reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

hej. cudo internetu wreszcie do mnie prxyszlo:cool2:my oczywiscie w szpitalu:dry:tak na prawde to nie iwedza co jest Lence i jestesmy w dup... dzisiaj maja byc wyniki z tego ige na mleko krowie ,zobaczymy jakibedzie wynik:confused: tyle ze tym razem zrobili jej bo ja musialam placic za to bo sie pytali czy wyrazam zgode. a poprzednim razem nie robili jej ,chyba tylko tak napisali zeby sie odpieprzyc od nich.. ahh i juz drugi raz jej robia posiew bo cos tam zle wychodzi i nie wiadomo czy znowu nie bakteria w moczu. wykoncz esie norma,lnie. co do rozszerzenia diety to jestesmy daleko w dup.. z powodu Lenki ulewan i kup 15 na dzien:szok::baffled: narzaie dostaje ale to caly czas do mleka kleik ryzowy. w sumie to taka papke 2 lyzeczki natra i 2 kleiku:dry: ahh i caly czas glodne to moje dziecie a one jej zwiekszyly dawke na 90ml:wściekła/y: no brak slow..
 
reklama
iza, a może mała ma refluks ?:confused: Koleżanki syn tez tak ulewał i dawała mu jakieś mleko z apteki o smaku bananowym , jak będzie dziś na fb to ją zapytam o nazwę.

Co do zazdrości, to pamietam jak moja K, dziś siedemnastolatka, biła paletką w łózko i krzyczała ała, że niby brat ją bije, bo chciała aby on dostał lanie :-D dzieci z zazdrości zrobią wszystko.
 
Jestem :)

Nie za bardzo mam czas na czytanie, a tym bardziej na pisanie. Budowa, dzieci i firma to jednak za duzo na nedna osobe.. Nie wyrabiam.

Ja od tego tygodnia rozszerzam Frankowi diete. Wcina jak Antek - jeden sloik musi byc, bo jest ryk.
Wczoraj go wazylam to ma juz 7.300g. A mowili, ze dobrze by bylo jakby maly mial przy operacji 5-6kg ^^. Pewnie z 8 bedzie jak nie wiecej.

Anila - ja nigdy nie patrzylam czy Antek zjada jak w tabelce podali. Wazne zeby dziecko przybieralo. Franek je 9-10 razy dziennie po 80ml. Nijak sie to ma do 'norm' z tabelki. Ja chcialam go tak ustawic by jadl wiecej, a rzadziej ale nie przeszlo. Mi jeszcze przy Antku dr mowila zeby gramy jedzenia traktowac jak ml picia.

Ktos pisal chyba o witaminie D3. Ja mam Juvit D3 z pompka. Psikam malemu prosto do buzki. Nie trzeba sie bawic tymi kapsulkam..

Nef - gratuluje rocznicy! Oby ich jeszcze z 50 bylo.. jak nie wiecej ;)
Iza - zdrowka dla malej!
 
Jakiś szalony dzień dzisiaj miałam, dopiero teraz mogę spokojnie poczytać:-) Młody dzisiaj spał w dzień tak krótko (45, 30, 75) że nawet obiadu nie udało mi się ugotować:-D Teraz delektuję się sałatką:-D

anila - glutenu na bank 2-3 gramy, nie łyżeczki, to jest około pół łyżeczki. A u mnie z tym sokiem to było tak, że ja dawałam nieco do wody pitej między posiłkami, dlatego zje**ę dostałam. Myślę że sok przy posiłku jest ok, zwłaszcza jak dzieciaczek nie ma nadwagi.
 
smile brawo dla Frania! To dobre wieści, a kiedy macie operację? Ona jest na NFZ czy musicie płacić?
Jakiś czas temu pojawiła się tutaj dziewczyna z lutówek z informacją, że zbierają na operację dla dzidziusia z połową serduszka. Aż szok, że w odstępie 2 m-cy urodziło się dwoje dzieci z podobną (albo tą samą) wadą serca. Może masz ochotę odnaleźć mamę tego szkrabika, żeby podzielić się doświadczeniami.
Ja pamiętam, kiedy Franek był sporo lżejszy od Bartka, a teraz go chyba przegonił:szok::-D


pscólka to ja dzisiaj wsypałam do gotowanego jabłuszka łyżeczkę manny, ale Bartek nie zjadł wszystkiego, bo poczęstowałam się z Gosią;-)
 
Hania - taką: Wózek Easygo Milo Spacerowy - Ceneo.pl

Nef - wszystkiego dobrego! Oby jak najwięcej tak wspaniałych rocznic!!!

Anila - trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!

u nas wczoeaj kiepska nocka... Podalam kilka lyzeczek brokuł z bobovity - nie podpasowało chyba, albo to, albo jeszcze po szczepieniu, albo juz sama nie wiem... Ogolnie to nie jestem pewna niczego i zawsze strzelam, co moglo mu zaszkodzic... Bo równie dobrze to mogl byc skok, albo jeszcze cos innego. beczal godzine kolo polnocy...

a ja mam nadwyrezony lokiec,... i wez tu nos placzace dziecko . :|
 
Witam,
padam dzisiaj na twarz horror żywieniowy przeżywamy dzisiaj jak dziecko ze złości rozpłakałam się aż... tu chce pisać doktorat a mam wrażenie, że mały robi mi wszystko na złość. Cały dzień marudzi, kwęka, stęka, jedzeniem pluje...

Smile miło cie słyszeć, brawa dla Franka to on już moja kluchę prześcignął:-) kiedy kolejna operacja? też w Krakowie?
Iza trzymam kciuki za Lenkę, już niedługo wszystko wróci na prostą:-)
Nef szczęścia i wzajemnego szacunku oraz samych wspaniałych wspomnień we dwoje:-D
Anka całkiem przyzwoicie wygląda ta spacerówka fajna, a masz w niej wkładke dla noworodka, bo to już z tych lekkich...

Pozdrawiam ciepło i chyba cała noc spędzę przed kompem pisząc o makro i mikro detreminantach niedostoswania społecznego w ujęciu teorii sytemowej...
 
reklama
Do góry