reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Felidae- jak tylko widze watek nie w temacie to przenosze a Xmenki jak tylko zobaczylam odrazu przeniosłam:-)taki wiadomosci nie mozna ominac:-D
Smile- moj synek uwielbia Baby Tv od malutkiego:-Da najlepiej lubi wlasnie wieczorne piosenki:)
anila- jak bedziesz miala chwilke czasu bys napisala nam swoja opowiesc z porodówki:)
zozzolka- mnie przeraza ze wody mi moga odejsc w aucie jak bede jechala z M do szpitala:szok:albo beda sie saczyc:-Dpodobno ciezko to usunac:cool2:a M jedzi na TAXI:)
Smile- ja juz sie nie moge doczekac porodu i chce byc juz po...ale o bólu tez mysle wrrrr jak sobie pomysle ze moglby byc gorszy od poprzedniego to :shocked2:nie bylam na zadnych prochach oprocz no-spy a wszystko pamietam jak przez mgłe:szok:chyba z bólu:-D

Młody spi...wykapany ,wypachniony a ja ogladam X-factor.M juz w pracy:)
 
reklama
już siebie widzę w kolejce do kasy w biedronce:szok: a tu chlusssssssst:-D myślę że obsługa sklepu na długo by mnie pamiętała.:-D

buahaha, ale się uśmiałam muro :D też mnie stresują te wody... przed pierwszym porodem mi w ogóle nie odeszły, dopiero na porodówce miałam przebity

tez się zastanawiam jaki ten mój poród będzie ... pierwszy miałam szybki i wcale niebolesny, ale skurczy partych w ogóle nie czułam.. no ale teraz będzie dziecko conajmniej 1kg większe więc pewno już nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem :no:
 
Zozolka no tos mi teraz dała do myślenia :baffled: Hehe faktycznie przecież wody moga odejść np w CH:cool2: pff ja już z domu nie wychodzę :shocked2:
już siebie widzę w kolejce do kasy w biedronce:szok: a tu chlusssssssst:-D myślę że obsługa sklepu na długo by mnie pamiętała.:-D

o cos takiego mi własnie chodzi przeciez tego nie przewidzi sie nie poczuje ze trzeba wyjsc :baffled::szok: masakra dla mnie
 
Ja tam porownania nie mam, ale mama mowila, ze najwieksza kluske rodzila najszybciej. Czasami chyba tak jest, ze male dzieco, a duzo bolu.. a innym razem duze i porod jak z bajki.

Ja mam w torbie przygotowany podklad. Rozloze go na siedzenie jak pojedziemy do szpitala. Maz by mnie zabij jakbym mu alcantare ufajdala w aucie. Haha.. juz przy pierwszym mial traume jak sie zorientowal, ze ja nie mam recznika pod tylkiem :p.

Ja o bolu pdzy porodzie staram sie nie myslec. Owszem bolalo.. ale przeszlo od razu gdy glowa juz byla na zewnatrz. A pozniej sie uuz nie pamieta.
 
zozzolka- mnie przeraza ze wody mi moga odejsc w aucie jak bede jechala z M do szpitala
shocked.gif
albo beda sie saczyc
laugh.gif
podobno ciezko to usunac
cool2.gif
a M jedzi na TAXI:)
moze lepiej poscielic sobie te podkłady ginekologiczne tak na wszelki wypadek ja na łozko pościele pewno w razie czego nie wiem ile tych wód tak naprawde jest kolezanka mi opowidała jka jej odeszły na łozku wstała i sciezke do łązienki zrobiłą a potem przed mopem chodziłą :szok: i scierała
 
Dziewczyny a chcecie mieć ZZO przy sn?

bo ja sama nie wiem czy chcieć czy nie .. przy pierwszym porodzie bardzo chcialam mieć znieczulenie ale nie miałam bo było za późno, a teraz to mam obawy że z ZZO to bym już na 100% tych skurczy partych nie czuła :szok:
 
reklama
Dziewczyny a chcecie mieć ZZO przy sn?

bo ja sama nie wiem czy chcieć czy nie .. przy pierwszym porodzie bardzo chcialam mieć znieczulenie ale nie miałam bo było za późno, a teraz to mam obawy że z ZZO to bym już na 100% tych skurczy partych nie czuła :szok:

powiem Ci ze jak bede miala wybór to chyba bez ZZO tak sobie ostatnio myslalam:/ nie wiem czy chce jak poród ma sie dłuzyc ,bo nie bede czuc partych to nie wiem...jeszcze pomysle ale przy moich krwinkach raczej znow bedzie bez ZZO
 
Do góry