reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
no musze to napisać, , jak przeczytałam że wszyscy czekaja na pscółkowy suwaczek ( a czytałam od tyłu ) to pierwsze co pomyslałam to to że Szymek będzie miał rodzeństwo :-D
pscółka gratuluje spadku wagi, piekny wynik
też się pochwalę, u mnie 5 z przodu, w koncu,
 
Lenka ,Pscolka gratuluje spadku wagi :) ja tez sie muszę pochwalić ze jest 56 kg;) jeszcze z 4 kg i będzie jak dawniej;-) dziś idziemy na urodziny córeczki szwagra :) ciekawe jak Lenka zareaguje na spora ilośc gości i dzieci, mam nadzieje ze nie płaczem i da nam trochę posiedzieć :-p Ah zapomnialabym Lenka kiedyś podawalas stronke z które korzystasz "moje wypieki" :) jest superrr wielkie dzięki:) wczoraj juz lukrowalam pierniczki:)
 
Dzień dobry,

u nas wstał piękny dzień, piękne słońce. Pewnie dziś jakiś spacerek do parku będzie. :-D
Pscolka, Izik: sorki, taka zakręcona jestem :-D

Smiki, Klocki soft, 9 szt. - Smiki - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

U nas noc bardzo kiepska. Mała ciągle się budziła. To już 1,5 miesiąca jak nie śpi w nocy. Ciekawe jak długo to jeszcze potrwa?

Dziewczyny gratuluję zgubionych kilogramów.
 
Witajcie
Zazdroszczę wam pogubionych kg. Co prawda mi został jeszcze 1 kg do zgubienia - i to od dłuższego czasu. Chyba już ze 3 miechy się z nim wożę. Chciałabym zrzucić jeszcze ze 3-4, żeby w pracy wyglądać normalnie, i by ubrania sprzed ciąży dobrze leżały. Motywacja jest...
lenka -fajne miałaś skojarzenie z suwaczkiem pscółki :-) Pscółko czekamy na 2 suwaczki :-):-)

Ja mam chwilkę dla siebie, choć zaraz zabieram się za sprzątanie. Mała śpi. Ostatnio budzi mi się w nocy ok. 4:30 z płaczem. A było tak pięknie. Daję jej cyca i śpi dalej, ale dziś wysłałam męża. Przytulił ją i udało się bez cyca. Może przestanie się budzić, jak nie będzie cyca, tylko tata przyjdzie.
Miłego dnia dziewczyny!

Edit: dominiczka - przeglądałam Twoje aukcje. Ile pięknych, markowych rzeczy wystawiłaś. Zastanawiam się, czy np. zdjęcia biustonoszy nie mogłabyś ściągnąć gotowych ze sklepu - jeśli jeszcze te modele sprzedają. Oczywiście nic nie mam do Twoich fotek, tylko "eksperci" wiedzą jak korzystnie pokazać produkt, byśmy nie mogły się mu oprzeć. Co prawda nie wiem, jak jest z prawem autorskim takich zdjęć.
 
Ostatnia edycja:
Oj jak mi się marzy wrócić do wagi z przed ciąży :happy2: jeszcze 5,5 kg zostało- a waga nawet nie drgnie :baffled: zazdroszczę Wam :tak:

U nas dzisiaj wspaniała nocka, Emilka szła spać przed 21. a o 6:15 się obudziła, z czego dałam jej cyca i pospała jeszcze do 8:45 :szok: teraz też śpi, pogoda nie fajna :dry: więc dzisiaj raczej ze spacerku nici.

Idę ogarnąć trochę mieszkanie, trzeba korzystać :-)


AAA i łóżeczko zniżone- w końcu. Muszę później pościel Emi zmienić;-)
 
Witam:)

nie odzywam się bo brakowało chęci do pisania. Wątek zamknięty jest dobrym pomysłem. TEż nie chce pisać o pewnych sprawach na forum.... Każdy może to przeczytać, Między innymi dlatego tez nie pisze, bo wyszpiegowała mnie tu znajoma. Taka bardzo nie życzliwa znajoma i to po imionach moich dzieci. Wszystko było by spoko tylko zastanawia mnie co ja obchodzi co ja robię , gdzie piszę no i najwazniejsze o czym pisze. Przecież to sa problemy, doświadczenia życia codziennego. Szkoda gadać eh;/
 
Ostatnia edycja:
pola to trafiłas akurat na dobry moment, dziwną masz znajomą :baffled:

iza cudne tam są ciasta, a zdjęcia boskie, mnie ciasteczka 3D kręcą, na pewno zrobię na swięta, a po ndz bedę zarabiać ciasto na piernik staropolski, pyycha,

a z tą moją wagą to nie jest tak super, jeszcze ponad 2 kg do tego co przed ciązo i jakies dodatkowe 4 co by fajnie wyglądać, ale tak mnie ta 5 z przodu ucieszyła :-D

4 dzien z rzedu pada
 
reklama
Dziewczyny u nas lekkie przygotowania do 2 urodzin Alana niby 8 grudnia robimy imprezke ale powoli rozgladamy sie za prezentami kurcze znajomi prosza aby wysylac linki z zabawkami ale ja nie mam pojecia uwierzcie mi ,on jeszcze nie szanuje zabawek wiec nie ma co kupywac mu drogich chrzestnej powiedzialam zeby kupila klocki duplo "pierwszy pociag" uwielbia pociagi ... ale co dalej jeszcze 3 osoby zostaly i szukam zabawek do 100zł moze cos FP ?nie wiem... juz samochodw ma full juz sie o nie przwracam macie moze jakies propozycje?
 
Do góry