reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Mamo córeczki a moze tak z przekory wyślij "Edytce" pocztówkę na urodziny :p zdjęcie waszej 3 :-D ha ha ha bo to może ona tak dba o to by utrzymać relacje ze starszym państwem. a tak poważnie bardzo nie miło :/ nie znam okoliczności ale szkoda, że Cię nie doceniają...

Michał załapał po 4 dniach szkoły katar :-( dziś juz nie był znowu w szkole,...co Gorsze Olek przez ta alergie na indyka był osłabiony i też chwycił wrrrr a tak ładnie mi się trzymał....a ja chyrlam od tygodnia, Moze mi w końcu przejdzie, jak nie dam rady do środy to w piątek lece do lekarza bo przecież przed praca muszę się wyleczyć.
 
reklama
anka a co to z tym projektem? Coś czytałam, ale na komórce, a tam mi linki nie działają. Ja swoją inwencję teraz w inną strone kieruję, ale chetnie pooglądam zdjęcia innych maluszków

anila a... zapomniałam pogratulować przeprowadzki:tak: duzo szczęścia w nowym domku!:tak:... i w kazdym kątku po dzieciątku:-D bo będzie co zapełniać:-D

my wciąż walczymy... ciągle coś, już się nawet zastanawiam czy to rozsądne było kupić dom do kapitalnego remontu, chyba wyjdzie drożej niż nowy, a zakres robót na pewno mamy większy i ta wieczna nerwówka, no ale lokalizacja... ech....


ja ogólnie od 2 dni mam straszny spadek sił i energii, nic mi się nie chce, w domu syf i góra prania

mama córeczki to przykre, że musisz żyć w cieniu byłej... szkoda gadać, też bym nie chodziła do takich teściów. Ogranicz kontakty do minimum i nie psuj sobie nerwów, szkoda życia :tak:

Anezram malutka pewnie musi się przełamać, trochę się przegłodzi, ale jak jest zdrowa, to nic jej nie bedzie. W końcu się przełamie. Maluszki nie lubią takich zmian.

U mnie dzisiaj Bartek darł się w niebogłosy, bo nie mógł sam zasnąć... w cycach juz pusto (bo wcześniej wypił), ale musiałam chociaż robić za żywy smoczek, aż nie przysnął:baffled: a mi sie przypominała roczna Gosia, jak odstawiłąm ją od cyca, to wieczorem w pierwszy dzień darła się bitą godzinę, mimo głaskania, gadania itp.
maluchy nie lubią zmian... zwłaszca tych związanych z jedzeniem i spaniem...
 
ja tu tradycyjnie ostatnia jak wszystkie juz spia
dzis miałam podróz z przebojem w jedna strone czy mozliwe jest ze niemowle moze miec juz chorobe lokomocyjną? :szok: przezyłam dzis szok po około 20min jazdy wczesniej nigdy sie nie zdazały wymioty czy niemowlakom ewentualnie mozna cos podac?
 
Ostatnia edycja:
zozzolka po jednych wymiotach to raczej trudno stwierdzić chorobę lokomocyjną.
Gosia do teraz sporadycznie wymiotuje w aucie, a nigdy jej nic nie podawaliśmy. Wystarczy ściśnięty brzuszek, dziecko świeżo po jedzeniu, albo jedzenie nie podpasowało, albo lub dodatkowo jakaś wyjątkowo kreta droga.
 
nef panikuje bo pojutrze mam znowu wyjazd dzis wzielam malo ciuszkow bo sie nie spodzewałam a tyle co przebralam roszylismy i znowu
ale tak jak mowisz podałam jej deserek zeby wytrzymała 1,5h jazdy i siedziała w foteliku z głowa w dól bo naciagała zabawke i mogło byc to tez nie wiem ale chciałabym byc prYgotowana tego pytam
mamo córeczki tez mam nie lekko z tesciową duzo by pisac tylko po co o niej pisac

to te pampki w lidu sie oplaca czy nie?

współczuje wam kobitki ze juz wracacie do pracy ja na mysl ze w maju pewno wroce to mnie slabi

Smile sie odzywała?
 
Ostatnia edycja:
Felidae - czytając Twoją wypowiedź uśmiałam sie nieziemsko !!! :-D Przede wszystkim dużo zdrówka dla Was !

Anezram - widzę ze Majeczka miała ciężki dzien, ale pamiętaj codziennie bedzie lepiej!! Co do Twojej babci jak to mówią jak trwoga to do Boga, w tym przypadku była to Twoja mama.. jest to smutne że na początku ktoś Cię tak źle traktuje a jak jest w potrzebie to wie gdzie sie ma zwrócić.. Eh..

Nef - współczuje nocki , u nas równiez nie należała do dobrych bo mała nie spała od 1 do prawie 5 ...:angry:


My dzisiaj na 11,45 szczepienie, tak mi się nie chce mam nadzieje że Vanessa nie bedzie płakać... Dobrze że mąż ze mna jedzie..
 
Fel ja nie mam nowego forum:( Zdrowka dla Ciebie i chłopców . Lenka oby bol uszka szybko minął ,Zdrowka . Mamo córeczki no to teraz skumalam:) jeju ja to Ci współczuje ,nie zwracaj na nich uwagi i poprostu bądź szczęśliwa :)) heheh a pomysł z kartka Waszej trójwymiarowe do "edytki" dobry,dobry:-D Nef życzę szybkiej wykonczwniowki :) Zozolka ja kupuje pampki w biedronce cena ok i jakość tez dobra. A ja kupiłam kiedyś czapkę dla Lenki i nie pomyślałam ze sa tam oczka w tej welnianej a oba jest na teraz i siedzę i zszywam każde oczko:eek::-D Oczoplasu juzdostaje:/
 
dzień dobry :-)

maluta śpi, panowie zabudowują kominek, ja mam chwilę dla siebie... szukam kojca dla małej. przy kominku wolę mieć pewność, ze nie poparzy się gdy ja będę zajęta w kuchni albo w łazience... chcę kupić używany... całkiem mały wybór...

dziś pobudka była o 6 bo przyjechali o 6:30... dopiero 10 a ja już padam...

teraz taki czas, że chorubska będę się mnożyć... M od miesiąca walczy z grypą, powikłaniami i kolejnymi przeziębieniami... na szczęscie Manie póki co omija... zobaczymy jak długo sie uchronimy...

miłego dnia :-)
 
Dzień dobry,

u nas noc okropna. Kiedy to się skończy? Muszę zacząć ile razu wstaję do małej. Sama jestem ciekawa.
Już się pojawiła pierwsza reklama świąteczna w telewizji. Kurcze. Pierwsze święta w powiększonej rodzinie. Ciekawe jak będzie? Trzeba listę prezentów robić dla małej jakby rodzina się pytała co kupić :-D

anila: ja kupiłam kojec używany. Wypatrywałam regularnie na gumtree i tablicy i się udało kupić ładny kojec za 100 zł. Miałam trochę opory, że używany... Ale wyszorowałam na balkonie jak jeszcze było ciepło, ładnie wysechł i jest. Kojec stoi już miesiąc rozłożony, a mała na razie w nim nie była. Jak chcę coś zrobić to niosę ją do łóżeczka :szok: Zapominam o kojcu.

2013-11-05 11.05.37.jpg
 

Załączniki

  • 2013-11-05 11.05.37.jpg
    2013-11-05 11.05.37.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry