reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam z ranka :)
u Nas na słońcu 30 st. niebo bez chmurek aż się chce wyjść
I teraz z innej beczki :( ostatnio malutka wieczorem dziwnie się zachowuje niby je niby zasypia przy cycku a zachwile tak mocno krzyczy jakbym ja wrzątkiem oblała. Zaczynam ja kolysać i przechodzi a zachwile powtórka z rozrywki. Po czasie zaśnie i jest juz oki czy to mozliwe że to koliki ? Tak mi przykro jak ona tak krzyczy a ja nie wiem czemu. W nocy rano i popoludniu tak nie robi ale tak od 17-18 ma takie dziwne zachowanie
 
reklama
Anezram - jak czytam Twój opis to mi to wygląda na klasyczną kolkę - wieczorowa stała pora, nieutulony płacz bez wyraźnej przyczyny... biedne maleństwo...
 
anezram ja ja nie miałam do czynienia z kolkami ale to chyba wyglada na kolke

anila te usmiechy sa cudowne, uwielbiam jak olek sie budzi i tak z zaciekawieniem wpatruje sie w moja twarz

u nas tz ciepło i mam problem z ubiorem , na noc zakładam tylkopajac , w dzien body na krotki, koszulke i polspiochy i na dwor tez tak wychodzimy ale dzisiaj jest goraco a sama nie wiem
 
Hej mamuśki!

Ja też właśnie szykuję się na spacer i nie wiem jak ubrać. Na termometrze prawie 30 stopni. W domu maluch leży w bodziaku z krótkim rękawkiem, a na dwór jak ubrać? może bodziak z długim rękawkiem i spodenki (półśpiochy)? do tego kocykiem przykryć i chyba wystarczy?
 
Glupie pytanie: czy to mozliwe, ze dostalam okresu??:eek: Od kilku dni lecialo tak leciuchnie cos brazowawego. Dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres i znow leci taka kdew jak na poczatku.. tzn. taka jak w czasie okresu. Bez sensu to.


Nie poczytalam tylko pisze, ze my dzisiaj po dlugim pobycie w szpitalu wracamy na 99% do domu :D
Az sie boje co to bedzie.
 
Spróbuje wieczorkiem podać jej kropelki przed jedzeniem zobaczymy czy się powtórzy. Dziś rozmawiałam z koleżanka która ma córeczkę z tego samego dnia co ja i jej maleństwo miało ciągle problem z brzuszkiem. Zmieniała mleka i nic ciągle problemy z brzusiem po kropelkach było lepiej aż dostała w kale krew pojechała z nią do szpitala i okazało się że ma skazę białkową. Na dodatek na buźce ma zapalenie łojotokowe i dostała wcześniej maść na to i okazało się w szpitalu że tej maści nie można na buźce smarować ja w ogóle nie rozumiem tych lekarzy ta maść ma sterydy i duższe jej stosowanie mogłoby się źle skończyć biedna malutka ja to mam malutki problem z Majeczką
 
Ja po wczorajszych odp. Waszych byłam z mała na dworze tylko w bodziaku z dł. rękawku i spodenkach i mała była szczęśliwa nie miała czkawki także chyba dobry ubiór. Ale w razie w wzięłam bolerko takie z dł. rękawkiem cienkie ale mała miała kark ciepły i nie zakładałam.
Smail- ja miałam tak gdzieś tydzień temu miałam juz końcówkę połogu juz praktycznie nic nie leciało później bolał mnie brzuch poczym dostałam jak myślałam okres ale to raczej nie okres bo na 2 dzień już wyglądało to na połóg i jakieś dziwnej konsystencji galaretowatej i mam to do dziś ale mniej obfite prawie końcówka. Poczekam jeszcze tydzień i idę do lekarza bo to mnie niepokoi

Przepraszam że tu pisze ale nie wiem gdzie to napisać. Pamiętam że był wątek o hobbi i dużo z Was miało pasje i talent do robienia zdjęć. Kochane my z mężem chcielibyśmy kupić lustrzankę ale nie wiemy jaką mąż proponuje sony a37 z obiektywem kitowym (18-55 ) albo cannon 1100D (OBIEKTYW KIT) chcieliśmy coś tańszego bo my jesteśmy początkującymi amatorami :) obecnie mamy tylko sony DSC-H10. Nie wiem czy kupić sony czy tańszego cannona a może macie jakieś swoje propozycje w porównywalnej cenie.
 
Ostatnia edycja:
Witam

Smile super wieści. Czekam na opowieści już z domku

moja córcia dziś zaskoczyła rodziców... spała 7h:szok: a my razem z nią. Zaczęła płakać i patrzę przez okno że jakoś tak dziwnie jasno, a była 5 rano. A zawsze budziła się między 2 a 3. Chyba całej rodzince było potrzebne trochę snu, bo dzień wczorajszy był bardzo marudny.
 
reklama
A więc byliśmy u pediatry . Wszystko z młoda wporzadku wazy juz 3800 g. Jeszcze ma ponoć trochę zoltaczki i byliśmy oddać krew na biliburyne czy jakoś tak to sie nazywa. Jutro po wyniki. Dostaliśmy skierowanie na te bioderka, pózniej będzie badanie moczu i krwi . Smile super wiesci!!! Teraz to sie dopiero synkiem nacieszycie:-) Hania super sukieneczka, ja tez muszę sie jakoś pocieszyć zakupami:-D anzeram my mamy lustrzanke Sony alfa ileś tam:) mąż sie zna na tym bo sie interesuje ja niestety nie:eek:ale zdjecia robi superowe:) Tasia ja marże żeby moja w nocy chociaż 5 godz przestała :/fajnie ze sie wyspaliscie:-)
 
Do góry