reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

olka - odruchu "chodzenia" nie miał, bo większość odruchów kończy się w trzecim miesiącu... teraz po postawieniu na nogi powinien je ugiąć

izik - ja groszek, kalafior i szpinak kupiłam w Rossmanie:tak:
 
reklama
Hej. Nareszcie spadł deszcz i aż miło:) a ja zauważyłam z w Lenka chyba po marchewce ma zatwardzenie:baffled: dałam jej dzisiaj ostatni raz i zobaczymy jaka kupka znowu będzie . Jak co to będziemy dawac cos innego. Fel dobrze zrobilas ze go zablokowalas:) po ci sie denerwować i czytać głupie komentarze skoro pokazanie swojego małego szczęścia jest tylko powodem do dumy;-)
 
hejka babeczki
nadgoniłam i czuję się już tak padnięta, że chyba zaraz do wyrka skoczę

widzę, że tematy kupek i słoiczków na tapecie - a u nas z kupą nigdy nie było problemów, z jedzonka jeszcze nie podaję.... poczułam się strasznie zacofana:szok::-D
czy jestem jedyną mamą, która jeszcze na samym cycu leci?
 
Felidae co do Twojego byłego - ja bym go zostawiła w kontaktach i jeszcze więcej słitaśnych fotek wklejała, a żeby mu tam gul stawał na całego;-)
ale z tego co widzę - co ci dziewczyny radziły - to chyba tylko ja jestem taka przekorna dusza:-D

No nic - zmykam
Dobranoc:tak:
 
Ja kupiłąm z Bobovity kalafior i brokół był groszek tez i szpinak z ziemniaczkami do rosmana jakos nie jestem przekonana nawet gerbera sie boje
a to one https://www.bobovita.pl/home/produkty/obiadki/
samej dyni nigdzie nie moge dostac a wiem ze jest wolałabym wszystko z hippa ale niestety nie mogłam dostac takie przebrane wszystko po marketach u nas

iza u nas tez kupa zbita i co drogi dzien tylko w pierwszy dzien zastosowania nowosci były az dwie
 
Ostatnia edycja:
Nef czy to warto nerwy sobie psuc takim gosciem?? mnie tez by bawilo wkurzanie leszcza, ale Fel dzialal na nerwy, wiec szkoda Jej zdrowia, a cierpliwosc przyda sie dla dzieciaczkow ;-)
My rowniez poki co utknelismy na jabluszku, jabluszku ze sliweczka, z bananikiem... a marcheweczka juz nie jest taka pyszna jak byla na poczatku;-)

Widze, ze Anila ma niezly sprint z nowosciami ;-) ja chyba przewrazliwiona za bardzo jestem i jak mi zrobi za luzna kupcie robie pauze dwu dniowa...
 
Nef...swego czasu chyba tak z czystej złośliwości w ogóle zaakceptowałam jego zaproszenie. Ale tym razem przegiął. Pomyliło mu się komu może warunki stawiać. Może miał nadzieję, ze jeszcze go będę przepraszać, byle tylko raczył być jeszcze moim znajomym. Zapomniał kto komu zaproszenie wysyłał. Generalnie miałam ochotę nawciskać mu na pw, ale po co się zniżać ? Za dobrze go znam, to facet który ma huśtawki nastroju gorsze niż kobieta w ciąży. NA 100% znowu popadł w dołek bo dotarło do niego, że życie znajomych nie kręci się w okół jego osoby.

U nas kupka po marchewce ( ale tylko ilość łyżeczki do herbaty) wyglądała jak po szpinaku. Zobaczymy jak jutro będzie. Dziś było ich więcej...czekam do rana...
Padałam ze starszakiem o 22 jak czytałam mu do snu. ha ha nie wiem kto pierwszy zasnął. Olek mnie o 20 obudził do jedzenia a teraz chyba nie zasnę :/
 
reklama
dzien dobry :-)

U nas leje cała noc. trochę kicha...jak będzie tak cały dzień to nici z moich planów :-( a pod magnolią we Wrocławiu jakiś dzień militarny, wozy opancerzone, konkursy, atrakcje i grochów ;-) wojskowa...no ale tak leje, że nie wystoi się...Mam nadzieję, ze trochę deszczyk przystopuje :-) i moze grzybki zaczną się pojawiać *_*
 
Do góry