reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

anzeram my z mężem też chcieliśmy kupić tą sony a37 bo wyczytalismy bardzo pozytywne opinie, szczegolnie nadaje sie dla amatorów podobno ale niestety w zadnym markecie w naszym miescie nie jest dostępna, a chielismy ją na raty wziać no i czekamy aż się może pojawi ;p
 
reklama
Witajcie kochane Kwietnioweczki :-), ale sie za Wami straaasznie stesknilam.

Nie pisalam dlugo bo po powrocie ze szpitala okazalo sie ze komputer ma trojana i dopiero sie z tym teraz uporalismy. Caly czas podczytywalam Was na telefonie, wypatrujac glownie wiesci od Phel i Smile. Wiele razy znalazlam tu tez odpowiedzi na pytania ktore chcialabym akurat zadac :-D. Dzieki za to ze jestescie.

Maly konczy juz dzis 2 tygodnie :szok: ale ten czas leci.

Porod wspominam bardzo dobrze choc latwo nie bylo. Nie nacinali mnie, nie peklam (az dziw przy tym 4200) wiec po porodzie praktycznie nie czulam ze rodzilam- teraz to juz stuprocentowo.

Marcelek jest cudowny. Je ladnie (szybko sie najada cycem), spi duzo a nawet jak spi to sobie grzecznie lezy i sie rozglada. W nocy mam jedna pobudke zazwyczaj po 3 a pozniej dopiero o 7.

Dziewczynki w braciszku zakochane. Momentami maja jakies napady zazdrosci (szczegolnie mlodsza) ale ogolnie super. Wariuja jak wariowaly ale na szczescie na malego ich wrzaski poki co nie dzialaja.

Jutro lub w piatek idziemy na pierwsza wizyte do pediatry wiec dowiemy sie ile maly przybral przez te 2 tygodnie.

Narazie to tyle o nas.
Poczytam co u Was od wczoraj i jeszcze sie pozniej odezwe.
 
Anrezam - u mnie podobnie z tym płaczem popołudniami przy jedzeniu, ale mi się wydaje, że o tej porze mam miękkie cyce i mniej mleka, mały obskakuje obie piersi a i tak płacze.
 
Czekolada- mąż mi mówił że niestety podobno już nie produkują tego modelu zamiast niego jest model a58 ale jest droższy. Można kupić jedynie ze starych stanów magazynowych.
Pscółka ja porozmawiałam z położną i z panią doktor to mogą być kolki zaleciły mi picie herbaty z kopru włoskiego raz dziennie o tej samej porze. Ja dziś nie wytrzymałam dałam dziecku krople na kolki i jakoś odpukać teraz jest spokojniejsza. Położna mówiła że mogą to być wzdęcia bo podobno kolki pojawiają się w 3 tygodniu życia a to już dalej i nie wiem. Ale ona tak płacze i się zanosi wtedy tak mi jej szkoda :(

A po wizycie u lekarza mogę powiedzieć że ogólnie jest wszystko dobrze mała przybrała sporo bo urodziła się 3650 spadła na 3370 jak wychodziłyśmy ze szpitala a dziś ma już 4720 niezła z niej

panna :) DSC08046z.jpg
 

Załączniki

  • DSC08046z.jpg
    DSC08046z.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Witajcie:) ja dziś w pól żywa :dry: Młoda w nocy co chwile sie budziła i do cyca:/ niebawem idziemy po wyniki wczorajsze także spacerek zaliczymy. Evciaa faktycznie ten czas leci:)hihi Lenka wczoraj skończyła juz 3 tyg:) Anzeram Ładnie Maja przybiera na wadze:-) hihi fajnie ze ta pogoda sie poprawiła :) piękne słoneczko , aż szkoda w domu siedzieć :-)
 
Hej :)

My też byliśmy wczoraj u pediatry i wszystko ok. Katarek ściągać i tyle póki co. Za 4 tyg szczepienie. A mały waży 4900g a w dniu wypisu 4140g - rośnie mi chłop jak dąb :-)
 
Hej hej

Nie odzywam sie ,ale was podczytuje:) Spedzamy cale dnie na świezym powietrzu:) zjawiamy sie dopiero wieczorkiem:)ale juz wtedy padam ,i sie klade szybko spac bo w nocy czekaja mnie pobódki:)

Dziewczyny jak ubieracie dzis swoje maluszki?Wczoraj byla u mnie polozna na patronazu i Marcel byl ubrany w polspiochy ,body z dł rekawek i i na to bluzka z dł rekawem + kocyk powiedziala ze jest idealnie ,kurcze nie wiem jak go dzis ubrac:( a na słoncu 30 stopni juz a to 9 dopiero

Anezram- fajna niunia;) ja dzis bujaczek wyciagam :)i zobaczymy ja Marceli zareaguje;)moj mlody dogania twoja Maje :) 4750:)

Smile- sssuper ze w domku:))) Jak Antek reaguje na Franka?

Ah moje najmlodsze przespalo dzis 6h
:szok:

 
Ostatnia edycja:
Phel moja Lenka dzis wsamym bodziaku z krótkim rekawem jest i skrpetki na nóziach.Na dwór wczoraj ubrałam ja w bodziaka rajtuzki i cenka sukieneczke i nawet czapki jej niezakładalam'Jeeejku twój smyk chyba na taki ciepły dzień to za grubo był ubrany wystarczy bodziak i spiochy.
A dzis to nawet na krótki rekaw body i spodenki cienkie i skarpetki
 
Anrezam - a z jakim wyprzedzeniem wypić tą herbatkę jeśli płacz jest np. o 17 tej?

Phel - ja chyba w pajaca i czapczkę ubiorę i tyle, no i kocyk w razie potrzeby
 
reklama
hej
U mnie noc przejęczana. Mała nie płakała tylko tak sobie postękiwała, pojękiwała całą noc, ale nie płakała. Nie wiem co to miało znaczyć. I tak całą noc. Nie wiem kiedy ona śpi, bo dziś od rana też jest aktywna i tylko o cyca co chwilę woła płaczem.

Ja na wczorajszy spacerek ubrałam córeczkę w bodziaka i pajaca. Bez czapki, bez kocyka. I nie zmarzła, bo sprawdzałam jej karczek (nawet ręce były ciepłe).
 
Do góry