reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

dziewczyny sama nie wiem jak to sie stalo :D
rano wstalam pojechalam spotkac sie z kolezanka poszlysmy do 2 sklepow wrocillam do domu zrobilam obiad -ciagle zadnych smptomow
wrocil M powiedzial cos o tapetowaniu-troche sie wkurzylam o 20 poszlam robic sobie jesc a ze mnie leci... myslalam ze pechez zdziwilam sie ale okazalo sie ze to wody... Pojechalismy do szpitala a po 6 przytulilam malenstwo...

uwazajcie na siebie kochane :) i jako pierworodka mowie wam ze nie taki diabel straszny :)
 
reklama
anila no to faktycznie Cię ten poród z zaskoczenia zastał!
trzymajcie się zdrowo i wychodźcie szybko do domu :)
 
kurcze, codziennie jedno Maleństwo więcej :) zastopujcie chwilkę, bo chyba nie chcecie świąt w szpitalu? ;)

dzięki za kciuki :* włosy przetrwały noc oprócz dwóch kosmyków, które podkręciłam lokówką na sesji. sesja, mam nadzieję, wyszła dobrze i do dwóch tygodni będą jej efekty :) trochę obciążyłam przez to kręgosłup i musiałam się po wszystkim zdrzemnąć na godzinkę, ale Mąż wynagrodził trudy pysznym obiadem :)

niestety przytrafił mi się niespodziewany hemoroid i Posterisan poszedł w ruch. dobrze, że jesteście - dużo rad można tu znaleźć i podzielić się doświadczeniem :)
 
Zibka super ze sesja Wam sie udała :-) Hehe widać ze weekend bo strasnie cicho na BB:-p ja tez leże w wyrku i odpoczywam:sorry2: polecacie moze jakiś fajny film dzisiaj? Bo ja nic ciekawego znaleźć nie mogę :baffled:
 
Nef-własnie...a u Ciebie wiadomo kto tam w brzuszku buszuje?czy czekacie na niespodzianke....?

Phelcia, my nie sprawdzamy... co denerwuje resztę rodziny, ale co tam, niech się trochę poniecierpliwią:-D

jej a nasz wózek dalej w garażu u ciotki o_O...a muszę go wyprać zanim użyje wrrrr łóżeczko dziś na zicher zrobione...oprócz pościeli....może się odwlecze <lol>

ale mi przypomniałaś, że ja też muszę wyprać wózek... blee... ale chyba tylko wnętrze gondoli przepiorę i może budkę. I leżaczek mam do wyprania, ale to mniej pilne.
A łóżeczko zostawiłam na głowie M, ma przynieść z piwnicy jak już będzie bobas. W piwnicy od pół roku, dobrze ofoliowane - mam nadzieje, że nie będzie przykrych niespodzianek

sesja, mam nadzieję, wyszła dobrze i do dwóch tygodni będą jej efekty :)

ależ jestem ciekawa, mam nadzieję, że się pochwalisz efektami:tak:

ja miałam ochotę na taką sesję jak byłam z Gosią w ciąży, tylko M marudził, że to zbędny wydatek, że wydziwiam... zresztą na większość wyprawkowych zakupów narzekał, a po co? a na co? a dlaczego tak dużo?
A teraz już bez fajerwerków podchodzę do drugiej ciąży i prawie nie mam nawet takich domowych ciążowych fot:zawstydzona/y: Trochę mi szkoda, bo takie profesjonalne sesje są super:tak:
 
mnie przeraza ze wody moga odejsc gdzies w publicznym miejscu to musi byc straszne ja ze strachu bym padła normalnie a mój M tak samo zawał lepiej zeby mi sie zaczeło wszystko w szpitalu pod okiem lekazy :baffled:
 
Anila - super, ze fajnie to przezylas.

Zostalo jeszcze 8 dni do kwietnia.. mam nadzieje, ze zostana jeszcze jakies nierozpakowane kwietniowki do tego czasu. Mnie cos ciagnie w brzuchu, ale to pewnie tylko cwiczenia.

Ja tez taka sesje chcialam w pierwszej ciazy, ale jak widzialam swoje odbicie w lustrze i cyferki na wadze uznalam, ze lepiej tego nie uwieczniac ;). Teraz juz takiego parcia na to nie mam. Pierwsze sesji nie mialo to i drugie miec nie bedzie.


Ja jestem ciekawa jaki ten moj porod bedzie. Szybszy? Bardziej bolesny? Az strach myslec. Moja mama mnie pociesza. Pierwszy miala jak ja. Nie za dlugo, bolalo niesamowicie, ale miala tylko 3 szewki. Drugi szybszy i bolesniejszy, ale juz bez nacinania i pekniec.. kolejne 3 w ogole byly lajtowe.. Ostatnia ciaze nawet przenosila o tydzien... Jak moj ma byc szybszy i bez nacinan to ja sie pisze.. a bol bolem po porodzie od razu przechodzi.
 
reklama
Do góry