reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
dzień dobry

zgadzam sie phel - to beda wyjatkowe swieta... i też nie mogę się doczekać, szukam różnych dekoracji... zachwyca mnie myśl że nasze dzieci, Mania to już takie dość kumate będą...

u nas noc spokojna, koło czwartej próby zakończenia snu ale się udało i wstała koło 7
teraz szaleje - ulubiona zabawka ostatnio to zakrętki od słoików...

spokojnego dnia
 
Witam z rana,

u nas nocka jak zwykle straszna. Ale od 6 odespałam jak mąż przejął małą :-D
U nas mała zasypia około 22 i śpi do 9 rano. Czekam aż zacznie zasypiać około 18 - 19 to wtedy będę miała wieczór dla siebie.

Ja pod choinkę chcę małej kupić stolik interaktywny fisher price. Poluję na allegro na okazję.
Pędzę karmić małą.
 
witam

dzisiaj z rana M miał wyjazd, więc gnałam do przedszkola z dwójką... oczywiście musiałam wstać odpowiednio wcześniej:crazy:
Jestem nieprzytomna, bo Bartolino, jak na złość, obudził mi się ok. 5 rano na dydka... pierwszy raz od czasów noworodkowych:angry: zęby, czy co? Mam nadzieję, że mu tak nie zostanie:baffled: Teraz śpi na balkonie, a ja chwila spokoju, więc piję kawkę... z przyzwyczajenia - duszkiem:-D
 
Hej, ja ostatnio nie pamiętam, ile razy i o ktorej Młody woła na jedzenie w nocy... O którejś biorę go do lozka, potem sie przebudzam, patrze,a on ze mna lezy :) potem albo go odnosze,albo nie :) takzeja sie wysypiam, bo wszystko robię na pół śpiąco :)

Mam pytanko, dziewczyny, powiedzcie mi, po jakim czasie od podania mm występują niepokojące objawy i jakie to mogą być objawy?!dostałam gratis na warsztatach mleko enfimil i robię na nim kaszkę rano (dzisiaj drugi dzień)... Na razie zauważyłam, że kupki są mniej zbite... (Pscółko, a jak u Ciebie, tzn. u Szymka z kupkami? bo też zaczęlas podawać mm?). Z tym, ze ja próbuję mm normalnego, a nie pepti czy coś. :) i czy okolo 30zł za puszkę to dużo, czy mało? :)
 
Anka a to mleko to nie jest czasem sojowe? Ja płace za Bebilon zwykły te duży 42 zł :/ właśnie. Dziewczyny dzieci na mm dajcie juz 2 czy jeszcze 1-nke?? Bo ja myśle juz o stopniowym przejściu na 2.
 
Witam mamuśki, wczoraj wrocilam od rodziców byłam sama z Vanessa bo mąż robił maraton w pracy od piątku do poniedziałku po 13 godzin ://
Ale sie troche odchamiłam mama posiedziała z wnuczka a ja miałam troszkę czasu dla siebie.. Przestałam definitywnie karmić piersią Vanessa budziła mi sie co 2-3 h na jedzenie podałam jej mm i przespała cała noc bez pobudek do 4:30.. Jestem wściekła jak osa, zrobiłam w smoczku z butelki wieksza dziurke bo daje malej na noc mleko z kaszka i wyszła taka ogromna ze szok.. Pojechałam dzis do apteki i kupiłam butelke z lovi i smoczek do kaszek a w domu sie okazlo jak sprawdziłam ze smoczek z lovi pasuje do butelek z aventu i chodze zła...

Przyszła mi zabawka do małej co zamówiłam i polecam jeśli chcecie cos takiego i fajnego link :GARNUSZEK NA KLOCUSZEK RAMIZ KATOWICE 2056C (3652753297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., rózni sie on tym od fiszera ze jest troszke mniejszy i nie gra jak sie wrzuca do niego klocki , natomiast jak sie go wlaczy to jeżdzi i sie buja na boki , jak jest przeszkoda to sie odbije i jedzie dalej no i przede wszystkim gra przy tym.. naprawde polecam
 
IZIK dziś dla was zdrówka i radosnych kolejnych miesięcy :-)

iza już 2 :-) po skończeniu 6 miesiąca nam dr przepisała jedną puszkę 1 i i 2 dwójki, żebyśmy stopniowo przechodzili.

U nas objawy po indyczku były równo dobę później ( ale ja się nie zorientowałam do czasu, aż skóra na udkach nie zrobiła się brzydka)

Świętami żyjemy od października bo cały czas lepimy aniołki z masy solnej do szkoły dla Michała :-) jak wrócę do pracy to raczej nie będę miała wiele czasu na takie rozrywki :-) a o ile Michał bawi się ze mną w ich lepienie to już malowanie nie koniecznie....https://www.facebook.com/photo.php?fbid=569222359793333&l=a07e6463f8...on by chciał, żeby wszystko się świeciło a te farbki kiepsko kryją duże powierzchnie :-( https://www.facebook.com/photo.php?fbid=567685383280364&l=52f58e04ad ; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=567685619947007&l=8c994223ba i jeszcze takie cuś mi się wymyśliło :-) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=567685619947007&l=8c994223ba
 
reklama
witam nie nadrobie was zapewne bo pewno mase naskrobałyscie macie wiesci od Smile?
postaram sie czeciej zagladac ale ostatnio nie mam nawet sił problemy rodzinne górą niestety moze uda mi sie pozbierac to czesciej do was zagladne
 
Do góry