do pepco bo widzialam fajne ciuszki dla Alanka w gazetce promocyjnej i zawiesc mocz na posiew:confused2:......

majra,myszka -dziewczyny juz surfuja po FB:-D

Mamakruszynki-mi tezsie podoba imie Matylda nie jest takie rozpowszechnione....

Ide laski sie szykowac:*
 
Majra 3 maj się;)
Ania- ja dzisiaj mam wolne i zabieram się za łazienkę.. i bedę gotowała buraka na ćwikłę;)
Oliwka- wytrzymamy ja tez do końca roku;)

Normalnie dziewczyny pouciekały na fb!!!no no no nie zostawiać bb;)
 
Hej kochane

Ja zabieram się za ubieranie choinki. Nareszcie :tak::tak: Po południu zmykam na urodzinki do mamy także maleństwo znowu naje się smakołyków i potem spać mi nie da ;-)
 
reklama
hej dziewczeta!

nadrobilam ile sie dalo ;-)

majra, Slonce....moc otuchow dla Ciebie!!!! musi Ci byc bardzo przykro z powodu rozlaki z coreczka i tego niepokoju o Maluszka, caluje Cie mocno, badz silna mimo tesknoty I strachu...

kolezanki, a po co Wy na tym fb siedzicie? moim zdaniem BB jest fajniejsze :-p

w niedziele bylismy na koncercie Bozonarodzeniowym w Filharmonii, pieknie bylo!! moj mlodszy synus bardzo fachowo brawo bila a na II czesci przytulil sie do mamci i ....zasnal ;_0 luzak! a muzyka grzmiala ho ho ho ;-)
a dzis snieg, cudny puszysty snieg!!!!! uwielbiam ten czas!!!! a w czwartek urodzinki mego Skarba :-)
 
Do góry