reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
normalnie puszka pandory:-D

zaraz zaczniemy wszystkie w pieluchach chodzić;-)

kurcze dziewczyny, nie ma się co schizować, to głównie na filmach nagle odchodzą wody... w realu to chyba czasami we własnym łózku (i tu trzymamy kciuki żeby podkład się nie przesunął), a głownie na sali porodowej:tak:
 
Ja już jutro planuję podłożyć podkład:-D i myślałam, żeby go deczko przyszyć do prześcieradła. Na drogę do szpitala zamówiłam próbkę majtek Tena, ale ciągle na nie czekam:dry:
 
Ja w pierwszej ciazy tez nie myslalam o wodach.
Nie zastanawialam sie czy mi odejda w domu czy na miescie. Ostatecznie mi pecherz przebili w szpitalu.
Teraz spie w domu na takim rozkladanym materacu u Antka w pokoju.. Wygodniej mi tam niz w lozku. A maly jaki zadowolony ;p

Poczytalam marcowki.. dokladnie wspomnienia z porodowki ;)
Lece spac..

Dobranoc!
 
pscółka, ja też czekam na tę próbkę już chyba z miesiąc, ale na razie jak nie ma tak nie ma...

no to ja tez już idę spać, dobrej nocki kobietki :-)
 
ja też zakupiłam juz te podkłady na łózko- mysle, ze lepiej to miec niz potem kombinowac jak wyprac materac. Dzisiaj skrecilismy z T. łózeczko i tak sie zrobiło fajnie w pokoju :) wszystko już gotowe i tylko czeka na Olka. Czuję jakoś, że urodzę wcześniej niż wg terminu 18.04- brzuch juz mi się obniżył i często mam taki gesty bialy śluz na majciochach- chciałabym, zeby się szybciej pojawił :-)
 
reklama
Do góry