reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, mam sporo do nadrobienia :) Mikołaj pożera mój cały czas a ja padam. Widzę że nie tylko ja mam problem z spaniem. Miki budzi się co ok. 2 godziny :/ szuka cycka (za bardzo go do niego przyzwyczaiłam przez co mam już dość karmienia piersią) staram sie go utulic i mu nie dawac ale zazwyczaj nie mam siły bo prawie nie spie wiec dla spokoju sie lamie i mu daje :( przez dzień spi po 30minut max. Na dodatek ostatnio się rozchorował, najpierw wirus i biegunki, a zaraz potem wirus katar i kaszel :/

Apropo inhalatora, lekarka nam kiedyś powiedziała że dobrze by się było zaopatrzyć w coś takiego. Natomiast bratanica mojego M kiedyś była taka chora że lekarz im powiedział że muszą mieć inhalator bo gdy dostanie mocnego ataku kaszlu to może karetka nie zdążyć przyjechać, natomiast juz nie pamiętam co jej dolegało.
 
Ostatnia edycja:
dominiczka87 właśnie zainwestowaliśmy w nawilżacz oczyszczacz powiatrza Sharpa ostatnio ale inhalatora nie mam muszę też chyba kupić bo na pewno się przyda ale myslicie, że dziecko da się inhalować w masce???

Anezram właśnie chyba przyda się to i to bo to dwa rózne sprzęty są
 
Oj muszę też pomyśleć o inhalatorze. Macie jakiś do polecenia?

Phelania: o co chodzi z tym skrótem ZW? Czy chodzi o zabezpieczenie naszego forum przed osobami z zewnątrz?
 
anila - oj, tak słodkie są te nasze kruszynki. Moja mała jak ma w zasięgi moją twarz, to zachowuje się jakby chciała mnie zjeść:-):-) No i potrafi pokazać już swoje niezadowolenie mruczeniem, chrząkaniem, prawie jak krzyk
apaulinka - da się inhalować w masce. Ja kupiłam taką niemowlęcą i inhalowałam. Dziewczyny z forum także inhalowały swoje maluszki.

Mój dzień zaczął się dziś wcześniej niż zwykle. Pobudka ok.7:00, a teraz od prawie 1,5 h mam spokój anielski.
 
Wawka-WZ czyli watek zamkniety lub grupa zamknieta ,mozna zalozyc taki watek ze wzgledu bezp. tzn ,na takim watku mozna porozmawiac o wszystkim ,sprawy prywatne,intymne gdzie nie maja dostepu osoby postronne,zaprasza sie dziewczyny które czesto sie udzieaja i sa godne zaufania>pytam sie bo moze sa mamuski które chca pogadac o jakis waznych sprawach i nie maja sie komu zwierzyc a czasem sugestie,czy pomoc bardzo pomaga;)
 
Hej:) mloda spi to mam chwile:) Phel mozna by założyć WZ:) czasem szkoda gadać na forum co nas trapi:) Anila faktycznie coraz to rozumniejsze nasze dzieciaczki : szybko rosną , Lenka juz będzie miała lada dni 7 miechow:) muszę sie pochwalić ze wkoncu odkryła ze moze wkładać stopę do buzi:-D fajnie to wyglada:) dzisiaj szaleje w kuchni w miarę możliwości :) zrobiłam juz pucharki z tiramissu z domowymi biszkopcikami i zaraz zabieram sie za pierniczki:) jak mój Aniolek sie nie zbudzi;-)
 
reklama
Do góry