reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Izik - stres powoduje zamikanie laktacji, więc to co piszesz, to pewnie przyczyna.

Czyli na bliskości się nie utraci, jak zaczniemy jesc tylko z butli :) pewnie mnie będzie bardziej zal, niz jemu ;)
dzisiaj fajna nocka, mimo choroby od polnocy jadl dwa razy, pobudka z usmiechem o 8.30. w końcu :D
 
reklama
Anzeram ja daje Bebilon , wcześniej tez dawalam Hippa ale z czasem młoda mi zaczela po nim ulewac i dostała mega wysypka od niego :/ ja mam ogółem w domu z 6 puszek rożnych mlek i wszystkie zamknięte. U mnie wogole były jazdy z mlekiem no ale juz jest ok i ten bebilon sie najlepiej sprawdza. Izik moze faktycznie taka jest przyczyna:( nie mam zielonego pojęcia ::
 
Ale to jest zwykły bebilon? Mi ciężko powiedzieć czy jakoś wpływa na Maje bo za mało go zjadła.
A mam ostatnio problem z odparzeniami kurcze niczego nie zmieniłam a mala ma odparzenia jedyne co jest troszke inne to pampersy dada zmieniły troszkę wygląd tzn maja inne przylepce ciekawa jestem czy nie dodali czegoś na co mała ma uczulenie. Wcześniej miała na chusteczki ale już je dawno używam innych
 
moze poradzicie mi jakieś termoopakowanie na butelki słoiczki sprawdzone co trzyma ciepło ja do tej pory miałam te styopianowe i nie wchodza butelki canpolu tylko malutki na soczki :crazy: z torba kupiłam z fishera i wyciagłam sok lodowaty ostanio a na polu było 14stopni i torba lezała w samochodzie co bedzie w zimie az sie boje
 
Anzeram zwykły bebilon 1 teraz stopniowo dodaje jej bebilon2 . Ja tez zauważyłam ze dali inne prxylepce, moj m stwierdził ze : oszczędnie to zrobili:sorry: wydaje mi sie ze od prxylepcyvnie zrobiło by sie Maji odparzenie na pupie. Obserwoj dalej moze to faktycznie mleczko. W rosmanie jak byś chciała to sa takie małe woreczki z bebilon koszt ok 3-4 zł bodajże . Możesz spróbować, oczywiscie nie namawiam do niczego bo każde dziecko reaguje inaczej. Zozzolka ja mam z canpolu z folią w środku . Na jak maleje ciepłej herbaty to na spacerze jest jeszcze ciepla. One wszystkie krótko trzymają.
 
Witam po dniu nieobecności.
Miałam tyle do załatwienia na mieście a wieczorem mała dała popalić więc nie znalazłam czasu.

Dziś już lepiej. Mała tylko trochę marudzi. Ach te zęby.

Anezram: super, że mała jakoś się oswaja i że zaczyna jeść. Najgorsze te nocki jak trzeba rano do pracy wstać
Wiosna: moja mała już sama stoi. Nawet nie próbowała siadać, siedzieć zresztą nie umie. A wstaje sama i stoi też sama

Izik: to pokarm może się skończyć mimo, że się małą przystawia?

Anka:nę ja tak samo jak ty myślała, że mała się budzi co godzinę, bo głodna. Ale jak podałam mm to tak samo się budziła :-(
 
Witajcie
izik -ja karmiąc piersią przed snem robię tak: najpierw kaszka (hipp - na dobranoc). Ona ma dłużej dać uczucie sytości), a po zjedzeniu kaszki, zmieniam pampka, przebieram do snu i cyc. I całą nockę śpi.
anila -z tego co pamiętam to podajesz mleczko Hippa. Na jak długo starcza puszka (350g czy 800g)?

Ojej, czyli zostaję prawie sama jako karmiąca tylko piersią. Jeszcze chyba Nef mi towarzyszy.
 
reklama
Do góry