reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Anezram- moja karmiąca kumpela jak była na weselu to ściągnęła pokarm, i potem ew. gdzieś też ściągała... nie karmiła bo dziecko zostało w domu z babcią... koło 3 miesięcy miało...
ale rozwiązaniem może jest sukienka kopertowa jak np. taka 30441bfb00095c2447bbfba8.jpg ładnie wygląda i daje wygodny dostęp... widziałam też na jakiejś stronie takie szaliki do karmienia - wyglądało jak dość duży komin tylko z delikatnego materiału - pozwala dyskretnie ukryć pierś podczas karmienia...
http://www.etsy.com/listing/1593976...sing?ref=br_feed_57&br_feed_tlp=kids-category

my też nie rozstajemy się ze śliniakami :-D
 

Załączniki

  • 30441bfb00095c2447bbfba8.jpg
    30441bfb00095c2447bbfba8.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
reklama
hello
że tak rzucę z rozpędu...Iza, jak maleństwo ma 37 to wodę też musisz ciut cieplejsza nalać niż 37. tak myślę, ż emogło jej być zimno i dla tego płakała...Olek nie znosi lekko czy letniej wody. musi być cieplejsza. Ja nie uzywam termometru, tylko na łokieć leję...
czasami mi się wydaje, że gorąc a Olek się uśmiecha...a w ciut chłodniejsza jak wsadzę to zaraz robi się niespokojny.
Widziałam ten sal do karmienia w sobotę, wyglądał trochę jak temblak ale dość taki właśnie delikatny, cos jak kolorowa firanka cienkie ale nie przeźroczyste :-)
 
izik - aż musiałam dwa razy przeczytać:-D, dwa place mówisz, mój wkłada większość palców obu rąk na raz:-D:-D, kurcze usta sobie zrobi jak Mick Jagger. Ja to bym chciała, żeby dwa lata to między dzieciaczkami było. Nie ukrywam, że też czas mnie goni, bo w tym roku 35 już kończę:baffled:

Fel - my zeszliśmy już w połowie czerwca do 32 stopni podczas kąpieli, to ze względu na basen, ale widzimy że jemu to odpowiada, poza tym on ma swój tłuszczyk to go grzeje;-)
 
u nas tez musi byc ciepłą woda bo inaczej płacz ja juz na łokiec prubuje jak sie pokzywi to dolewam zimnej troszke
azulewaniem to psciułka identycznie jak u ciebie
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, melduję się tylko, bo długi weekend i takie tam, powinnam się pakować,bo wyjeżdżamy calą familią na działkę nad jezioro do niedzieli... Jestem trochę zestresowana, bo to będą pierwsze noce Ksawerego poza domem...

Anila- spotkanie "Wybieram macierzyństwo" było świetne. Monika Mrozowska zrobiła świetne żarcie. :) Aż mam ochotę wrócić do wege... Była pani dietetyk, ale mowiła strasznie ogólnikowo (to, co mnie interesowało najbardziej - czyli wprowadzanie stałych pokarmów - zmieściła w jednym zdaniu:rofl2:). Pani logopeda natomiast powiedziała wiele interesujących rzeczy... O smoczkach, piciu z butelek ze smokiem itp. Może bardziej szczególowo jkiedy indziej, bo mi się dziecko zaczyna denerwować.

Wygrałam sesję zdjęciową dla maluszka. :)Ekstra!!! :D

mIŁEGO WEEKENDU!!!
 
reklama
ja po prostu nie wyrabiam na zakrętach...i to dla tego,
czuję oddech powrotu do pracy i boję się, że tego nie ogarnę, no masakra teksańska piłą mechaniczną... z dużym trzeba posiedzieć i coś porobić, żeby go od kompa oderwać. jak coś z nim kończę, to Olek budzi sie na jedzenie. ide Was pytac o coś na wątek o sprawach urzędowych
 
Do góry