reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
no to wszystkiego najlepszego 7 miesięczniakom :-)

my na prezencik syropki :p jej koszmar w nocy pije na śpika ale w dzień to podchody z podaniem tego antybiotyku :-(

kurcze wiecie co człowiek to już ma 7 zmysł...w czwartek jak byłam u pediatry to mówiłam doktor, że on sie tak za uszko szarpie, ale było przy pchane woskowiną i ona nic podejrzanego nie widziała :/ mogłam zakroplić dicortinefem bo miałam :-( i może nie bylo by tego co teraz eh...trudno...
 
Dzien dobry :-)
U nas z rana mgly...

Zdrowia i mnostwa radosci dla siedmiomiesieczniakow :-)
Ostatnio jedna mama na placu zabaw wyznala mi ze czas zaczyna pedzic po roczku... A dla mnie juz teraz jest nie do opanowania :-D
Ach i odwiedzaja nas sojki
 
dzień dobry:)

Kurde dziewczyny nie nadążam pisać ale wszystko czytam:)

wiosna nie martw się moja też czasami ma tak, że nie chce jeść wcale kaszek zupe tylko mleko ale to też tylko do snu.

Felidae powiem Ci ze Zuzia łapała się za uszy i łapie do tej pory w szczególnie z lewe byłam u laryngologa i powiedział że są zdrowe. Dzieci łapią się za uszy np (jesli to nie zapalenie oczywiście) podczas ząbkowania, zmęczenia, jak jest głodne.

Szybką rosną te nasze dzieciaczki moja tez za 2 tyg skończy 7 miesięcy ale nadal nie widze postępów w raczkowaniu, siadaniu itp. jutro jedziemy na badania krwi i do naszego pediattry a w środe jesli bedzie ok to szczepienie po 2,5 miesiąca opóźnienia. I chyba zaszczepie przeciw pneumokokom ale nie wiem czy bede mogła dac 2 szczepienia naraz...
 
i ten inhalator to kupię na pewno, ale jeszcze zastanawiam się nad kupnem krzesełka do karmienia.. bo w foteliku to nie za bardzo wygodnie. Widziałam takie fajne babyone tam jest regulacja oparcia i na półleżącą też można jeśli dziecko jeszcze dobrze nie siedzi... macie jakieś doświadczenia z tymi krzesełkami dziewczyny??
 
pół leżące to raczej nie zda egzaminu. chyba, że ma pasy 5-punktów
apaulinka ja wiem, że dzieci łapią się za uszy :-) ale po przejściach ze starszakiem wiem, kiedy to zwiastuje coś niedobrego :-( ja przy ząbkowaniu też miałam zaraz infekcje uszu :-( wiec się wdali w mamusię...

AAA Ja już zgłupiałam. Wiecie, że tego "naszego" ząbka nie widać ? ja nie wiem czy to w końcu ząbek czy to tak to wędzidełko kłuje. No chyba, że ząbek wyszedł akurat tu gdzie wędzidełko i się tak nakłada. bo jest dość ostre...a ząbka ani słychu o_O


ha ha ha zrobiłam Olkowi zabawkę z butelki po płynie do prania i nakrętek od butelek chodzi i turla butle po pokoju która strzela w środku koreczkami, aż miło :-) Tylko, że ciężko to to ugryźć :-D
 
Fel bo takie zabawki najlepsze, u nas przybory kuchenne są na fali
tego bólu ucha naprawdę współczuję, u nas olek katar jakby od nowa, i troszke chrypi, dałam mu lipomal
 
Phel,Anka,Fel wszystkiego najlepszego dla Waszych Maluszkow:) przede wszystkim dużo dużo Zdrowka ;) jeju Lenka w niedziele będzie miała 7 miechow, leci ten czas;) niedługo świeczki będziemy dmuchać na roczki:-) ja nie mam prawka ale wybieram sie w przyszłym roku. Raz juz zdawałam ale nie udało sie a pozniej był wyjazd i sie nie chciało :/ my tez musimy kupić nocnik ale poczekam aż zacznie sama stabilnie siedzieć . Narazie pokazalam jej ze w wannie mozna siedzieć i to był chyba lekki błąd :/ eh znaczy sie fajnie bo jej sie bardzo spodobało i chlapie raczkami i nozkami tylko moj krzyż tego nie wytrzymuje bo kapiel teraz trwa o wiele dłużej ... A po wyjściu jest płacz chwilowy bo ona chce jesCze ;)
 
reklama
Do góry