reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
tak sobie myslę czym si emoi chłopcy bawili i nie mogę sobie przypomniec
taki rowerek biegowy ta fajna rzecz, nawet w domu mógłby się do niego przymierzać

u nas były klocki z wadera, maszyny rolnicze takie większe
może jakieś puzzle z jego ulubioną bajką, takie duże, farby do malowania rękami tylko jak później upilnować:confused:
pizama w ulubione postaci
duza waderowska wywrotka
jezdzik oj bardzo długo nam słuzył

mini kosz dla dzieci
kręgle
 
wiosna/lenka - tak tyle schudłam, ale to nie teraz, tylkokilka lat temu. Dieta 1200 kcal i sporadyczne ćwiczenia, bo spadało samo :) Alerozwiązania na samej diecie przy spadku powyżej 10 kg nie polecam, bo skóra nienadąża w takim tempie. Teraz odchudzam się ćwicząc, bo z racji karmienia niechcę się głodzić. Zaczęłam blogować w tym temacie, jak się rozkręcę technicznieto wrzucę link. Nie mam dzisiaj siły,żeby podziałać w temacie drugiego suwaczka,;-) mężuś musi poczekać do bliżejnieokreślonej przyszłości:-D:-D
O kurcze, wszystkie czekają na suwaczek, a mi niewychodzi... :-D Do tej pory nie wstawiałam suwaczka, bo nie czułam takiej potrzeby,ale od wczoraj mamy pierwszy ząbek i pomyślałam, że taki suwaczek byłby fajny.Skubaniec ma tylko jeden i ledwo co wyszedł, a już mnie dotkliwie gryzie przykarmieniu, oj czarno to widzę...:-(
anila - a w którym miejscu wstawia się ten kod, tam gdzietreść, czy tam gdzie strona www, czy jeszcze gdzie indziej? Ja gdyby niekarmienie piersią przeszłabym znowu na dietę 1200 i pewnie efekty by były, aczkolwiek jak Szymektak będzie mnie gryzł, szczypał i drapał to długo nie wytrzymam. Dzisiaj już Mmusiał się nim zająć, bo mnie szlag trafił i po prostu musiałam porobić cośinnego niż zajmowanie się Szymkiem, bo mnie wszystko drażniło. Skubaniec nieśpi od 11 ... aktualnie wyje w kąpieli...
izik - jejku, jaką cudowną nockę miałaś. :tak:Szymek padł o18:30, ale co z tego jak o 20:50 już kolejne karmienie, a o 22:10 kolejnekarmienie, pisk i ibum. Pospał do 2:40, a pobudka już o 5:17. Dzisiaj jedna drzemkaw ciągu dnia, ciekawe czy to będzie miało wpływa na jakość snu w nocy?
lenka - u mnie nadal 8 na początku wagi:-(, ale dziękićwiczeniom mieszczę się w spodnie sprzed ciąży. Może jeszcze trochę do zimyschudnę co by nowych rzeczy nie kupować.:-D Do wagi bez nadwagi jeszcze 8 kilo, ado wagi takiej w sam raz 16:szok:
Phel - ja chyba będę prosiła rodzinę właśnie o Duplo, tylkoróżne zestawy, żeby miał trochę więcej tych klocków jak już zacznie się nimibawić.

edit: o wow ząbek udało się wstawić :)
 
mi się bardzo nie chcę cwiczyc, czasami hulam hula hopem

tak mnie węzły bola z jednej strony, mam nadzieje że to tylko echo infekcji bo katar nadal mam, chyba jak nakarmie olka na noc to wezmę paracetamol


no i suwak jest:-D

kupiłam olkowi te ryzowe cosik z hippa ( nazwa mi uciekła) takie troszke małe mi się wydaja i jak olek troche rozmemłał to się zaczeły łamać na duże kawałki :cool:


mam okazję zapisać chłopców na treningi z piłki nożnej, 55 zł za osob ę na miesiąc, 2 razy w tyg trening plus areobik, tylko te godz mi nie pasują, raz od 17 -18.30 i wtedy bym jakos się z olkiem wyrobiła a raz 18-19.30 a olek w tych godz je kaszke , kapie się i cyc do spania zazwyczaj, niby tesciu raz by ich zawoził, ja bym ewentualnie odebrała jakby m się sprężył z dojem, tylko jak znowu przyjdzie taka zima to klops, a wiosna byłoby już inaczej, inie wiem cy dam radę, a oni tacy napaleni, zreszta póki było ładnie ti trenowali z tatą
 
Pscolka: jaki piękny suwak :-D U nas mała jak jej wyszły dwie dolne jedynki to tez trochę podgryzała ale przestała. Nie wiem czy to przez to, że mówiłam do niej, że nie wolne :szok:? Może zrozumiała?

My jutro od rana u teściów więc nie muszę obiadu gotować :-D
 
lenka - spodobały mi się suwaczki, więc wstawiłam od razu 3:-D a z treningami, z pewnością warto, zwłaszcza jeśli w razie czego możesz kogoś poprosić o podwózkę:tak: tylko wiesz, żeby nie było tak, ze to będzie tylko na Twojej głowie, więc niech się panowie jasno zadeklarują tj. mąż i teść

wawka - niestety tak mnie dzisiaj zaskoczył, że wymsknęło mi się tylko "ała", a że akurat go usypiałam no to wiadomo, że się przebudził i nici ze spania:dry:
 
Ostatnia edycja:
Pscolka: rozumiem, że to, że Ciebie ugryzł było zaskoczeniem i dla Ciebie i dla niego :-D

Widzę, że generalnie pustki na forum z powodu długiego weekendu. Ja jutro też będę mniej aktywna ponieważ mamy wyjazd do rodziny. Załączam tak dla rozweselenia:

a6abb472c7e44de18d1ec0a8a6a3bb2f_original.jpg
 

Załączniki

  • a6abb472c7e44de18d1ec0a8a6a3bb2f_original.jpg
    a6abb472c7e44de18d1ec0a8a6a3bb2f_original.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 35
  • a9c2a80fa1b61486ed40763378ca0f35.jpg
    a9c2a80fa1b61486ed40763378ca0f35.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Pscolka piękne suwaczki;-) Lenka Zdrowka, oby infekcja sie nie rozwinęła dalej:dry: Pewnie ze dla Twoich chłopców to fajne takie zajęcia ,szczególnie jak mówisz ze im todobrze wychodzi z tata. Tylko faktycznie zmobilizuj Panów bo szkoda żebyś pozniej sie denerwowala ze wszystko jest na Twoje głowie . Hehe Panowie z reguły uwielbiają biegać za piłą ;-)
 
Do góry