reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Wiosna dzieki za odp.U nas niestety nie chodzi do domu no chyba ze na życzenie. Muszę byc przygotowana w razie w na szczepienia. Kurcze mam jeszcze jedno pytanie:zawstydzona/y: trzeba dziecku wyrabiać kartę chip? Bo ja nie mam zielonego pojęcia :( a i Kochane czy waze Maluszki tez sie tak preza jak robią kupke?? Bo mi jej aż szkoda:zawstydzona/y: sie bidulka nasteka, a przeciez ja nic ciężkiego nie jem:/
 
reklama
kruczka komory w mozgu powinny byc waskie, u nas sa poszerzone, niektore dzieci tak maja, ale u nas wada malutkiej czyli rozszczep kregoslupa idzie w parze z wodoglowiem wtedy to plyn mozgowo rdzeniowy rozpycha komory i niszczy tkanke mozgowa. Norma jest do 10 mm. Jesli lekarz nic nie mowil tzn ze wszystko jest ok, ale dla wlasnego spokoju sprawdzilabym to za jakis czas :)
 
Witam się i ja wieczorowa porą,

cudowna dzisiaj była pogoda aż żal było jej nie wykorzystać na spacerek z wózkiem:-D

Smile, Phel, Madan nieustannie trzymam zaciśnięte kciuki za zdrowie naszych dzielnych dzieciaczków;-)
Phel ja mam bujaczek który rozkłada sie całkiem na płasko już korzystałam

Wiosna , Majqua zdrowiejcie
dobrej nocy
 
Iza nie ma szans żeby Lenkę szczepili, bo to są kolejne dawki tego co dostała w szpitalu i musi być odstęp 4 tyg. A u nas też wygibasy i krzyki przy kupie i bąkach niestety.


Dziś zapakowałam dziecko na spacer z babciami i 2h spałam snem zabitego:-D A jak się stęskniłam w tym czasie...
 
witam się:-D

Tasia, Iza
u Nas tak samo przeboje z kupą, bakami i odbijaniem... ogólnie problemy brzuszkowe, miedzy innymi dlatego też z rezygnowałam z karmienia naturalnego, gdyż przeżywaliśmy horror w domu,a ja byłam już praktycznie na głodówce pokarmu też miałam mało , więc lepszym rozwiązaniem w naszym przypadku okazało się mm. najgorsze były te momenty gdzie on płakał ja płakałam i wyczuwał moje zdenerwowanie... teraz jest znacznie lepiej, ale espumissan ciągle w użyciu wraz z herbatką koperkową. Musi upłynąć trochę wody w Wiśle nim się dotrzemy.

Pozdrawiam ciepło i udanych spacerków życzę i chwil wytchnienia i relaksu na nich:-D
 
Hania u nas to samo, daje mu jeszcze kilka dni i idę do dr po receptę na mleko ( pytanie jak to teraz jest, bo do alergologa od reki sie nie dostane) a kupy alergiczne zielone :-(
U nas była tylko położna dr do dzieci nie przychodzi bo jest 4 razy w tygodniu, ogólnie przychodnia maskara bo nie ma osobnego wejscia dla dzieci zdrowych i bardzo się tym martwię...za to jest na drugiej stronie ulicy i to był przeważający plus z racji tego, że nie posiadamy auta...:-( na USG bioderek dopiero na 5 czerwca udało się nam zarejestrować a 6 tydzień kończymy 23 maja...więc nie wiem czy ma to sens czy nie, ale skoro na NFZ to idziemy sprawdzić, ze starszakiem nie byłam, trafiłam na super dr ( starsza pani) powyginała go posprawdzała i powiedziała, że możemy ale ona nie widzi potrzeby. a Wtedy było tylko odpłatnie.
 
Fel = to i tak jeszcze niezły termin na te biodrka masz, mój będzie miał badanie dopiero w 8 tygodniu życia, ale staram się nie schizować, bo pediatra powiedziała, że wg niej jest ok.

Teraz będę miała niezłe wyzwanie logistyczne. M jedzie na tygodniową delegację, a ja z małym będę odstawiona do dziadków. Muszę się zastanowić co zabrać i jak tam sobie zwłaszcza karmienie (nie mają ani jednego fotela:baffled:) i kapiele zorganizować. Coś czuję, że samochód będzie zapakowany po sufit:-D
 
dziewczyny powiedzcie mi od kiedy można stosować espumisan? z różnymi teoriami sie spotkalam i juz nie wiem, w ulotce jest ze nie można poniżej miesiąca, ale wiele osób i tak podaje dzieciom wcześniej.
 
reklama
Hania mi polozna mowila zeby nie Dawać tylko samej herbatki koperkowej . Mówiła ze najlepiej zmieniać i dawać tez rumiankowa. Bo jak dziecko ma problem z brzuszkiem i nie moze sie wyprukac to lepiej dawać na przemian,bo od samego kopru juz bardziej sie kumuluja gazy i wtedy ryk:(( Hmm chyba będzie lalo:/ dobrze ze rano skorzystalysmy z pogody i byliśmy z corcia na zakupach:)) ale lipa,normalnie nic na mnie nie wchodzi:/// a ćwiczyć jeszcze nie mozna:zawstydzona/y:
 
Do góry