reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Pola a jak psikniesz sola to scoagasz guszka czy fridą? bo mojej tez czesto chyrczy jakby miałą oskrzela zajte a to po prostu kozucha :-):-) mi gruszka najlpiej sciaga
 
pscółka - ser żółty wykreśliłam, bo jest produktem pochodnym mleka. orzechów jeszcze nie wprowadzałam, ale od ciąży łykam DHA i jem ryby morskie :)

my psikamy wodą morską i potem kichamy. to co widać wyciągam patyczkiem kosmetyczkiem z ogranicznikiem. kataru nie mamy, tylko kooozy ;)
 
pola - ja siebie podejrzewałam o grzybice jeszcze w ciąży,ale zaczęłam stosować maltan (ale to w innym celu, żeby brodawki przygotować) i jakoś wróciło wszystkodo normy. jeśli faktycznie grzybica to pędzlować czymś Małego, myć mu często rączki, no i swoje cyce.
I po pogodzie. :wściekła/y:Mały się balkonuje, bo niestety leje i naspacer nie mam ochoty, a druga sprawa wczoraj mi się coś stało z tyłu w części krzyżowejkręgosłupa, że kroku nie mogłam postawić, po czym jak usiadłam to mijało iznowu jak zaczęłam chodzić to mnie łapało w najmniej odpowiednim momencie.Starałam się wczoraj w ogóle Małego nie brać na ręce, bo się bałam, że wywrócimysię oboje. Muszę się umówić do ortopedy asap
Zibka - ja się boję ryb morskich ze względu na rtęć (i ryzykoautyzmu) poza tym nie potrafię przyrządzać i nie przepadam, a orzechy uwielbiam.:-D No to Ty jeszcze nie wiesz co to katar, zanim przyszła do nas Pani doktor, toMałego tak zalewało, że mi się dosłownie dusił. Coś mnie tknęło, żeby zacząćrobić inhalacje solą z garnka i na brzuchu go położyć i jakoś przetrwałam dowizyty. U dorosłego katar to pikuś.
 
Pscolka oczywiscie chodzilo mi o to ze podpinam sie do Twojej wypowiedzi i to racja że nasi mężowie powinni załatwiać tego typu rozmowy z teściami, musiało mi wciąć kawałek tekstu, albo się oderwałam od pisania...tak to jest jak się pisze coś z małym dzieckiem na rękach :p
 
Hej:) u nas spacer zaliczony, była piękna pogoda:-D kupiliśmy dzisiaj te gipsowe puszeczki żeby odbić stopki i rączki i jutro będziemy siebawic bo dzisiaj cos młoda marudna była i juz nie chciałam jej męczyć :eek: Oglądałam dzisiaj do chrztu nie typowe ale ładne sukieneczki w smyku;-) piękne w groszki:) i taka jej kupię :-p Lenka tez czesto ma taki chark w przelyku i nie wiem czy to od mleczka czy cos innego:confused2: kozki wyciągam gruszka. Nic oglądne jeszcze seks w mieście i lulu:/ miłego wieczorku:-)
 
iza to ja też w temacie ciuszków na chrzest, haha

w outlecie coccodrillo zakupiłam zestawik dla małego, to się pochwalę

BODY-d5f8a848.pngBODY-6ac6760a.png
SWETER-a48dfe0a.pngCZAPKA-2b1b6ac1.png
SPODNIE-b10da53f.pngOBUWIE_TEKSTYLNE-694776e7.png

body długi lub krótki rękaw w zależności od pogody, bo teraz to nie wiadomo jakie to lato będzie.

Spodenki chciałam białe, ale nie było rozm. 68, więc pokusiłam się na ciemne, tak czy siak się przydadzą. A jak mi jakieś białe wpadną w oko, to jeszcze dokupię.


Dla mam dziewczynek - widziałam przecudne buciki na chrzest, ceny przystępne, w outlecie to po 13 zł:szok: a na allegro takie najzwyklejsze po 25zł.
 

Załączniki

  • BODY-d5f8a848.png
    BODY-d5f8a848.png
    17,6 KB · Wyświetleń: 38
  • BODY-6ac6760a.png
    BODY-6ac6760a.png
    17,3 KB · Wyświetleń: 25
  • SWETER-a48dfe0a.png
    SWETER-a48dfe0a.png
    40,6 KB · Wyświetleń: 22
  • CZAPKA-2b1b6ac1.png
    CZAPKA-2b1b6ac1.png
    14,2 KB · Wyświetleń: 24
  • SPODNIE-b10da53f.png
    SPODNIE-b10da53f.png
    31,4 KB · Wyświetleń: 27
  • OBUWIE_TEKSTYLNE-694776e7.png
    OBUWIE_TEKSTYLNE-694776e7.png
    54,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
witajcie :-)

u nas pogoda piękna choć wczoraj po południu była solidna burza...
my zalatani bo wczoraj ostatecznie wyprawialiśmy urodziny eM - kameralnie - tylko najbliżsi przyjaciele ale i tak było co robić. Marysia powitała się z gośćmi, potem zjadła kolację o 21 już spała i obudziła się przed piątą... pomimo salw śmiechu i przekrzykiwania wielu osób pokój obok spała pięknie...

dziś wypoczywamy... przyda nam się luźny dzień. Marysi również bo ostatnio ciągle coś...

a we wtorek moja kumpela z ktorą spotykamy sie co tydzień na spacerach (ma córkę dwa tygodnie starszą od Mary) obiecała przynieść swoją chustę żebym mogła z Marią popróbować więc może faktycznie ostatecznie kupię używaną chustę:-)... fajnie by było jak by małej i mi podpasiło...

tymczasem uciekam... miłej niedzieli :-)
 
Do góry