reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
pscólka- super ze udało Ci sie zaprogramowac suwaczek:p

Lenka-fajne pomysly dały mi cos do myslenia , wadera uwielbiam maja niezniszczalne zabawaki:p mamy taczke duze auto ale bardziej ogrodowe teraz sa w garazu.U nas jest ten minus ze strasznie mamy maly pokoj dzieciecy 2 lozeczka + szafa a miejsca w sumie na przejscie:) koszykowke mamy, rowerek biegowy chce Alanow kupic dopiero na wiosne bo narazie nie wie "z czym to sie je" hehe probowalam go sadzac ale nie.. tym bardziej Marceli nie dlugo bedzie szalał po podłodze to bylby hardcore rowerkowo-podłogowy:-D Zastanawiam sie wlasnie nad tymi plastycznymi kreatywnymi farbami,kredkami pieczatkami, chcialabym z nim cos porobic pogoda do kitu a w domu mlody sie strasznie nudzi tym bardziej ostatnio go zaniedbalam:/ mamy stoliczek i krzeselko mamuta i chyba poszalejemy mam juz w glowie jak razem malujemy i wieszamy nasze wspolne rysunki na scianie:)
 
wawka - myślę, że on dopiero testuje jakiej siły trzeba użyć do gryzienia:-D. Już wcześniej ściskał cyca dziąsłami, ale to tak nie boli. Ja wiem (j. mam nadzieję), że o nie robi tego specjalnie, ale naprawdę dzisiaj miałam dosyć, jak nie gryzie, to drapie cyca albo szczypie, a to naprawdę boli i ciężko mi się jakoś rozkoszować faktem karmienia mojego kochanego oseska:-(.
 
aj Phel jeszcze są takie fajne tablice do rysowania kredą do naklejania na ścianę, albo namioty do pokokoju (czasem może potrzebować azylu od młodszego brata :-D)

zresztą wydaje sie że im prostsze zabawki tym lepsze dla dzieci... mam wrażenie ze te super wypasione naładowane elektroniką zabawki niesetety zabijają odwagę zabawy i kreatywnosć...
 
Pscolka wiem o czym piszesz:/ jak biorę Lene do odbicia to czesto bawi sie ramiaczkami od stanika i czesto złapie za piers :/ Heh szczypie normalnie, a to tak boli..:dry: Uszczypie ,spojrzy sie na mnie i sie śmieje :confused:
 
Phel: syn mojego brata miał kupioną matę po której malowało się pędzelkiem zamoczonym wodą. Dość fajna sprawa bo mały nic nie pomaluje, najwyżej trochę wody się rozleje.
 
reklama
Nie jestem w stanie nadrobić waszej produkcji ;) przecytalam wszystko ale strasznie tego dużo :)

pscolka - super suwaczki;)

phel- my tez w grudniu mamy urodziny starszego, potem Mikołaj, święta.... A na prezenty pomysłu brak:/ takiemu maluszkowi to łatwiej coś kupić. Mój Ludwik jak był w wieku Alanka kochał autka. Kupowaliśmy mu takie autka z gumy Tonka. Mały je uwielbiał;) teraz ma pokaźna kolekcje dla braciszka:) teraz juz jako dorosły prawi 5 latek kocha rysować i malować . Cały rok malujemy i rysujeny bałwany ;D jakaś taka faza i wszędzie wiszą bałwanki :)

anila- fajnie ze juz w nowym domku.powinnas tylko marzyć skoro wszystkie twoje marzenia sie spełniły;) chociaż moje tez sie spełniają :) nie narzekam :) Mania to zdolna dziewczynka po mamusi. Leos stara sie raczkowac ale nie wychodzi mu to ;p
 
Do góry