reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam dziewczyny nie było mnie w domu i nie miałam dostępu do neta nie mam pojęcia co pisałyście i nie nadrobię tego z braku czasu po prostu dziś mała marudzi i sama ledwo co zjadłam udało mi się uśpić teraz tym radiem co Anila poleciła dziękuję Ci słonko za tego linka :)
Dziewczyny wiem że o szczepieniach piszecie na jakie się decydujecie szczepienia?
Ale się za Wami stęskniłam :) jak dobrze być w domku
 
reklama
Ja decyduję się na 5w1 i tylko to żadne rota i takie tam ...

W środę mam wizytę patronażową o 16. Pewnie nie obejdzie się bez włączenia debridatu :-( ale jak ma mu to pomóc to będę podawać bo widzę, że espumisan nie daje rady... A usg bioderek mamy 10.06.

Ja czuję się lepiej. Może uda się małego nie zarazić ... oby ...
 
Hej
U nas jakos tam leci ale z Lenki to mały nerwusek.Spi jak myszka pod miotła i dosyć ciężko ja uspić.Więc tez czasu mi sporo zabiera.
My szczepimy tylko tymi obowiązkowymi.Jakos nie rpzemawiaja za mna te 5 czy 6 w 1.Bo niby jedno kłócie ale wszczepia sie naraz tyle chorób naraz.
U nas jak narazie bez kolek ale troszke mała sie pręzy przy piersi ale dajemy rade bez medykamentów
 
Czesx dziewczyny. Od wczoraj jestem z malym w szpitalu. Ma silna anemie hgb wynosi 7.5. Trafilismy bo byl za zolty i ulewal bardziej. Zoltaczki ma slad ale wyszla ta anemia. No i to ulewanie. Jestem zalamana rycze od wczoraj. Zupelnie nie moge sobie z tym po4adzic ze on taki malenki. Smile potrzebuje twojej sily bo sie wykoncze. Nie nadaje siee matke zupelnie. Zamiast bo zamiast byc silna ja rycze. Pomodlcie sie za mojego synka. Prosze zabrali go wlasnie na krew zEby sprawdZic jaka jest ta hemoglobina jeszcze raz .
 
pola wszystko będzie dobrze, trzymam mocno za was kciuki. Ja też sobie mówiłam, że nie nadaję się do tego, bo trzęsę się nad tym maleństwem tak, że już sił nie mam. Ciągle tylko się boję, że coś mu się stanie, ale tak chyba każda matka ma. Nie martw się, wszystko będzie dobrze
 
witajcie

pola - nawet nie mysl ze sie nie nadajesz!!! maciezynstwo nie jest latwe, i wszystkiego musimy się nauczyć! nie jeden błąd jest do popełnienia :-). dużo zdrówka dla Twojego szkraba... :tak:

dawno mnie nie było bo jeździliśmy - najbliższa rodzina poznała juz naszą córeczkę i stała się ich oczkiem w głowie...

co doczytałam i pamiętam to:

Phel - powodzenia i radości z obojgiem chłopców w domu... wierzę że to pewnie nie łatwe pogodzić obowiązki

Smile - cieszę się że Franek już we Wrocławiu - będzie wam z pewnością łatwiej... i oby jak najszybciej wrócił do domu

Madan - dobrych wieści na konsultacjach &&&

a całej reszcie życzę radości macierzyństwa :-)
jak nie mam już sił, i ledwo siądę a młoda znów płaczę i zrobię zrozpaczoną minę mój M mówi - radość macierzyństwa cię wzywa :-D...

u nas dobrze - co prawda pierwszą wizytę u dziadków mała zniosła ciężko bo duuużo ludzi i wrażeń i każdy za nóżki łapie (o jakie tyci tyci) i spać nie dają (oooo jak śpi...) więc potem potrzebowała kilku godzin żeby dojść do siebie, do tego ma katarek i kaszelek, ale zaczęła ładnie rosnąć i mam nadzieję że tak zostanie pomimo, że ostatnio troche bardziej ulewa...
trafiłam na bardzo fajną panią doktor, która nie szczędzi nam czasu i zawsze pięknie mnie uspokoi...

a co do karmienia... to ja coraz częściej marzę o zatrzymaniu laktacji bo mnie potwornie piersi bolą... i wiem że to egoistyczne i głupie myślenie... grzecznie ściągam i podaje małej, do tego mm, i jest ok...

pozdrawiam :happy2:
 
reklama
Pola wszystko będzie dobrze! Najważniejsze ze synek jest pod dobra szpitalna opieka! Dużo Zdrowka dla Leosia!I przestań wygadywac głupstwa ze sie nie nadajesz na matkę!! Sa lepsze i gorsze dni, ale trzeba dać sobie ze wszystkim radę ,bo kto inny zrobi to lepiej niz Ty:tak: Pozdrawiam i tule;-)
 
Do góry