reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
dominiczka - ja też karmię z tetrą pod buzią, właśnie dlatego, że rzeka mleka leci, a czasem nawet sika mi z brodawki jak Mała na chwilę ją puści :)

co do wkładek, miałam parę próbek :) Avent mi nie leży, Babydream były ok choć trochę grube, ale przy nawale sprawdziły się i wyciskałam z nich normalnie :) mam jeszcze próbkę Lovi i BabyOno. na razie wygrywa dla mnie J&J.

a co do smoczków, to ortodontycznych TT nie chciała Mała ssać. teraz mamy Aventa i taki sam kształt z Lovi. są bezbarwne :)
 
Kruczka – mógł wrócić połóg, to się zdarza, a co do okresu to szczerze powiem nie wiem jak szybko wraca po odstawieniu cyca

Anrezam – ale Ty piszesz o smoczku do karmienia czy uspakajającym, bo ja piersią karmię. A co do ulewania to dzięki za zrozumienie, bo wkurza mnie nieco jak jestem uspakajana, że to normalne, no ja rozumiem czasem i jak trochę uleje, ale przy każdym karmieniu… czasem już w trakcie, no i ten płacz w trakcie karmienia, nikt mi nie powie że to normalne…

Pola – mój teraz w siódmym tygodniu, a ulewanie zaczęło się z dnia na dzień w tygodniu 6, no i to popłakiwanie w trakcie jedzenia, takie krótkie, ale jakby go ktoś żyletkami ciął :(

Majga – a ten Delicol to zastosowałas po konsultacji z lekarzem, czy tak sama z siebie?
 
Kruczka moja koleżanka urodziła w lutym, połóg 5 tygodni, pare dni przerwy i krwawienie-3 dni, przerwa i znów 3 dni krwawienie i jeszcze jedna przerwa i znów 3 dni krawienie. W końcu po nie całych 3 m-ch od porodu dotarła do lekarza i okazało się, że to okres był bo jajniki pracują już pełną parą :szok: a ja byłam pewna, ze to przedłużający sie połóg tym bardziej, że cały czas karmi piersią (nie dokarmia nic a nic)....
 
Ale moj synek daje od wczoraj popalic... Na non stopie kweka i placze. I ja juz nie wiem czy mu cos dolega czy wykorzysuje to ze jak kweknie to ktos go zabawia. Dzisiaj o maly wlos sie nie rozbeczalam z bezradnosci i braku sil :( w nocy to ja go przewijam i odbijam bo M rano do pracy no to wiadomo nie bede go budzic. Wczoraj caly dzien prawie na rekach tyle co pospal godzinke to poprasowalam mu ubranka i cos zjadlam. Dzisiaj spokojniejszy ale tylko do 12 a potem do 17 na non stopie wrzask. I tez tyle co zrobilam pranie, posprztalam w kuchni i zrobilam obiad. A moj M jak przyszedl z pracy to dziecko sie uspokoilo i poszlo spac, a on siadl do komputera i gral. By chociaz gary pomyl po obiedzie, pomyslal ze trzeba zakupy zrobic na jutro bo z czego obiad mam zrobic, czy cokolwiek zeby mnie odciazyc :(:(:( ja wiem ze moze byc zmeczony ale wolalabym zeby odpoczal ucinajac sobie drzemke a nie grac... Hmm... Chyba lapie mnie depresja poporodowa :/
 
Witam Was:-D
Olcia serdeczne gratulacje dużo zdrówka:-D
Kruczka jedynie ginekolog oceniając endometrium poprzez badanie ultrasonograficzne jest w stanie stwierdzić czy jest to okres czy jeszcze krwawienie z połogu
Czekolada zbyt surowo siebie oceniasz , są lepsze i gorsze dni, a myślę ,że depresja to za duże słowo, po prostu opadła euforia spowodowana pojawieniem się nowego członka rodziny i wkradła się rutyna, nic dziwnego że oczekujesz pomocy meża- cały dzień z dzieckiem powinien cię odciążyc i dać chwilkę czasu dla siebie. jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka:-D

nie pamiętam, która z was pytała o pieluchy, My już na 2jakch, jedynek używaliśmy może z 2 tygodnie.

Dobrego dnia wszystkim:-D
 
Majga – a ten Delicol to zastosowałas po konsultacji z lekarzem, czy tak sama z siebie?

oczywiście, że za poradą. Najpierw miałam podawać debridat a gdyby nadal się męczył włączyć delicol. Tylko tam pisze, że przed każdym karmieniem a ja dość często karmię a nie chcę przedobrzyć ... Dlatego w nocy nie podaję i w dzień tylko 5 razy... Jakoś sama od siebie bałabym się podać. Tylko espumisan podałam ale to pamiętam bo poprzednich dzieciach a i lekarz też zalecił 3x3 krople ale to nie pomagało.

Dzisiaj już i Natalia ma rumień... Czekam czy Adaś dostanie ...
 
hej my tez na 2 , dostalismy dwie paczki a i tak sie boje czy dam rade je wykorzystac, teraz tomek smarka , mnie juz boli gardło zeby tylko olka omineło
 
reklama
czekolada każda z nas ma chyba gorsze dni. Głowa do góry.


My wróciłyśmy z USG bioderek. Lekarz robił to hurtowo. Niby wszystko dobrze, ale kontrola za 7 tygodni (ale wszystkim tak dawał)
 
Do góry