reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
dziewczyny po zalogowaniu na stronie pampersa dostalam kupon ze znizka na 10 zl na pampersy,ktore trzeba kupic przez internet. nie uzywam ale jak wyjdzie taniej to sie skusze na paczke:p moze ktoras z Was skorzysta;-)
 
anila - ja dodaję kleik do deserku. wczoraj deserek wypadłnam późno, bo 17:30, a sen 18:30. To sobie pomyślałam, że mały pośpi, a tuniespodzianka nie dość że cycował przed snem to jeszcze o 21, 22, a do ranajeszcze ze 4 razy, ale już nie wstawałam, żeby godziny zapisywać:szok:
anka - nam pani doktor dzisiaj potwierdziła, że na katar spacerekdobry, tak więc jak tylko wyszła, a ja zjadłam obiad to wyszliśmy na spacerek =potem spał bite 2 godziny;-)
 
Strasznie mi dziś forum zamula... i jeszcze poznikały mi funkcje, możliwość wklejania zdjęć, zmiany czcionki, szybka odpowiedz, nie mogę dodać emotikona, grr.. też tak macie? Wiosna u nas też tylko cyc, ale Bartek ma już kilka posiłków stałych, 2x dziennie przygotowane przez mnie obiadki - jeden warzywny (2-3 składnikowy) , a drugi z bogatszym składem i z mięskiem, a na wieczór kaszka. PO kazdym stałym posiłku dostaje piciu, ale pije góra 20-30 ml. Cyc na żądanie, między posiłkami stałymi, wychodzi ok. 4x dziennie. No i jeszcze ma ta kaszkę, która jest na mm, więc uznaję, że mleka mu wystarcza. Bartek przesypia całe noce. zozzolka ja zawsze picie noszę w termosie, a jak trzeba to wlewam do kubeczka a na jedzenie mam termos z szerokim wlewem, taki: Termos stalowy szeroki na jedzenie (350ml), REER (3691697145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. super sprawa na zimowe wyjścia i na urlop - jak można samemu gotować a w parku widziałam, jak mamy dają dziecku mm - mają w termosie wodę, i na miejscu mieszają mleko, są takie specjalne kubeczki na mleko POJEMNIK NA mleko w proszku- 4 komorowy BABY ONO (3694242139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja na wyjazdy dla Gosi wsypywałam mm z kakao do woreczków strunowych i też było ok.
 
Pscółka - tylko u nas te z gardełko zawalone i brzydki kaszel... Sama nie wiem... bo ja bym się przeszła...

Nef - mi forum nie zamula :)
 
reklama
Do góry